Malej vyšli 2 zuby a odvtedy nič. Stretli ste sa stým?

anavila
3. nov 2008

ahojte...moja mala ma 9 mesiacov, a ma len dva dolne zubky, ktore jej vysli pred dvoma mesiacmi naraz, a presli tie dva mesiace a ani naznak toho ze by sa tlacili dalsie... stretli ste sa s tym?dakujem 🙂

jabber
3. nov 2008

Ahoj, my to měli taky tak 😉, spodní jedničky, pak asi 3 měsíce vůbec nic, pak jich vylezlo asi 8 v průběhu měsíce a teď už to leze tak nějak pozvolna pořád něco 😉 🙂

petule.h
3. nov 2008

nám ve 4,5 měsících narostly 4 a pak taky až tak po dalších 4 měsících další

ssaara
3. nov 2008

Nám se dolní zoubky objevily po 6.měsíci a jeden horní zoubek před týdnem - takže po 2.měsících. Ale, když se klubal horní,tak taky ani náznak,prostě najednou se objevil a bylo to. Za to teď...malej má čtyřicítku horečku od včerejška a vypadá to na další zub 🙂

anavila
autor
3. nov 2008

dakujem baby

minea
3. nov 2008

Mojí dcerce vylezly spodní jedničky, když měla 7,5 měsíce a další zuby - horní jednička a dvojka - lezou teď v 11 měsících. Takže taky 3,5 měsíce vůbec nic 🙂

chico
3. nov 2008

co máte steho malá bude mít už 9měsí. a pořád nic ani jeden. Já mám zase strach že jí snad ani nenarostou.

minea
3. nov 2008

chico, mně první zuby vylezly až kolem jednoho roku! V krátké době všechny čtyři jedničky 🙂

minkak
3. nov 2008

nam vysli spodne jednotky naraz v 8mesiacoch a v 12 mesiacoch vsetky 4 hore naraz 😉
a potom po 3 mesiacoch spodne 2....
a potom sa nam tlacili vsetky4 zase naraz a tak to bolo potom aj s 3 🙂
teraz zase vsetky 5 naraz 😉

kim
3. nov 2008

Chico, my 10 měs. a také NIC!!!!Dnes jsem byla u Dr a dělala si srandu, že budeme muset nechat udělat protézu, že zuby nebudou 😀 Dr.říkala, že se tohle může stát, ale u nemocného dítěte, ne u plně prospívajícícho!!!Takže neboj, prostě jednou vylezou 😉 😉

karin80
3. nov 2008

ahoj, Filipek ma 9 a pul mes. a majeden zoubek dole...mudr rikala, ze je to ok...a vzhledem k tomu, ze kojim, tak to i vitam 😉

lucka.m
3. nov 2008

Alicka vysli naraz dolne dva zubky ked mala 7mesiacov a dalsie sa zacali tlacit az v 13mesiacoch, v 15mesiacoch mala 16 zubov, este stale dorastaju, nie su este vsetky celkom vonku.

lencici
3. nov 2008

Ahojte mojej sa prvé 2 zbuky prerezali ked mala 7 a pol mesiaca..potom nič a keď mala rok tak zúbkov v puse už bolo 8 🙂 a teraz má 10zubkov

monika6e
3. nov 2008

Ahoj holky, my to měli podobné. V 7,5 měsících vylezly dva spodní zoubky a zatím pořád nic... Tak čekáme, kdy se ukážou další 🙂

kalo
3. nov 2008

Nám začal nejprve jeden horní ve 13 měsících, ve 14ti m. druhý horní a v 15ti měsících dolní 2...Bude nám 16 měsíců a máme necelé 4 zuby 😀 😀 😀 😀

biba12
3. nov 2008

Moj maly ma 13 mesiacov a 4 zuby. Prvy mu vysiel v 9 mesiaci, druhy v 10 mesiaci a v 13 mesiaci mu vysli horne jednotky. Netrapila by som sa tym, zuby su indi-vindi.

petrahy
4. nov 2008

Nam vysli prve dva v pol roku a doteraz nic nepribudlo manzel tvrdi ze by mu ani tie dva nevysli lebo ja by som to neprezila u nas maju vsetci v rodine zuby v pol roku 😀

mobina
4. nov 2008

Nám se prožízly 2 spodní ve 4 měsících a teď až v osmém lezou horní. Ale snad 4 najednou 😕

centik
4. nov 2008

nam vysli prve dva ked mala 6m, potom az dalsie dva ked mala 9m a dnes som zistili ze jej vysli dalsie 4 😀

kubaka
4. nov 2008

Jo, to je úplně normálníl. Lezou nesystematicky a nelogicky. Dlouho nic a pak 4 najednou. První syn vypadal ještě v roce jako upír, 😅 protože měl špičáky, ale ne ty předni vrchní zuby. Nechápu, jak s tím mohl kousat. Až nakonec v roce vylezly.
Ono s tím stejně nic nenaděláme, však oni vylezou 😉

anavila
autor
4. nov 2008

cim dlhsie su dnu, tym neskorsie budu aj boliet a kazit sa no nie?????takze nieje to az take zle

kachnik
5. nov 2008

Nám narostli dolní dva najednou v 6ti měsících a v 9ti měsících začla horní dvojka a připojily se i tři vedle, je to sranda, teda pokud k tomu nejsou bolístky.

sonulik1
5. nov 2008

anavila my sme na tom boli tak isto - njprv prve dva zuby potom dlho dlho nic, prvy horny nam vysiel presne na 1. narodeniny a potom do mesiaca dalsich 5 zubkov 🙂))

marfushenka
6. nov 2008

Nám se dolní dva objevily dva dolní a dnes jsem zjistila, že lezou oba horní 🙂

ivulinda
6. nov 2008

My máme taky 4zoubky.2nahoře a 2dole a tó už je máme měsíc a pořád nic,ale myslím,že se něco začíná klubat 😀

jabber
12. nov 2008

Tak jsem u našeho zubaře našla leták s tabulkou prořezávání mléčných zubů:

Horní čelist:
jedničky a dvojky 9-12 měsíců
trojky 17-19 měsíců
čtyřky 14 měsíců
pětky 23-26 měsíců

Dolní čelist:
jedničky 6-7 měsíců
dvojky 9-12 měsíců
trojky 17-19 měsíců
čtyřky 14 měsíců
pětky 23-26 měsíců

mamulik
12. nov 2008

my máme tiež 9 mesiacov - a len 2 zúbky - ale už sa nám črtajú aj horne a vyzerá to na 4 naraz. Chce to len čas - aspoň ešte veľmi nehryzie. 🙂

lienka79
12. nov 2008

nasemy synovi vysli prve 2 zubky tesne pred prvymi narodkami...potom 2,5 mes.pauza a potom 8 zubov rychlo po sebe

nikollette
29. sep 2009

My máme od 5 mesiaca tiež len dva, a čakáme kedy vykukne nejaký další 😅

megee
29. sep 2009

holky nezoufejte malýmu vylezlo mezi 7. - 8.měsícem 6 zubů a další zčali až v 18 měsících, ale to už šel jeden za druhým a teď už mu lezou poslední stoličky 😀

mikulka
29. sep 2009

megge: a jak to zvládal, když mu šel jeden za druhým? Měl teplotku nebo něco? Zdá se mi to náročné...