Koľko dní môže trvať teplota pri prerezávaní zubkov?

terkaa
24. dec 2008

mame uz treti den teplotu, stale okolo 38. prvy den bola 40-na teplomery.boli sme vcera u dr. sopliky nemame, krvny obraz je v poriadku. dala nam antibiotika- amoksiklav, ze ak bude mat ten treti den teplotu, tak nech mu ich dame 😒 podavame sirup a cipky na teplotu, znizi sa, ale vzdy sa to vrati 😢
nerada by som mu davala antibiotika.
renko ma prerezane tri zubky, dva predne dole a jeden bocny hore.

junovka
24. dec 2008

never tomu, ze kazda teplota je priznakom prerezavania sa zubkov, a halvne 40 urcite nie.Daj ATB.My sme tiez pred 2 tyzdnami mali 40, nic nemala-zapaly ziadne a nakoniec sme skoncili na infekcnm, koli Salmonele.

amatula
24. dec 2008

ahoj aj ked sa prerezavaju zubky,moze byt chori.imunita je oslabená.....moj starsi mal pri prerezavani prvych sistych zubkov vzdy dake ochorenie,....angina,laringitida,uská.......a vzdy mal antibiotiká.ak vam to odporucila Dr.je lepsie dat antibiotikum ako sa ma trapit v teplote.....nieje to zrovna prijemne,co vies asi sama....skore uzdravenie 😉

lienka79
25. dec 2008

my sme tiez mali 3-4 dni

asitka
25. dec 2008

no my máme podobný problém...pri prvom zúbku...laryngitída...jak vyšitá....teraz nám ide druhý zúbok...zvýšená teplota 2 dni...sople také...že som nestíhala....ale zatiaľ som jej dala len od teploty a bolesti sirupček...a uvidíme...či sa nám stav zlepší....