Môžu ísť zúbky trojmesačnému bábätku?

mariamalikova
29. aug 2013

chcem sa spytat ci je mozne aby isly zubky mojej 3 mesacnej dcerke stale si cmula rucicku a tecu jej slinky dakujem za vsetky odpovede 🙂

nastasyk
29. aug 2013

Ahoj, mojmu synovi isli v 3.mesiaci, prvy mu vysiel, ked mal 3 mesiace a 4 dni🙂

sense
29. aug 2013

@mariamalikova to robi aj nasa od 2 mesiacov a slini ako bernardin...a zuby este nema teraz ma neico cez styri i ked teraz uz je aj nervozna ked do niecoho tvrdsieho kusne maksie jej navadi a zacala sa v noci budit s placom....
...ono to moze byt aj len klasicky vyvoj, objavila si rucku tak zuzle....ale mozu bat aj zuby, ....

mariamalikova
autor
29. aug 2013

dakujem za odpovede 🙂

janinah
29. aug 2013

dcéra mala prvý zúbok ako 3,5mes.

drobcek26l
29. aug 2013

@mariamalikova Môžu ísť aj trojmesačnému bábätku, ale z vlastne skúsenosti viem, že ohrýzanie ručičky a slintanie, nie vždy znamná že idú zúbky. Môj Tomáš robil v 3 mesiacoch presne to isté, svokra stále chodila okolo neho s tým že idú mu zúbky, idú mu zúbky a nič nešlo. Prvý zub mu vyšiel až keď mal 9 mesiacov. A to sa teda dovtedy nakúsal všetkého možného.

marylis
29. aug 2013

@mariamalikova no kamaratka mi tiez hovorila, ze jej synovi idu zubky (mal 3mesiace). Teraz ma 8m a este ani 1 zub 😀 Ale vkuse len toci o tom, ako sa mu uz zuby deru 😀

dandelions
29. aug 2013

@mariamalikova zubky tam mozu byt ale kym sa prederu von to moze trvat 🙂 maly tiez okolo 3 mesiaca zacal velmi vela slintat a objavil si rucicky a neskor aj nozicky 😀 prvy zubok mu vysiel v 6 mesiacoch 🙂 teraz ma 1 rok a ma 8 zubkov, ale uz vidim ze sa tlacia dalsie 😉

zuzitko74
29. aug 2013

@mariamalikova Je to nezvyčajné, ale môžu. Môj najstarší slintal od dvoch mesiacov a prvé dva zúbky mu vyšli, keď mal štyri mesiace a tri dni.

milota164
29. aug 2013

mozu, ale mozno sa len chystaju. Nasej tiez skoro napuchli dasienka a nakoniec sme mali prvy zub az v 10 mesiacoch

monika15
29. aug 2013

ANO ANO ANO mouz 🙂))) nasim znamym mala mala 2 mesiace a uz bolo vidno ze idu 🙂) krasne 2 ky dole 🙂)