Ktorý gel na prerezávanie zúbkov je učinnejší???

julie6
13. jún 2008

Ahojte, 7,5 mesacnemu syncekovi sa prerezalo uz 6 zubov, horne styri dolu dva, pouzivala som Calgel a mam pocit ze potom bol este nespokojnejsi,akoby mu vadilo ta trpka chut....nemam pocit zeby mu to nejak pomahalo, skusila som vysadit a ziadna zmenu, teraz mu idu dalsie tak neviem ktory iny gel mam kupit, v lekarini mi dali Mundisan, no je tam uvedene ze pri zapaloch dasien.....a az na konic ze sa moze pouzivat aj pre deti...je to OK?

katarina.banska
3. jan 2011

@palomka dakujem
aj my mame ten dologel, aj jej chuti, dam si ho na prst a zacne mi ho hned lizat... 🙂
no zatial som si nevsimla, ze by jej pomahal ☹

astonka
3. jan 2011

@katarina.banska no ako pišeš aj nam viac chutil maly ked videl že si ho davam na palec tak sa normalne tešil..no si to treba asi len odtrpiet...

makak21
3. jan 2011

U nás fungoval obyčejný Nurofen nebo Panadol sirup a rozetřít po dásních 🙂 Doporučila nám to mudra, že ty gelíky sice fungujou, ale tohle taky a je to levnější 🙂

diabliq6666
22. jún 2011

baby...a je nejaky dobry gel,ktory mozem pouzivat uz od dvoch mesiaciv?

sarra6
18. aug 2011

Jaky gelik by ste mi poradili, idu nam dalsie zubky mame 9 mesiacikov a teplotujeme: kedy prejdu tie teploty

crca
18. aug 2011

@sarra6 Já si chválím Calgel,teď ho používáme i při aftech a v pohodě,účinkoval nám nejlépe a děti si i sami mazali 😉

_________________________
I have added cool emoticons to this message.
To see them go to http://x.exps.me?26e375a1dc674a6db3517c6e2f5aa8c4

miky
18. aug 2011

nám zabíral na podrážděné dásně mundisal gel

silente
18. aug 2011

Nedám dopustit na BioXtra Baby balzám.
http://www.profimed.cz/cs/obchod/prirodni-bioxt...

littledevil
18. aug 2011

My sme pouzivali Dentinox.

miskadis
18. aug 2011

Nám opravdu pomohl Calgel a dávám ho taky při aftech

drzubok
18. aug 2011

žiaden

drzubok
18. aug 2011

@diabliq6666 žiaden

lucikan
18. aug 2011

@drzubok prosim ta mohol by si o tom napisat viacej? zaujima ma co si o tom mysli lekar 🙂
ja som dala jeden pokus s calgelom, ale jasne ze dieta mi to z prsta zlizalo skor ako som cokolvek ine stihla potriet, preto si ja myslim ze je to somarinka, ktoru nie je mozne spravne nadavkovat kam treba...

drzubok
18. aug 2011

@lucikan letáky som vídaval v ped.ambul 😅 otakzka je ci rast zubov sposobuje bolest 😎 neviem ako to príroda zariadila 🙄 pozornost treba venovat starostlivosti o zuby dietata a matky až potom o tak oblubene prerezavanie ak vobec venovat pozornost niecomu tak prirodzenemu fyziologickému 🙂

diabliq6666
18. aug 2011

@lucikan ja som nakoniec po porade s lekarkou zacala calgel pouzivat a mojej malej pomahal...dokonca ma pobolievali dasna a natrela som si ho aj ja...a do 10-tich minut zabral...

zuzucream
19. aug 2011

my sme pouzivali dologel a malej rychlo zaberal

13480
24. aug 2011

ahojte mi tiez bojujeme so zubkami a je to na nervy uz som nevedela co jej dat aby neplakala .Na krstiny dostala cumlik ktory ma take gulicky z vonkajsej strany a ked jej ho dam tak jej tie gulicky presne sadnu na dasna a masiruju mala sa ukludnila stale si cmula cumlik a vidim ze jej robi dobre.znacka toho cumlika je NUBY skuste ☹ 🙂

drzubok
24. aug 2011

@lucikan a ak už gel tak pri diagnoze ako herp.stomatitida prip.ine virus.inf ktore su spojene s vredikmi v ustach

lasto
24. aug 2011

my sme mali najskôr dologel a ten nepomáhal vôbec, potom mi v lekárni poradili dentinox a je super, malému hneď zabral

lumpik
24. aug 2011

Nám pomáhá Kamistad senzitiv gel 😉

piacere
24. aug 2011

@drzubok si zubár? to chceš tvrdiť, že deti nebolí prerezávanie zúbkov? 🙂

Používame dentinox... jasné, že malý ho zlíže... neviem, či zaberá 100%, jedno, čo však viem je, že malý sa po ňom stále ukľudní

drzubok
24. aug 2011

@piacere a bolí?

piacere
24. aug 2011

@drzubok 😉 🙂

drzubok
24. aug 2011

@piacere neviem ci lízat lidokain je cesta? kedysi to skusali s makovicovým odvarom

angelina111
8. dec 2011

nam calgel nepomaha a ani citronova stava.

vercatore
10. feb 2012

podaval niekto pri bolestiach pri prerezavani zubkov nurofen, pisu v pribalovom letaciku ze je vhodny aj na takuto aplikaciu,lebo mi uz druhu noc vobec nespime, krpec place z eje unaveny ja ho ukludnim zaspi a o 20min sme zase hore. lebo tie geliky natrim a spapa a ma to nejaky ucinok? 🙂

zuzanky
10. feb 2012

@vercatore ja som dávala aj nurofen aj gél keď ho to moc bolelo a chcela som sa vyspať tak som mu dala nurofen skus a uvidíš 🙂

vercatore
10. feb 2012

no ved dnes nabehnem do lekarne a kupim, akoze uz dve noci halabusime a tak snad to bude mat efekt

maricom
13. mar 2012

máte niektorá skúsenosti s gélom Zúbok? Mužovi som kázala nech donesie niečo z lekárne a doniesol tento. Obsahuje harmanček, materinu dúšku, mätu a mentol (okrem iného). Vďaka 🙂

bleble
15. mar 2012

Najlepsie je bez gelu, ale ked je to nevyhnutne, pocula som dobre ohlasy na gel Zubok. Este by som odporucila 100% kaucukove hryzatko od znacky Hevea - deti ho miluju 🙂