Prerezávanie zúbkov

petra9154
22. sep 2016

Ahojte dievcata, mam 11 mesacneho syna, ktoreho v pondelok zacalo prehanat prestal mi papat tak ako papal. Spapa nieco ale velmi malinko. Pit, pije dost. Zda sa mi ze mu idu ocne zubky. Vcera ho uz prestalo prehanat ale zase je stale ospaly, tak sa chcem opytat ci je normalne ze mi cely den prelezi. Doktorka povedala ze je to normalne, ze treba len vydrzat ale mam strach.

mirkava
22. sep 2016

@petra9154 Ocne su vzdy najtazsie, my sme mali teplotu do 39. Urcite je to normalne a bud rada ze spinka 🙂 moj bol mrzutý a nervozny... To ze menej papa nevadi, ked vela pije je to OK 😉

petra9154
autor
23. sep 2016

No uz sme aj tak v nemocnici... Zacal mi uz aj zvraciat takze uz bol dehydrovany. Nasafili mu infuzie a dufam ze bude uz lepsie....

sardinka336
23. sep 2016

A to ako zo zubov hej? Aj v nemocnici vam to povedali ze to je koli zubom?
Tu u nas zuri ,,sračka - grcačka,, takze skor na nejaky virus to vidim. No ale prajem skore uzdravenie.

endzi81
23. sep 2016

My sme boli v nemocke kvoli vyrazkam, teplotam, soplom a dokonca mi mala zacala krivat..tam nezistili nic, akurat ju potrapili infuzkami, branim krvi, pchanim teplimeru do zadku, prestala jest a domov sme si doniesli rotavirus....no a posledny v nemocke pozeram a zrazu vsetky 4 stolicky prerezane. Takze zuby mozu narobit docela sarapatu.

petra9154
autor
24. sep 2016

No vcera mi povedali ze mu bol zisteny nejaky rotavirus, ktory sposobuje prave hnacky, krce, plynatost, zvracanie a teploty. To jeden doktor povie tak a jeden tak.maly je na infuziach a skoro vobec neprijima ziadnu stravu. Ale dufam ze dnes to uz bude lepsie

endzi81
27. sep 2016

no mne mala v nemocnici prestala jest, lebo jej nechutlo co tam varili a potom uz ani to co jej manzel nosil z domu. takze som ju tam naucila na piskotky a podobne hovadinky a trvalo mi potom niekolko mesiacov, kym zacala jest normalne obedy a vecere.

visnacka
29. okt 2016

Zdravím maminky , chcem sa spýtat môjmu 9.mesačnému synovi idú dva rezáky. Prve mal dva dolné to bolo ok len zvýšená teplota. Teraz idú dva vedla tých čo už má. Z každej strany. Od včera teplotujeme 38, do rána bolo ok tera znova má teplotu. Dávam aj homeopatiká. A pocas noci som striedala čípok paralen s nurofenom . A teraz som dala homeopatiká. Samozrejme aj máme rietku stolicu. Tak ako škvarenina.