Poraďte gél na zúbky pri prerezávaní

kvetinka0099
13. apr 2015

Ahojte baby, potrebujem poradit, syncek ma 9 mes.. a idu mu horne zubky ma to opuchnute a cervene, Ziadne gely nam nepomahaju mam doma mundisal, calgel,odolgel a ani jedny .. uz mu neviem ako mu mam pomoct stale len place bez prestavky, davam mu od bolesti panadol a nurofen nezabera mu nic.su aj nejake ine ?silnejsie? uz som zufala, a strasne vycerpana uz neviem co snim mam robyt aby neplakal...

sonica
13. apr 2015

kamistad senzitiv, je v nom lidokain, ktory na chvilku tie dasnicka znecitlivie 😉
pouzivam ho aj ja na afty, ci odreninky v ustach 😉

katiehotmess
13. apr 2015

Tie gely su take chvilkove zalezitosti, a babatka to radi zlizu skor nez to tam dostanes. Nam sa osvedcili homeopaticke cipky Viburcol, ale inym zase nepomohli. Treba skusit a hlavne vydrzat. Kamoska pouziva tusim gel Calgel a hovori, ze fajn.

zupeneba
13. apr 2015

my sme davali camiliu,je to homeopatikum ,

julovka2013
13. apr 2015

My pouzivame Calgel

topier
13. apr 2015

My sme tiež nepoužívali gel, pretože kým som ho stihla natrieť, bol spapaný 😒 Teraz používame aj my camiliu a som celkom spokojná. Nerobí zázraky, ale malá aspoň niečo pospí 🙂

maja2039
13. apr 2015

kamistad

radka279
13. apr 2015

Mundisal je veľmi dobrý, ale má takú pelendrekovú chuť...Dcéra ju milovala 🙂, ale syn mi vždy reval...Synovi dávam teraz Calgel... A keď už nezaberajú gély, dávam na noc Nurofen alebo Panadol, aby sa deti vyspali...

olivka84
13. apr 2015

@kvetinka0099 dologel a camilliu pomahala ukludnit pred spanim . A tubu od dologelu aj ohryzal masiroval si dasienka. A to sme mali milion hryzatok ziadne nechcel

kvetinka0099
autor
14. apr 2015

Calgel, mu nezabera a ani odolgel, mundisal zabere sem tam podla toho ze ako ho to boly, dnes je mu lepsie, nurofen mu vcera uz nezaberal, a tie homeopatika zaberaju?okrem nurofenu a panadolu nic ine nieje od bolesti?

12katka21
14. apr 2015

My sme az take bolesti nemali. Aj ked mam pocit ze teraz jej idu ocne zubky a ze je z toho trosku nervoznejsia. Kazdopadne, pouzivame Dentinox. Neviem ci to zaberie aj na bolesti tvojho synceka ale skus. Zozenies v lekarni.

kvetinka0099
autor
14. apr 2015

skusim to a uvidim ci mu to zaberie, my sme uz natom tak ze cely den len na rukach , nic sa odneho neda spravit ani uvarit.

marion1231
18. apr 2015

My mame take iste stavy stale place tak dnes sme boli kupit camilia-homeopatika tak dufam ze uz bude ok na vecer nam zabral aj nurofen tak uvidime co dalej

kvetinka0099
autor
18. apr 2015

@marion1231 potom mi dajte vediet ci zabraly.

marion1231
18. apr 2015

no vyzera to na dobrej ceste bol urcite pokojnejsi a vecer aj zaspal bez problemov tak asi nakoniec mi celkom dobre poradila ta lekarnicka uvidime zajtra jaj ale som rada lebo ten plac bolo nieco strasne

kvetinka0099
autor
19. apr 2015

Skusim to aj ja kupit, uz vcera to bolo strasne stale len plakal celu noc som bola hore,uz mi ani caj nechce pit co ho to boli,unas to je velmi zle,pretoze od malicka ho bolelo brusko, a mam taky pocit ze ho este stale boly lebo v noci sa mi budil kazdu chvilu natahoval sa a prdkal a plakal. A neviem s coho moze to byt ze je stale zapeceny?

sarianah
19. apr 2015

Aj my používame Dentinox. Aj pri prvom keď bol malý, aj teraz pri druhom..a spokojnosť 😉 ..