• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Môžu byť príčinou nespokojnosti dieťaťa zúbky?

4. februára 2014 
dakujem:D
16. nov 2011 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mamicky ak chcete mat istotu, ze vas drobec nezuzle nic skodlive, kupte mu Kaucukove hryzatko napriklad od danskej znacky Hevea , teraz exkluzivne aj na Slovensku, pozrite napr moj nick bodka sk :wink:
25. nov 2011 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.malý ma 6 mes. a už tretiu noc poriadne nespal a nechce mi ani jesť.Môžu to byť zúbky?A keď nechce nič jesť iba pár lyžičiek zeleniny s mäskom aj to dosť ťažko mám mu dať miesto toho mlieko?
11. jan 2012 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frick moj nechce ani mlieko...co mu idu zuby...uz aj schudol :cry:
11. jan 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@31majka12 Ja len dúfam že je to len z tých zubov lebo horko ťažko som ho na tie príkrmy naučila a keď si predstavím že si odvykne tú zeleninu zase papať tak ma porazí.Dneska som mu dala také udusené jabĺčko sladučké to bolo mňamka a on sa mi na to vyprdol .Mne mlieko vypije ale ťažko a len 120 ml ale to je jeho normálna dávka viac do neho nenatlačím ani keby čo iba večer vypije viac.keby som aspoň vedela ako tie ďasienka vypadajú keď idú zúbky nezdá sa mi že ich má nejaké naliate ale ani pozrieť si ich nedá
11. jan 2012 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frick co som trosku pozerala...tak ma na spodu akoby 2 zubky vedla seba v dasnach ukryte...ale aj dr vravel uz skor ze mu zubky idu...lebo mne maly uz aj hnackoval...to taka predzvest. :slight_smile:
11. jan 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@31majka12 No tie zúbky čo vravíš to má aj náš a tie má asi od 3 mesiacov.Ja mám skôr pocit že by to mohli byť horné.
11. jan 2012 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frick inac zubky co som tu citala vyrazili niektorym babatkam aj v 3 mesiaci... :slight_smile:
11. jan 2012 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@31majka12 Mojej neteri tiež a dokonca prvé jej vyšli očné a dolné jednotky vyzerala ako upírik alebo taký mravček :grinning:
11. jan 2012 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@31majka12 inak po tom čo som si tu prečítala tie príznaky už som si istá že sú to zúbky :slight_smile:
11. jan 2012 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frick tak aspon dusa na mieste... :slight_smile:
11. jan 2012 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@31majka12 Už sa mi to tu nechce hľadať ale myslíš že by som mohla dať panadol na noc aj keď nemá teplotu? len od bolesti?Už 3 noci sme nespali
11. jan 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@frick Prepacte, ze vam do toho skacem, ale ja som dala dcere panadol, ked som uz bola zufala z toho, co vyvadzala v noci, potom som si precitala letak panadolu a tam je napisane, ze sa to moze aj pri prerezavani zubkov (ani moja mala nemala teplotu). Myslim, ze jej pomohol ten sirup.
11. jan 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@edie63 to je ok :slight_smile: každá rada dobrá ďakujem pekne za odpoveď si ma ňou potešila :slight_smile: leták ma nenapadlo kuknúť Tak mu ho dám snáď sa konečne vyspím aj ja aj malý :slight_smile:
11. jan 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mamicky mam 7mesačného jakubka este len teraz idu zubky ..pocula som ze ten roztok babydent je vyborny neviete kde by som Ho mohla dostat nakolko mi v lekarni povedali ze sa uz nevyraba
17. jan 2012 o 20:17  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasej sofii az v 9/10 mesiaci ale naraz jej isli,za dva mesiace 6 zubkov...sila!a ano,sofi bola nespokojna,mrnclaa,vsetko pchala do pusy,zle spavala...drz sa je to tazke obdobie,ale prejde to.
17. jan 2012 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poradte mí prosim nieco od bolesti zubkov
22. jan 2013 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@padriana a koho bolia a prečo? rastu či mate kaz?
22. jan 2013 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prve prerezavuju sa a neviem co by najlepsie zabralo na bolest
23. jan 2013 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@padriana no žial žiadne lieky,skuste chladive hryzatka,nech si hryzka trebars kefku, tak ho to ukludni a vydržat :wink:
23. jan 2013 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som pri malom pouzivala chamomilu vulgaris ale nemam pocit ze by to nejako pomohlo ale davala som mu nurofenov y sirup ved aj ten je od bolesti alebo fenistil a ten bol este lepsi ako nurofen
4. feb 2013 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky moju mamku ide poraziť :grinning: ...
Zúbky sa mi tlačia už od 3 mesiacov .... Momentálne mám 10 mesiačikov a 7 zúbkov no vždy mám vysoké teploty a som strašne zlý ...
Neviem prečo sa mamka toľko hnevá asi je unavená ale keď mňa to najviac bolí od 01:00 do 05:00 a komu by sa vtedy chcelo spať? ....
Hej a ešte toto ... tie vymyšlaniny geliky a pod. nepomáhajú :-/
Pomôžete neako mamičké?
Dovidenia a pekný deň malý Nicolas
13. feb 2013 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianna23 ahoj, chcem sa opytat, kde si kupila kusatko, ktore sa dava do chladnicky ? dakujem
4. feb 2014 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok