Malej vyšli 2 zuby a odvtedy nič. Stretli ste sa stým?

anavila
3. nov 2008

ahojte...moja mala ma 9 mesiacov, a ma len dva dolne zubky, ktore jej vysli pred dvoma mesiacmi naraz, a presli tie dva mesiace a ani naznak toho ze by sa tlacili dalsie... stretli ste sa s tym?dakujem 🙂

mami.sk
29. sep 2009

dcerke vysiel prvy zubok po troch dnoch horucok 39, dalsi vysiel po dvoch mesiacoh a znovu trojdnove horucky 39 tak som rada ze je tam taky dlhy odstup 😝

manika77
29. sep 2009

ahoj my mame ten isty problem vysli dvaa a teraz dlho dlho nic 😒 a tiez uz mame devat mesiacov 😝

oskarka
29. sep 2009

Ahoj holky, nám vyrostli 2 zuby na konci července (dole) a odté doby nic - a to budeme mít za měsíc rok.

mircka
30. sep 2009

Malému rostly zuby vždy po dvou. První dva vyrostly, když mu bylo půl roku. Pak další 6 během 8-10. měsíce. Takže měl celkem 8 zubů. S těma vydržel až do 18 měsíců. Pak najednou začalyy hromadně růst trojky a stoličky... Teď má celkem 16 zubů.

megee
30. sep 2009

mikulka teplotu měl jen u jedné stoličky...jinak v pohodě jen u trojek byl protivnej ale zvládá to dobře 😉

iinuska
30. sep 2009

ahojte, nam pred tyzdnom vysli spodne jednotky a som rada ze budeme mat chvilku pokoj, lebo sme si to riadne uzili 😀

katun
30. sep 2009

lienka79 my sme na tom podobne, ked mal rok, vysli mu spodne dva, no a teraz v 16.mesiacoch mame 2,5 zuba 🙂

miskachrumka
30. sep 2009

no mi mame zajtra presne 7mes.a mame už 6zubov tri na vrchu a tri na spodu!bez horucok a hnaciek len je trochu umrncany!klopklopklop dufam ze to tak bude aj pokracovat!ale idu nam vzdy po dva zubky tak odstupom casu najprav 3tyzdne a teraz tyzden!uvidime kedy vykukne 7zubok! 🙂

zuza77
30. sep 2009

nam narastli prve 2 zubky dost zavcasu - v 3.mesiaci. A v 7.mesiaci to islo ako na pase - vyrastlo dalsich 5. Takze mame dolu 4 a hore 3 😀 😀 😀

miskachrumka
30. sep 2009

zuza77 a kolko mesiacov mate teraz? 😉

lucia99
30. sep 2009

ahojte, tak ako tu citam niektore vase deticky mali prve zubky dost zavcasu. moja dcerka bude mat za dva dni 9mesiacov a na prvy zubcek este len cakame 🙂 Som zvedava kedy sa konecne objavi!...

zuza77
30. sep 2009

v nedelu budeme mat 8 mesiacov 😉

tonicka
30. sep 2009

kočky, na vychadzali zuby po 4 až 6 mesacných prestavkach 😉 prvy vysiel ked mala 8 mesiacov 😎

misutovo
30. sep 2009

Anavila ak sa nenahnevas,

ja by som Tvoju otazku doplnila lebo toto ma to fakt zaujima:

A ktore zuby robili najvacsie problemy? (Myslim teploty, hnacky, sopliky ci nadmerne slintanie)?

Dakujem.

tonicka
30. sep 2009

nam 3 a prva stolicka... my sme mavali pri prvych sopliky, ale pri trojkach 38,8 a trebars na druhy den nic a zase to vyskocilo, takto to trvalo 6 dni, aj u dr. sme boli a vsetky testy boli ok a potom vyliezla 3 a bolo dobre, pri ostatnych trojkach to bolo lahsie, i ked tiez bola jednodnova teplota a u prvej 4 stolicky plakala 2 hodiny v kuse v noci, doslova jacala az som volala na pohotovost... rano bol kus vonku. 😅 Inak najlepsie boli 5 to bola len ako z divych vajec a pripadne mrncala v spanku a vysli nam napr. cez denny spanok, ale vlasne cela ta ploska zubu nie len roztek a lebo jedna takto rychlo vyliezla ked sme mali plavanie, pred plavanim som kukla a nic(bola straaasny vymyslajko ) a potom sme boli asi hodinku aj stvrt v bazene a zrazu kukam a zub vonku... idealne 😀 i ked pod pojmom z divych vajec a vymyslajko mam na mysli napr vlezenie do umyvacky, ked len sekundu nedate pozor, alebo vyliezt na najvyssi okraj sedacky a skocit na dlazbu a podobne... 🤐

megee
1. okt 2009

tak nám dělali největší problémy 3, sice bez horeček (na ty nějak netrpěl ani při očkování) ale za to byl protivnej a uřvanej...hrůza...jo a podotýkám že ty 3 mu lezli 2 měsíce 😉

lienka79
1. okt 2009

nam vysli v priebehu 4 dni na prve narodky dolne dva a potom vyse 2,5 mes nic..takze v klude..Nam sli vseobecne zuby tak jeden za rok 😅

zuzanka26
1. okt 2009

ahoj, my máme 2 zuby od 6-7. měsíce a od té doby nic 😒 😉