Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ktorú elektrickú detskú zubnú kefku odporúčate?

smoni
17. dec 2015

Dievčence, ktorú elektrickú zubnú kefku by ste odporúčali pre deti (ktoré používate vy), na čo dávať pozor, o čo sa zaujímať

ollski
17. dec 2015

starsi dvaja maju klasika kazdy svoju oral-B s detskymi nadstavcami

drzubok
27. dec 2015

Ak si niekto s manualnou kefkou nieje schopny odstranit plak nedokaze to ani s elektrickou. Pretoze GRO je doslednost a pedantnost plus kontrola. A potom su vysledky.

katka1981
27. dec 2015

Jedine sonicku, je jedno ci pre dieta alebo dospeleho. Tie kefky co sa tocia dookola, casom odkryvaju krcky a dasna. A na povlak je idealny kokosovy olej.

yanni
27. dec 2015

@katka1981 to mas odkial? Ja pouzivam elektricku uz 20 rokov a moj muz este dlhsie a mame perfektne zuby aj dasna. Ako @drzubok pise, najskor sa treba naucit spravne cistit zuby normalnou kefkou a az potom prejst na elektricku.

@smoni nasi velkaci 9 a 8 rocni pouzivaju normalnu Oral-B s Smart Guide uz s normalnymi nastavcami a maly, 6 rocny, ma teraz prvy krat tiez oral-b detsku s detskym nastavcom. S nim ale este cistime spolu, sameho by som ho este nenechala lebo to by bola rychlovka 😕

Nam vseto odobril nas zubar.

lara12345
27. dec 2015

@yanni, @katka1981, ma pravdu. Precitaj si ak neveris, nam to tiez hovoril zubar, najlepsie su sonicke - ultrazvukove kefky. A ani normalnou kefkou sa nema cistit kruzivym pohybom ako nas kedysi ako deti ucili. http://www.pluska.sk/izdravie/budme-zdravi/liec...
http://www.orbitklub.sk/dentalna-hygiena/odhale...

tych clankov je viacero. Kruzivy pohyb pri cisteni zubov ci uz el. kefkou alebo normalnou, odhaluje krcky. Tento pohyb nevykonava ultrazvukova sonicka kefka. My mame Braun a je super.

matja23
27. dec 2015

Philips Sonicare....top...pouzivame ich uz 4 roky a max spokojnost.

zuzana76
27. dec 2015

Philips Sonicare, ultarsonicka

gretocka
27. dec 2015

mame ako cela rodina Braun Oral-B Professional 3000. Ona ma regulaciu otacok, takze my s manzelom umyvame naplno a deti na jemnejsie otacky. A nasady na kefky my mame normalne, daju sa kupit aj soft a deti maju s detskymi obrazkami a jemnymi stetinkami.
Lekar nam vzdy zuby vsetkym chvali, takze my by sme kefku nemenili a sme s nou maximalne spokojni 🙂

Elektricka kefka je dobry pomocnik, len treba ju pouzivat tak ako sa ma. S elektrickou kefkou sa cisti inak ako s obycajnou.

mirkami7
27. dec 2015

nám zubárka povedal ,že elektrické kefky sú neni vhodné pre deti

Tu začni písať odpoveď...

Odošli