Má jeden rok a ešte nemá zuby. Čo s tým robiť?

zuzana1981
2. sep 2008

Ahojte , mate s tym niektora z Vas skusenosti , ze Vase dietatko este v 1 roku nemalo zubky ? ... co ste robili ?

sirinka
2. sep 2008

ahoj, syncek mojej kamosky bol do roka bez zubkov, na to par dni mu vysiel prvy. neda sa nic robit, len cakat 😉 kazdemu raz tie zubky vyjdu, vynimky tusim neexistuju

nana77
2. sep 2008

kamaratkinej dcere prvy zub vysiel, ked mala 16 mesiacov. mala ma teraz 3 a pol roka, a ma pusinku plnu peknych, zdravych zubkov 🙂 . tak sa neboj, urcite aj tvojej malej cochvila vylezie prvy zubcek!!!

sue13
2. sep 2008

Ahoj ja som mala prvy zubok az ked som mala 13 mesiacov. Mamina sa bala ze nebudem mat, spytala sa lekara a on jej povedal "videli ste uz dietatko bez zubkov"????? 🙂 Neboj, zubky vidu ked bude cas 😉

saskarisko
2. sep 2008

Tak sa pridavame - Risko ma 13. a pol mesiaca, a ziadny zubok 😉 . zaklady su vidno, dokonca uz aj stolicky, dasienka ma navrete, ale este sa nic neprerezalo (tento stav trva min. 4.-5. mesiacov). podla dokiny pojdu naraz. a tiez nic ine nerobime, len cakame 😉

slaviks
3. sep 2008

caute aj my sme mali zúbky až po 1. roku. Prvé zúbky jej vyšli aj s prvým vážnejším ochorením asi v 13.mesiaci a potom sa pomaly vydrali aj ostatné. Dnes má 2 apol roka a len 12 zúbkov no čo aspoň sa neskôr pokazia.

evaka
4. sep 2008

Zuzi, nam sice vysiel prvy UZ v 11 mes. ( co je na manzelovu rodinu ozaj prilis skoro), ostatnym detom v ich rodine vysiel prvy zubok vzdy az po 12 - 15 mes. Zisti ake mate zubkove korene, u nas sa takato zaostalost dedi 😀. Ale fakt je aj ten, ze zubky maju zdrave a tieto mliecne im zacnu vypadavat ako 7 -8 rocnym. Tak dufam, ze moja mala bude zubata po muzovi.

luciaj
4. sep 2008

Aj nam vysiel prvy zubok az teraz, tesne pred 1. narodeninami🙂 a hned nam ide aj druhy, takze sa to asi spusti naraz 😝

lienka79
4. sep 2008

A co by si chcela robit? Modlenie asi nepomoze 😉 Len trpezlivo cakaj
Nam vysli prve par dni pred prvymi narodkami,potom 2,5 m pauza a potom 6 rychlopo sebe..

susika
5. sep 2008

ahojte. aj my máme už viac ako rok a po zubkoch ani stopy..dolné dva už "presvitajú" dobré 2 mesiace a už aj tie vedla nich začínajú, takže čakám, že asi ich pojde naraz viac...aspon to budeme mať naraz obe za sebou, aj ked možno to bolenie bude o to horšie, ale neako to zvládneme...ale zatail si užívame čaro bezzubého úsmevu 😀

rinuska
5. sep 2008

prvému synovi vyšiel zub ked mal 1 rok a dva tt , druhý Jkubko má rok 13.9. a po zuboch ani stopa ,ale teraz sa už neznepokojujem , viem , že proste vyjdu
pamatám a , že som s prvým bola okolo roka u doki , že nemá zuby , či je to normálne a povedala , že ešte také dieťa nemala , čo by mu zuby nevyšli 🙂
a problémy sme nemali žiadne , takže ak aj vychádyajú neskoro a naraz nemusí to byť pohroma

sonoga
8. sep 2008

cim neskor sa zubky prerezu, tym neskor sa pokazia. tolko moja teoria. mojim detom vysiel prvy zubok, ked mali asi 9 a pol mesiaca, vsetky deti v okoli uz zuby davno mali. aj mladsie. no a teraz Mirko zacal chodit do skoly, vsetky deti v tirede uz maju aspon jeden zub trvaly a Mirkovi sa len nedavno rozkyval prvy zubok a nie a nie vypadnut. a pri trvalych hovorim opat, cim neskor vyrastu, tym neskor sa pokazia 😀

gabrielad
11. sep 2008

Zuzana1981 - buď v pohodě já sama jsem měla první zub ve 13 měsících a moje dcera je po mě, protože první 2 zoubky vylezli ve 13,5 měsících a od té doby nic, teď má 15,5 měsíce. Sice to vypadá, že se tam někde něco klube a v závěsu za tím jdou asi stoličky, které jí zlobí a proto mi teď občas pláče a slintá jak bernardýn 😉 .

cucoriedka01
14. okt 2008

ahojte, nam az teraz vysli prve dva dolne zubky a to mame 13 mes. a slintali sme od 5 mes.

bea3880
14. okt 2008

ahojte malinka ma od 10 mes. stale len dva zubky slinta veeelmi dlho zajtra ma rocik 😉

gabrielad
14. okt 2008

Ahoj, tak u nás v 16 měsících navíc pouze 1 zub, takže konečné skóre 3 zuby.

saskarisko
14. okt 2008

ahojte,
tak sme sa aj my konecne dockali 1. zubka, a to v 15. mesiacoch 😀 . Pred 3. tyzdnami Riskovi dasienka kontrolovala aj zubarka, a vsetko bolo OK

pietra
14. okt 2008

kike prvy zubok vysiel v 13. mesiacoch a potom v priebehu dvoch mesiacov dalsich 6

mybambulky
16. okt 2008

Nam vysiel prvy zub ked mala rok a cca dva tyzdne a bud tyzden ma 14 mes a uz ma 4 zubky a dalsie dva sa uz chystaju von... tiez sme horekovali ze bude bezzuba a tu su takze klud vsetko bude - ako ja vravim nasa ma svoje tempo a nenecha si do toho kecat 🙂

lyzenka
16. okt 2008

prvé dva zúbky nám vyšli pár dní pred rokom.