Lacný detský zubár v Košiciach

smejko55555
9. dec 2015

Ahojte, mamičky prosím Vás poraďte mi. Potrebujem nájsť lacnejšieho detského zubára v Košiciach ako pani Mudr. Jutkovú. Ani jej práca nestojí za veľa. Urobí plombu a za 3 mesiace vypadne. A za ďalšiu, ktorá opäť vypadne si môžete zaplatiť opäť. A ceny jedna nočná mora. Jedna sivá plomba tuším 20€ ak nie viac. Prosím o radu, nakoľko máme problém so zúbkami. Ďakujem

maary11
9. dec 2015

@smejko55555
Ahoj, ja by som ti len poradila, skus hladat lepsieho a nie lacnejsieho lekara.. ja som mala taku Dr. v Spisskej, ze po mesiaci mi vypadla bezne plomba. Ked som na vyske presla k Dr. v Bratislave, tak sa nestihal cudovat, co mam porobene so zubami. Ano je drahsi, ale odkedy som unho, tak ma zuby neboleli. A radsej dam raz 30e, ako tri krat po 10e a nakoniec vytrhnuty zub.. A obzvlast u dietata by som zubara vyberala hlavne podla referencii.. dufam, ze v KE najdes aj s normalnymi cenami aj dobreho 😉

lusyke
9. dec 2015

@smejko55555 Ahoj. My mame Mudr. Zuzanu Maršálovú (BELDENT s.r.o.
Hroncova 5 ). Mala k nej chodi od 1,5 roka, aj ja ju navstevujem a som spokojna....po tehotenstve som mala dost zle zuby a ona mi ich dala doporiadku za celkom dobre ceny. Da si zalezat a nieje to ani velmi bolestive lebo si dava pozor. Vie aj ako na deti. Porozprava sa, da hracku za odmenu. Mala sa k nej naposledy az tesila pretoze si pamatala ze u nej dostala hracku. Dobre poradi. Ja som spokojna.

smejko55555
autor
10. dec 2015

Lusyke ďakujem za pomoc . Našla som aj dobré referencie na dr. Rerkovú na Hronskej 8 ale ona už nových pacientov nepríjma. A vedela by si mi prípadne aj napísať koľko u nej cca stojí plomba? Ďakujem ☺

lusyke
10. dec 2015

@smejko55555 Zalezi od toho aku a kolko jej pouzije,. Obycajna amalganova je dost lacna...neviem uz kolko to bolo, tu mi davala iba jednu...mozno 15 eur. Davala mi rozne druhy a niekedy mi robila aj dva zuby naraz tak uz naozaj neviem. Ale viac ako 25 eur za jeden zub som asi neplatila. Raz som za 2 zuby zaplatila cca 35eur. Ked tak pri dverach ma vyveseny cennik ukonov.