Medzera medzi zubami

hedunecka
9. júl 2008

cawte babule nechce sa mi hladat ta tema ci tu je ked je tak ma na nu prosim hodte

chcem sa spytat ci mate aj vy alebo ste mali taky problem-ked som bola s heidi ako pol rocnou u zubara tak mi vravel ze ma dost velku tu uzdicku v strede pod peru a ze bude mat velku medzeru medzi prednymi zubami.nechcela som to riesit sak to ma asi kopu deticiek ale teraz pozeram ked ix ma vonku ze tam tu medzeru ma ozaj velku 😕 pocula som od jednej znamej ze jej malej to ako 5rocnej prerazali aby mala uz trvale zubky pekne

mate s tym niektora skusenost alebo sa na to xystate??dakujem

danu
10. júl 2008

Ella ma tiez medzeru medzi zubkami ale zubarka nam povedala ze to moze byt a neznamena to ze ked jej vypadnu mliecne tak trvale bude mat s medzerami . U mliecnych zubov je to zevraj normalne

hedunecka
autor
11. júl 2008

baby dakujem urcite to nechcem zanedbat, aby mi to potom nevycitala a ja tiez..

vela miminiek ma medzeru, ale zubar sa riadi podla toho aka je ta uzdicka a vie zhodnotit ci je potrebne na to upozornit alebo nie..v nasom pripade je to tak ze ani pri trvacnyx by sa to nenapravilo
no dufam ze to prezijeme-chcem ju objdenat teraz po dovolenke a to nas hodi asi niekedy az v decembri ked nie na novy rok 😠 vtedy nemala zubky este vobec vonku a uz vedel co to bude tak nex sa na to pozrie teraz a popytam sa na to co a ako

videla som ludi ktory to nexali tak a nie len ze mali medzeru v strede ale aj medzi ostatnymi a citala som ze moze vzniknut paradentoza a odhalovanie krcov tak jak ste tu pisali a aby mala 30 rokov a vycitala si, ze ma take problemy radsej to vybavim teraz a hotovo

mokon
29. apr 2013

@hedunecka dcére chceli tiež rezať uzdičku a teraz sa jej zúbky už trvalé nemôžu pomestiť do pusy, takže uvidíme,či niektorý nepôjde von, takže u takej malej zatiaľ nerieš - toť môj názor a skúsenosť

zdenkabah
Autor odpoveď zmazal
Zobraz