Môže sa používať Camilia aj s inými liekmi?

septum_15
17. sep 2020

Prerezavaju sa nám zúbky , teploty hnačky plač žiadny spánok , používame čapiky nurofen no miestami medzi to používame aj camiliu je to vhodne ? V pribalovom letáku som nenašla odppved na moju otázku tak prosím o radu🙏🏻 Môže sa používať camilia aj s inými liekmi ? Nejaké rady na to ako prekonať zúbky ?

bona69
17. sep 2020

@septum_15 ja som najprv dávala camiliu, a keď ani tá nepomohla, dala som nurofen ale sirup, čipky neznášal dobre, a väčšinou sa potom pokakal a cipok vyšiel von, ešte som dávala aj gel calgel, tiež obsahuje niečo od bolesti, tak ak neboli silné stačil aj len gél

cookie29
17. sep 2020

Prepáč ale Camélia nie je liek. To je homeopatia. Ak som pozrela príbalový leták, obsahuje to kamilku, americké hrozno a čínsku rebarboru... a to ešte vo vysokom riedení. Takze nevidím dôvod, aby si nemohla miešať s nejakými liekmi typ paracetamol.
A na zúbky, možno studené, záleží od veku sú hryzacie kolieska čo sa dávajú do chladničky a ak už máte zavedené ovocie zeleninu tak kusok studeného jablcka alebo uhorky napríklad.

pribinak
17. sep 2020

Camilia je homeopatikum. To ako keby si ani nič nedávala.

ptmt1011
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
septum_15
autor
17. sep 2020

@ptmt1011 no lenže nám to nezaberá a len teplotujeme

pribinak
17. sep 2020

@septum_15 však skoč do lekárne. Majú tam mrte gélov, napr Kamistad gél

majah212
17. sep 2020

@septum_15 Camilia nie je od teploty, ak ma teplotu daj liek na teplotu aby sa dietatku ulavilo