Poradie prerezávania zúbkov

angela8585
26. jan 2014

Dobrý deň, malému vyšiel prvý spodný zub, pár dní pred ukončením piateho mesiaca, ďalší, asi mesiac potom a teraz má malý skoro sedem mesiacov a čakala by som, že mu vyjdú ako ďalšie vrchné predné, ale vyšiel mu vrchný ale vedľa predného. je to normálne?

luba28
26. jan 2014

@angela8585 nie u kazdeho dietata vychadzaju zubky ako z knizky,..majomu napr.prve isli vrchne a nie spodne,....bud rada,ze mu idu,.... 🙂

gubcikova
26. jan 2014

našej malej vyšli takto:dolné jednotky,všetký horné naraz,potom očné,potom stoličky....malému-spodné jedntoky,vrchné dvojky,vrchné jednotky,spodné dvojky,stoličky 4,očné a stpoličky 5.kamarátkinmu malému vyšli-spodné jednotky,vrchné jednotky,vrchné dvojky a stoličky

angela8585
autor
26. jan 2014

@gubcikova
@luba28 dakujem za odpoved, lebo poznam dievcatko, ktoremu vrchne predne nevysli vobec

cerez
26. jan 2014

Nám vyšli jednotky spodné a po nich nasledovali horné dvojky. Vyzerali sme ako upírčiatko. Nato krátko vyšli aj horné zabudnuté jednotky.

siska53
26. jan 2014

@angela8585 mojim,detom,tiez sli vseliak zuby,mala ma,teraz 10 zubov,ale vidno len 6,lebo 4z tpho su stolicky. A ako prvy jej vysiel horny zub a dalsi az po 2mesiacoch. Do,roka bola uplne bezzuba,syn do 11m.
takze je to ok,neboj.