Môže sa Calgel kombinovať s paracetamolom?

elizabeth453
12. apr 2009

ahoj...mozte mi niekto poradit, ci mozem nattierat zuby malej calgelom, ked jej davam obcas paracetamol

elizabeth453
autor
12. apr 2009

tak dik

biccy
12. apr 2009

Ano,mozes. 🙂

elizabeth453
autor
12. apr 2009

diky 😉 len tak pre istotu som chcela vediet

koniarova
12. apr 2009

Môžeš. 🙂

ingra73
12. apr 2009

môžeš 😉

cessy
13. apr 2009

mozes 😵

jujuju
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mami.sk
23. apr 2009

ja by som sa chcela radu ci mozem davat Calgel 4 mesacnej dcerke ked v pribalovom letaku je az od 5 mesiacov?
v lekarni mi tvrdia ze mozem ale potom nechapem preco by to bolo obmedzene az od ukonceneho 5. mesiaca 😒

claudinka
23. apr 2009

podla mna urcite mozes, ja som malemu davala napr. aj kvapky, ktore pisu az od roka a podobne veci, vzdy mi povedia aj doktor, aj v lekarni, nech sa nezlaknem, ked si to precitam.. tak to je s vacsinou liekov 😉

mami.sk
23. apr 2009

claudinka,dakujem 😉

koniarova
23. apr 2009

Určite môžeš, aj ja som dávala v 4 mesiacoch a všetko v poho.

capy
24. apr 2009

urcite mozes. ked jej idu zubky tak teraz nebudes predsa cakat kym bude mat ukonceny 5 mesiac 😅

vejinka
24. apr 2009

aj ja som davala skor ako mal ukonceny 5. mesiac a zda sa ze mu to nic neurobilo..teraz mam idu zuby ako po dazdi 😅

smily
17. júl 2009

urcite mozes... aj ja davam malej...este len bude mat 5 mesiacov... pytala som sa na to nasej doktorky....

janush
8. aug 2011

chcela by som sa opytat, ci mate dobre skusenosti s Calgelom....

sisaha
8. aug 2011

@janush ja som pouzivala rozne, aj Calgel, aj babydent aj ine znacky...ale je to skor take placebo, mozno na chvilocku zaberie, ale ked to zlíže, tak je to opäť tam kde to bolo...skor pomozu sirupy proti bolesti (obcas, nie pravidelne). Ale ono tie zubky vyjdu niekedy aj tak, ze ani nevies...U nas boli najhorsie ocne zuby, ostatne som ani nevedela kedy povyliezali