Pomáhajú jantárové korále proti bolesti zubov?

sonkab
24. jan 2011

Maminy, ma vase dietatko jantarove koralky proti bolesti pri prerezavani zubkov ? Naozaj funguju alebo ide zase len o modny hit ? Dakujem 🙂

lucinocka
9. jan 2013

Objednala som pravu z baltika s certifikatom, uvidime ci zaberie🙂

hajajanka
9. jan 2013

Baby, snad neverite na taketo talafatky v 21. storoci? Ci ano? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

stanislavao
9. jan 2013

to snad nemyslite vazne? ved sa zamyslite, ako by to asi malo pomahat, ked bude dieta si kamen suchat o dasna.

skupkavrabelova
14. mar 2014

Aj nám pomohlo,ale dala som ho malej na nožku,lebo som sa bála nechať jej ho na krku cez noc,keďže lieta po celej postielke 🙂.Kooooneeeečne sme sa po 2mesiacoch vyspali. Malá je kľudnejšia,v noci pekné spí takže niečo na tom bude že pomáha :D.

kamill7871
23. dec 2014

čítala som že v spánku sa jantárový náhrdelník nemá dávať, dieťa ho má nosiť cez deň, keď spí treba dať dole, aj ja som si kúpila pre malého, uvidím či pomôže a čo sa týka bezpečnosti je vyrobený tak,že niť je pevná a jednotlivé jantárové korálky sú spredu aj zo zadu istené uzlom, aby sa pri náhodnom roztrhnutí nerozleteli

slawomir
4. feb 2015

Ahojte, davate jantar dolu pri kupani?

sense
4. feb 2015

my sme to mali ale je to placebo efekt a skor na ozdobu aj podla lekarnicky...

cudzinec
25. feb 2015

Predám jantárový náhrdelník napíš na j-drafy@hotmail.com

henikav
25. feb 2015

My sme ho mali, mala ho mala takmer stale na krku a zubky nam vysli uplne bezproblemovo. Tak neviem ci sme len mali stastie, alebo to ozaj fungovalo, niekde som citala ze v staroveku ho pouzivali proti kadejakym zapalom... my sme to skusili, v kazdom pripade to bolo aspon pekne, mala je satickova, takze mala zaroven krasny modny doplnok

pettulka22
25. feb 2015

Mam na predaj zlty jantarovy naramok,ak by bol zaujem IP.

meluela
30. aug 2015

"Príčiny nebezpečnosti:
Uvedený výrobok jantárových korálikov je určený nielen pre dospelých, ale aj pre deti do 3 rokov, ktorým rastú zuby. Malé deti si môžu tento náhrdelník, či už zapnutý alebo rozopnutý strčiť do úst a hrozí tak riziko zadusenia dieťaťa. Pri použití rôzne veľkej sily môže pri spomínanom výrobku dôjsť k jeho rozpadnutiu a uvoľneniu malých častí z neho, pri ktorých hrozí riziko, že ich dieťa vdýchne a zadusí sa. V dôsledku nárazu korálikov na tvrdý povrch môže dôjsť k rozštiepeniu korálikov na menšie časti, čím vzniká riziko poranenia dieťaťa a v prípade vdýchnutia týchto častíc hrozí aj riziko zadusenia."
http://www.soi.sk/sk/Nebezpecne-vyrobky/Narodny...

angel2017
9. nov 2017

@henulienka presne

rebeca0911
4. feb 2019

@sladkasue môžem sa spýtať?vraj nebolo nikdy dokazane koľko sa tej látky ž toho januári uvoľní do toho tela, takže sa nevie,či aj neublíži?

rebeca0911
4. feb 2019

@stanislavao malo by to fungovať vylucovanim kyseliny jantárovej, ktorá zmierňuje bolesť,pôsobí protizapalovo atď.

prevenar
4. feb 2019

@sonkab ..samozrejme ,ze nie. ako by mali - cim ..akoze pomahat ? 😀