Prerezanie stoličiek

zaanaa
30. nov 2018

Maminky ako dlho sa Vašim detickach prerezávali stolicky? Zdá sa mi že nám už to trvá akosi dlho :( niektorý deň je dobre aj pekne papa, iný zase nechce aj v noci niekedy spi lepšie niekedy horšie akoby ju to nebolelo v kuse ale tak po dňoch raz aj slintá potom zase nie 🙂 už to takto trvá asi mesiac a zúbky zatiaľ nevidím len dasienko zväčšené a stále nič,prosim o vaše skúsenosti ;) za koľko cca vidu von? Či je to individuálne? Vďaka pekný den

andusik13
30. nov 2018

@zaanaa ahoj, aj malému idú akurát stoličky... Paradoxne mu vyšli prvé dve tie, ktoré sa začali prerezávať neskôr... Na druhých dvoch mal poriadne hematómy, tie sa vstrebali, no zúbkov stále nikde... Celkovo to trvá už od septembra, kedy sa mu urobil prvý hematóm.... Tie dva mu vyšli za 3 týždne... Takže podľa mňa je to veľmi individuálne 🙂

3petka
30. nov 2018

@zaanaa ahoj ja čakám na poslednú stoličku už 2,5 mesiaca. Vidno jeden rožtek že už je von a zvyšok zatiaľ nič.

zaanaa
autor
30. nov 2018

@3petka dakujem, a tiež to má takto na striedačku že aj boli aj nie? Ja do vidím na malej že niekedy je úplne dobrá a niekedy hryzie jeduje sa vidno že ju to boli...a stále nič nieje vidno :(

zaanaa
autor
30. nov 2018

@andusik13 dakujem pekne tak ešte si možno počkáme :(

3petka
30. nov 2018

@zaanaa moc o bolesti u nás to nie je. Vzdy keď mal zub tak sople a teploty a trosku nervóznejší bol.