• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Má jeden rok a ešte nemá zuby. Čo s tým robiť?

16. októbra 2008 
Ahojte , mate s tym niektora z Vas skusenosti , ze Vase dietatko este v 1 roku nemalo zubky ? ... co ste robili ?
2. sep 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, syncek mojej kamosky bol do roka bez zubkov, na to par dni mu vysiel prvy. neda sa nic robit, len cakat :wink: kazdemu raz tie zubky vyjdu, vynimky tusim neexistuju
2. sep 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
kamaratkinej dcere prvy zub vysiel, ked mala 16 mesiacov. mala ma teraz 3 a pol roka, a ma pusinku plnu peknych, zdravych zubkov :slight_smile: . tak sa neboj, urcite aj tvojej malej cochvila vylezie prvy zubcek!!!
2. sep 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ja som mala prvy zubok az ked som mala 13 mesiacov. Mamina sa bala ze nebudem mat, spytala sa lekara a on jej povedal "videli ste uz dietatko bez zubkov"????? :slight_smile: Neboj, zubky vidu ked bude cas :wink:
2. sep 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sa pridavame - Risko ma 13. a pol mesiaca, a ziadny zubok :wink: . zaklady su vidno, dokonca uz aj stolicky, dasienka ma navrete, ale este sa nic neprerezalo (tento stav trva min. 4.-5. mesiacov). podla dokiny pojdu naraz. a tiez nic ine nerobime, len cakame :wink:
2. sep 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute aj my sme mali zúbky až po 1. roku. Prvé zúbky jej vyšli aj s prvým vážnejším ochorením asi v 13.mesiaci a potom sa pomaly vydrali aj ostatné. Dnes má 2 apol roka a len 12 zúbkov no čo aspoň sa neskôr pokazia.
3. sep 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, nam sice vysiel prvy UZ v 11 mes. ( co je na manzelovu rodinu ozaj prilis skoro), ostatnym detom v ich rodine vysiel prvy zubok vzdy az po 12 - 15 mes. Zisti ake mate zubkove korene, u nas sa takato zaostalost dedi :grinning:. Ale fakt je aj ten, ze zubky maju zdrave a tieto mliecne im zacnu vypadavat ako 7 -8 rocnym. Tak dufam, ze moja mala bude zubata po muzovi.
4. sep 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj nam vysiel prvy zubok az teraz, tesne pred 1. narodeninami:slight_smile: a hned nam ide aj druhy, takze sa to asi spusti naraz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. sep 2008 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co by si chcela robit? Modlenie asi nepomoze :wink: Len trpezlivo cakaj
Nam vysli prve par dni pred prvymi narodkami,potom 2,5 m pauza a potom 6 rychlopo sebe..
4. sep 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. aj my máme už viac ako rok a po zubkoch ani stopy..dolné dva už "presvitajú" dobré 2 mesiace a už aj tie vedla nich začínajú, takže čakám, že asi ich pojde naraz viac...aspon to budeme mať naraz obe za sebou, aj ked možno to bolenie bude o to horšie, ale neako to zvládneme...ale zatail si užívame čaro bezzubého úsmevu :grinning:
5. sep 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvému synovi vyšiel zub ked mal 1 rok a dva tt , druhý Jkubko má rok 13.9. a po zuboch ani stopa ,ale teraz sa už neznepokojujem , viem , že proste vyjdu
pamatám a , že som s prvým bola okolo roka u doki , že nemá zuby , či je to normálne a povedala , že ešte také dieťa nemala , čo by mu zuby nevyšli :slight_smile:
a problémy sme nemali žiadne , takže ak aj vychádyajú neskoro a naraz nemusí to byť pohroma
5. sep 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cim neskor sa zubky prerezu, tym neskor sa pokazia. tolko moja teoria. mojim detom vysiel prvy zubok, ked mali asi 9 a pol mesiaca, vsetky deti v okoli uz zuby davno mali. aj mladsie. no a teraz Mirko zacal chodit do skoly, vsetky deti v tirede uz maju aspon jeden zub trvaly a Mirkovi sa len nedavno rozkyval prvy zubok a nie a nie vypadnut. a pri trvalych hovorim opat, cim neskor vyrastu, tym neskor sa pokazia :grinning:
8. sep 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzana1981 - buď v pohodě já sama jsem měla první zub ve 13 měsících a moje dcera je po mě, protože první 2 zoubky vylezli ve 13,5 měsících a od té doby nic, teď má 15,5 měsíce. Sice to vypadá, že se tam někde něco klube a v závěsu za tím jdou asi stoličky, které jí zlobí a proto mi teď občas pláče a slintá jak bernardýn :wink: .
11. sep 2008 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nam az teraz vysli prve dva dolne zubky a to mame 13 mes. a slintali sme od 5 mes.
14. okt 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte malinka ma od 10 mes. stale len dva zubky slinta veeelmi dlho zajtra ma rocik :wink:
14. okt 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak u nás v 16 měsících navíc pouze 1 zub, takže konečné skóre 3 zuby.
14. okt 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
tak sme sa aj my konecne dockali 1. zubka, a to v 15. mesiacoch :grinning: . Pred 3. tyzdnami Riskovi dasienka kontrolovala aj zubarka, a vsetko bolo OK
14. okt 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kike prvy zubok vysiel v 13. mesiacoch a potom v priebehu dvoch mesiacov dalsich 6
14. okt 2008 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nam vysiel prvy zub ked mala rok a cca dva tyzdne a bud tyzden ma 14 mes a uz ma 4 zubky a dalsie dva sa uz chystaju von... tiez sme horekovali ze bude bezzuba a tu su takze klud vsetko bude - ako ja vravim nasa ma svoje tempo a nenecha si do toho kecat :slight_smile:
16. okt 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvé dva zúbky nám vyšli pár dní pred rokom.
16. okt 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok