Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Krivé zúbky 6 ročnej dcérky

tuty
6. júl 2012

☹ ahojte babulky poradte moja 6 rocna dcerka ma problem este jej nevipadly mliecne zubky a uz sa tlacia nove ale krivo aj z vnutra ust aj z vonka nechcem ju trapit u zubara lebo uz si dost vytrpela 2 zubky jej trhali a teras ked len spomeniem zubara tak place co mam robit napravia sa alebo treba ich dat von ????? ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mirkakab
6. júl 2012

@tuty neviem či som ť správne pochopila, ale to má zuby navyše? ja ked som mala cca 10 rokov, tak som mala už trvale zuby, a mimo nich som mala ešte dalšie, tie mi musela zubarka vytrhnúť. tým sa hovorí tušim kolozuby, alebo tak nejako

tuty
autor
6. júl 2012

joj tak toho som sa bala, lebo to jej vyrastli prve 3 a tie su krivo 😢 Joj uz teraz mi je za nu doplacu

adelaine
6. júl 2012

@tuty nepotesim ta, ale budete musiet ist k zubarovi, kedze jej mliecne nevypadli a vyrastli jej mimo zahryz trvale, mliecne ani nevypadnu, lebo ich laicky povedane nemalo co vytlacit...ono to funguje tak, ze trvaly zub tlaci na koren mliecneho, ten sa zrezorbuje a zacne sa kyvat, lebo uz nie je ukotveny v kosti, iba v dasne, a ked vypadne, vidno uz len tu "skrupinku" zubku....
u vas je to komplikovanejsie, urcite jej to musi vytrhnut zubar, lebo tvoja mala ma kompletny mliecny zub aj s korenom...treba cim skor, nech sa jej to dalej nekrivi, je sanca este, ze sa poposuvaju, len to netreba nechat tak....
a urcite jej daj aplikovat injekciu, anesteziu..nech jej znecitlivie aj dasienko gelom a potom pichnut injekciu, nebude to tak citit.
drzim palce!

tuty
autor
6. júl 2012

joj radsej by som si to vymenila s nou, no dakujem za radu

zuzulienka1973
11. júl 2012

Ja sa tiez pripojim.Moj maly mal to iste.Treba mliecne vytrhnut.Potom som sa bala,ze tie trvale ostanu krive,ale pekne sadli na miesto aj same

lili_mia
11. júl 2012

@tuty ahoj, skúste aj vymeniť zubára, ked má už z tohto stresy .. s iným prístupom bude možno dcérka reagovať inakšie

tajga
20. júl 2012

s detmi treba chodiť k zubárke už od troch rokov aby sa predchádzalo vzniku fóbii 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli