Očné zuby a teplota. Ako boli na tom vaše deti?

loren
1. júl 2008

prosim vas ake byvaju teploty pri prerezavani ocnych zubov mam dojem ze dcere prave ide jeden a ma teplotu 38.5 davam jej paralen na teplotu

ajka322
4. máj 2013

Len info ak ma dieta teplotu urcite nie von....povedala teta doktorka 🙂 aj my sa trapime,teplotujeme uz 3dni, od teploty davam cipok nurofen,ale mam aj sipup striedam to nakolko mi cipok obcas vytlaci 🙂 tak sa drzte babenky

cola1982
20. máj 2013

Chcem sa spytat,smeie sa ockovat, ked sa prerezavaju zubky?

mirkaza
20. máj 2013

@cola1982
Ked sa ide ockovat, dieta ma byt v uplnom poriadku. Pri prerezavani zubkov je znizena imunita, takze ockovat neodporucam. My ockovanie kvoli zubkom prekladame uz tri mesiace, co nas trapili stolicky a teraz zacali ocne zuby. Skus sa poradit s dr., ale nasa s tym nemala vobec problem a sama radila pockat.

cola1982
20. máj 2013

@mirkaza Dakujem za radu..zajtra mame ist do poradne na ockovanie v 15 tom mesiaci a uz od vcera sa trapime so zubkami.Idu nam stolicky.Som rozhodnuta odmietnut ockovanie, ale ak je rozumna doktorka, co myslim ze je, tak to odmietne sama 🙂 K opuchnutym cervenym dasienkam sa pridali sopliky ☹

julieta23
22. jún 2013

ahojte,nam lezu ocne zubky a zda se vsetky naraz. Mame uz asi tyzden zelenu nepeknu hnacku a k tomu uz asi 5den teploty najvysia bola v noci asi 39,6 a jakubko je ospaly a nespokojny. Davame cipky homeopaticke viburcol, stiedame s paralenom (sirup). Nepapa a pije odomna mliecko som rada ze este mame -10mes. u lekarky sme boli a hrdielko bolo ciste, ale pri prehltani ho obcas napne a jedlo sa mu vracia. Dnes pojdemem opet k lekarke, nepaci sa mi to .....mamina Juliana

saska2208
22. nov 2013

@julieta23
@cola1982
@ajka322 ahojte, tak aj nas teda trapia zubky. Mala je cez den v uplnej pohode, pekne papa,pije, spinka, smeje sa,v noci tiez spinka bez prebudenia ale vcera a dnes mala teplotu. Mala az 39 skoro ma vystrelo ked som to videla. Dali sme panadol baby, teplota klesla na 36.7
uvidime co bude rano, ale rano teplotu nema, vzdy vybehne len ku veceru. Myslite si ze by som snou mohla ist von, ked nema ziadne ine priznaky choroby len tu teplotu vecer?
Nema ani soplik,ani nadchu ani kasel.len teda tato potvora teplota. 2-3dni dozadu som si vsimla ze ma aj lave licko cervensie ako prave. Pripisujem to urcite zubkom, ale ak do 3dni teplota sama neklesne rozmyslam ze by sme sli ku dr. Co poradite? Dakujem

ajka322
22. nov 2013

No moja mala teplotu 39.4 davala som jej sirup od teploty a bolesti....doktorka ti asi tiez viac neda,preslo nam to asi po troch dnoch,aj ked este stale sa nam prerezavaju a to uz druhy mesiac 🙂

cola1982
12. dec 2013

@saska2208 ked nema teplotu ,vzdy som chodila von aj ked len an chvilku..Ak ma zvysenu, tak nejdem..

851tinka851
6. dec 2014

aj mojmu idu akurat ocne zubky no obe naraz a teplotkuje soplikuje a kasle uz to len spolocne zvladnut :( chuda moje male ☹

janka585
18. dec 2014

@851tinka851 Môj tiež bojuje s prerezávaním oboch naraz, má teplotu, strašne je mrzutý chudáčik celý deň... nič ho nebaví... keby mi aspoň ten nurofen spapal... no nič do neho nedostanem.... chodí mi len do mrazničky na hrášok.. už 3tí deň si to pýta.. asi mu to robí dobre na dasienka... 🙂

siuherry
13. jan 2015

My to mame teraz teploty dva dni 39,6 treti den 38,4 a stvrty nic. Z nurofena jahoda sa mi vyhadzal pod pazuchami a tiez mu idu ocne zubky. Ten recept s rozdrvenimi klincekami je naozaj super.. Hned ako som mu ich potrela sa ukludnil 🙂 odporucam. Vyskusane aj na sebe. Znecitlivie to paradne dasienko 🙂

ingrid56
29. okt 2016

@siuherry zdravim, mozte mi poradit, ako na recept s rozdrvenymi klincekmi na tlaciace sa zubky?

siuherry
9. nov 2016

@ingrid56 dobry vecer . Ospravedlnujem sa nechodim sem v poslednej dobe casto. Na drevenu dsticku som dala klinceky a tlcikom na maso som ich pucila. Nebuchat bo to bude lietat po celej kuchyni 😀 A ked som mala prasok z nich tak som si mierne namocila prt namocila do prachu a sup s prstom do ust a natrela som dasna. Je to bleee, ale za okamih strpne cele dasno

26janka05
23. júl 2017

Dobrý deň chcem sa spýtať či je normálne pri prerezavani očných zubov teplota okolo 39 až 40 a nechut do jedla a už deň v kuse má teplotu trochu sa mi podarí znížiť a zase .

lilu7
31. aug 2017

Udajne pri prerezavani zubov nema byt vysoka teplota, ak je je to virus...my sme mavali max 38.5..davala som nurofen na teplotu. Hnackoval dost tak som kremovala bepanthenom a sopliky tiekli tak odsavat a morskou vodou cistit.