• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môžu byť príčinou nespokojnosti dieťaťa zúbky?

4. februára 2014 
ahojte :slight_smile:
mandula našej sa prerezali 6.januára, a este ich asi nemá uplne dorastené..takže to trošku potrvá
:sweat_smile:
my sme sa trápili a teplotovali včera, a nevyšlo nám zatial nič, teda nenahmatala som žiadny..zatial máme prvé dva, tie spodné, a tie boli bez väčších problémov..tak neviem, snád to boli zubky, lebo inak sme v poriadku..sme boli u dr...
zvyknú sa prerezať hneď, alebo aj to trochu tvrá, kým uvidím zúbok po horúčkach??
12. mar 2010 o 23:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my sa trapime uz mesiac a stale nie a nie sa prerezat..
13. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ewana - my sa trapime uz 3 mesiace a furt sa neprerezal :unamused:
13. mar 2010 o 20:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
susisus, no teda to vam nezavidim.tak ja pevne verim, ze nech uz to je coskoro :sweat_smile: . lebo uz som z tych prebdenych noci na total a kazde rano pozeram,ze ci este nie.. ale hlavne koli malemu,lebo niekedy hryzie ako o dusu a tak ho to boli ,ze reve ako by mu ruky nohy rezali :frowning2: , ktovie co si asi hovoria susedia .. a ked vidim ako v noci sa kazdu hodinu budi a stale sa len prehadzuje a on by aj spal ale nemoze,tak to neviem si predstavit este dalsie dva mesiace :rolling_eyes: ..
15. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No ja nespim uz asi 3 mesiace, ale to co je posledny mesiac, tak to je fakt sila. Kazdu noc je hore aspon hodinu dve a po zvysok noci vstava tak po hodine. Niekedy uz po pol hodine. Viete si predstavit, ake mam nervy, ked ju potom co bola dve hodiny hore uspim a ona pospi 50 minut a podme odznova. Stale sledujem tie nestastne dasna, uz sa pod dolnymi jednotkami nieco crta, bielu bodku mame uz tie 3 mesiace a furt nic.
15. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nasmu Tomaskovi idu styri zubky dolu uz 5 a pol mesiaca a stale nie su prerezane :frowning2: je nervozny, v noci sa prehadzuje, mrnci, obcas ho prezenie a ja uz som z toho na prasky :astonished: ale musime vydrzat. mozno jeden den v tyzdni je kludnejsi, inak sa chudacik trapi :frowning2:
15. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata,pre boha nestraste ma :astonished: . vsaak my sme sa donedavna trapili s kolikou,teraz zuby .. nechcem ani pomysliet,ze to bude tak dlho.
15. mar 2010 o 13:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ewana, nic sa neda robit, musime vydrzat :wink:
15. mar 2010 o 13:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby...maly ma uz 4ty den hnacky a vysledky z vyteru su v poriadku. Zda sa mi ale ze ma zapalene dasienka, akoby sa mu tlacili trojky zubky dolne. Dr mi povedala ze tie hnacky z toho nemozu byt...nemate niektora podobnu skusenost, ze kym vysli zubky babo malo hnacku?
15. mar 2010 o 19:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sme hnačkovali pri zúbkoch.
Aj dokina nám povedala že hnačka je tiež z príznakov rastu zúbkov u bábätiek.
15. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nikol a kolko dni ste hnackovali? a moze to byt aj tyzden a viac?
15. mar 2010 o 19:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte
aj mi sme si vytrpeli kôli zúbkom . Začalo to v sobotu teplotami 39 a v nedeľu sa to vyšplhalo až na 40 :frowning2: . Dnes sme boli u lekárky vzala jej krv aj moč vďaka bohu všetko ok.
Mala aj hnačku ale lekárka povedala že to je tiež s toho. Teraz má už len 37,5 tak dúfam že to už bude v poriadku.
15. mar 2010 o 19:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
My sme mali hnacku asi 6 dní...
15. mar 2010 o 19:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dakujem....dufam ze je to ,,len" zo zubkov
15. mar 2010 o 19:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja som dávala Biogaia kvapky, myslím že aj pomohli :wink:
odporučila mi ich sama lekárka..
15. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
silvuskaa a máte aj teplotu
15. mar 2010 o 19:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
že vraj do 38 je teplota pri zúbkoch ešte v norme...
15. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Silvuskaa, my mame presne to iste. tiez sa mi zda, ze malemu idu dolne 3-ky. vzdy som si myslela, ze najskor by mali vyjst 1-ky, nie? a tiez kaka viackrat denne - aj 4x, ale nie riedke, take tuhsie. Vyter sme mali tiez v poriadku. Vraj to moze byt z tych zubov. Ale upistany je stale a uz vyse tyzdna v noci spava hrozne, co sme dovtedy nepoznali. Uz aby boli vonku.
15. mar 2010 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uuzka teplotu nemame...
tinka mozu ist aj 3ky vraj prve...to budu nasi drobci ako take upircatka ale hlavne nech vyjdu a bude zasa na cas dobre. Teda pokial mame tie hnacky zo zubkov. Prave ze moj maly ani nie je nervozny, je vesely len si stale zuzle prsty a vlastne aj vsetko ostatne :slight_smile: Niektore noci je tiez dost nepokojny.....
15. mar 2010 o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No dnesna noc to bol horor! Maly skoro vobec nespal, ked aj, tak na rukach, akonahle som ho dala do postele, rev... Do toho dostal sople a teplotu 37,7. Tak teraz neviem, ci to z tych soplikov alebo zo zubov. Nakoniec zaspal o 5,15 a 6,45 uz bol hore!!!
16. mar 2010 o 07:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tinnka sopliky mozu byt tiez zo zubov. Ale nechces ist radsej ku doktorke s nim? Ci uz si bola?
16. mar 2010 o 08:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Mirka, uvidim, ako mu bude dnes, teraz je relativne kludny. Nerada by som, aby u doktorky nachytal este nieco viac.
16. mar 2010 o 08:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..no my hnackujeme uz 3tyzdne a doky povedala,ze to je zo zubov.tak 1krat za tri dni ale to tak poriadne,ze sa az z plienky leje ale je to taka hustejsia hnacka..
16. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ewana aj moja mala kym bola plne kojena, tak vzdy nalozila tak, ze to bolo vsade a komplet som ju prezliekala. A kolkokrat som myslela, hlavne ked to bolo parkrat za den, ze zo zubov a furt nemame ziaden.
16. mar 2010 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No tak nam sa podla vsetkeho prerezal prvy zubok. Krasne cinkame:slight_smile:))...A dnes som konecne v noci vstavala len dvakrat a spala asi 8 hodin.
17. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcence, chcem sa s vami poradit o nasu skusenost- mam skoro 8mes Matka, mame zatial 2 dolne rezaky, ked sa prerezavali, nespal, bol nervozny, len sa chcel nosit na rukach, ale neteplotoval, len pat krat mal redsiu stolicu....
Teraz v sobotu od rana z nicoho nic horucky, cez den okolo 38, vecer uz 39, bez inych priznakov, posledne dni
hryzol vsetko, velmi slinil, tak som si myslela- zubky. Aj sa mi videlo- opuchnutu horne dasienko. Ked uz vecer sme mali 39, a bol z tej horucky cely zmatozeny, volala som na pohotovost, kde ma lekarka ukludnila, ze mozem aj pri zubkoch ocakavat take vysoke horucky a doporucila mi, co s nim mam pri tych teplotach robit. Tak sme kupili Brufen, Panado,l stredali antipyretika, chladili... v nedelu sa mi zdal " lepsi", ale navecer znova vysoká horučka, v noci cez 40. Celý bol schvátený, nebolo mi všetko jedno, ráno tiež vyzeral biedne, horúčka 39. Utekali sme k obdvnému pediatrovi, odobral nám CRP, mali sme zvýšené, povedal, e to nebude len zúbkami adostali sme antibiotiká. Odvtedy sme neteplotovali. Dnes sa mi Maťko vychádzal na celom tele, zašli sme zas k lekárovi a máme diagnózu- šiesta choroba.... No, fakt, nie každá teplota je od zúbkov....
17. mar 2010 o 17:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby ked vyjdu detom ine zubky skor ako jednotky tak to budu vraj genialne a velmi inteligentne deti... :slight_smile: na mojej sesterke sa to potvrdilo :wink: takze budete mat doma malich geniusov :sunglasses:

nam vysiel prvy zubok po 5 mesiacoch co ho bolo vidiet a citit pod dasienkami, asi 4 dni sa prerezaval a vtedy mal maly aj hancky inak bez vaznejsich komplikacii. teraz nam ide druhy a zacali sme znova hnackovat, k tomu sa pridali aj sopliky a je dost nekludny a v noci zle spi...tak to je zatial u nas, tak uvidime kolko to bude trvat .. :unamused:
23. mar 2010 o 20:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
....a môj malý sa narodil s dvoma zúbkami :grinning: Ja som skoro odpadla, keď som mu ich zbadala !
23. mar 2010 o 20:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...tu je dôkaz
23. mar 2010 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej ja odpadnem...to musi byt jake zlate :grinning: sice som uz pocula ze sa narodilo babatko zo zubkami ale je to aj tak haluz... :wink:
23. mar 2010 o 21:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok