Opravovali vášmu dieťaťu zuby v narkóze?

jazminn
19. feb 2012

Zistujem, lebo si neviem rady, toľkokrát som už so svojou šesť ročnou dcérou bola u zubára a ona neotvorí ústa, lebo sa tak bojí...Jednoducho má taký panický strach, doma súhlasí, že už otvorí ideme a zase nič...V piatok sme boli otvorila pozrel jej a má kaz už na novom zube a nedala si ho urobiť...Nemáte niekto skúsenosť s opravovaním zubou v lokalnej anestéze, najbližšie k nám to vraj robia v Prešove...ale určite to robia aj v iných mestách...

karamelkax
4. apr 2022

@evitta29 Napíšte mi IP

valerirosa
14. apr 2022

@mijama29 mohli by ste mi prosím o tom viac napísať. Nášho synčeka to čaká a on z toho na prášky. Ako to prebiehalo, aká bola príprava, nejaké vedľajšie účinky po narkoze. Ďakujem

valerirosa
14. apr 2022

@karamelkax mohla by si kinodistribúcii bližšie info? Čaká nás oprava zúbkov v narkoze, maly má z 20 zúbkov 17 pokazených. Tak sme sa rozhodli pre celkovú lebo už sa sťažuje pri jedení, že ho bolia.

tinka00
15. apr 2022

My sme mali u 5 rocneho spravene zubky v narkoze, predtym bol trosku vystraseny, lebo mu dali vypit horku vodu a nemohol to velmi zapit , tak ho naplo z toho, ale ukludnil sa, druhykrat rajsky plyn to mu smrdelo, ale nastastie rychlo zabralo. Predtym sa nemoze jest a pit tusim par hodin pred zakrokom, rano uz nic alebo len dva glgy, to ale povie lekar,boli sme aj na krv u pediatra predoperacne tak ako urci zubar, co treba.. potom ked uz lezal uspaty plynom mu dal anesteziolog do nosa hadicku do pluc viedla. Po si nic nepamatal, ale tiekla mu krvicka z nosa, ze sme utierali ono sa moze tou hadickou poranit, aj bol zachripnuty tyzden, dva, hrdlo ho z toho nebolelo. Bol spavy este potom , museli sme ho pridrzat ked siel na vecko, lezal viacmenej a vyspinkal sa z toho... pripadne dat nurofen ak by mal bolesti nejake... nasmu dost opuchlo ocko ale on ma aj crouzonov syndrom. No aj tak nelutujeme vsetky zubky mu opravili , normalne by to bolo kopa stresu a po jednom zube, takto to je naraz, ked ma niekto toho viac, odporucam.

andrea_kru
17. máj 2022

@karamelkax dobrý deň,nás čaká s dcérkou 4r to isté, tiež v mysmile....chcela by som sa Vás opýtať ako to prebiehalo,mohli by ste mi prosím napísať na whatsapp alebo sms ak by ste mali čas ? Ďakujem.velmi pekne
0917958970
Andrea

monstar
31. máj 2022

@ivkka88 dobrý večer viem že príspevky boli písané davno, ale chcela by som sa opýtať aj ja na ten kontakt v BB kvôli osetreniu zubkov, ďakujem

ivkka88
31. máj 2022

@monstar Dobrý večer.V BB je už nová pani doktorka.Posielam kontakt.

mimi16181618
13. júl 2022

Dobrý deň ,viete mi prosím dat kontakt na stomatológa v BB kde ste dali robiť zákrok pod anestezou ?Ďakujem dcérka má od dnešného dňa veľmi zlú skúsenosť s arogantným zubárom a bojí sa už ísť na vyšetrenie a treba jej vytrhnúť jeden zúbok pekný deň želám

matabb73
13. júl 2022

@mimi16181618 v detskej fakultnej nemocnici robia. Pozri na stránke nemocnice. Je tam aj cenník.

zuzuliak1981
23. nov 2023

@karamelkax Ahoj. Prosim ta, ako ste dopadli s tymi kovovymi korunkami? Syn dnes dostal jednu na 5 a mal by este na 4. Je to nerezova korunka. Nerozsiroval sa vam pod tym potom kaz? Ako dlho ich mal, ak mu uz vypadli mliecne? Dakujem.

zuzulka81
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzulka81
23. nov 2023

@zuzuliak1981 dcérka má nerezovu korunku na 4ke už takmer 6 rokov a všetko ok 🙂

karamelkax
24. nov 2023

@zuzuliak1981 Korunky boli v pohode, držali pevne, hneď si na ne zvykol, nezavadzali mu, nikdy syna neboleli, ani pod nimi nemal kaz, mal to dobre urobené. Teraz ma 10 rokov a tento rok mu samé sa začali kývať, ako klasicky zub a samy tie korunky postupne vypadli...resp. keď sa už veľmi kývali sám si ich rukou potiahol a boli von...