Prerezávanie zúbkov - poraďte vhodné hryzátko

jane1987
8. sep 2021

Ahojte,
maly ma 4 mesiace a zjavne mu idu zubky. Geliky- kamistad, calgel- odskusane, no nulovy efekt
Camomilla a Viburcol este ako tak pomahaju, v nudzovom pripade som dala Nurofen.
Kedze ma 4 mesiace, tazko s tymi hryzatkami, ktore mame, jednoducho nevie s nimi este pracovat.
Nahodou, nemate nejake odskusane, ktore by mu mohlo ulahcit to prerezavanie? Kludne prijmem aj nejake rady ohladne gelikov ci lieciv. Fakt som zufala, trva to uz vyse tyzdna a fakt je uz velmi nervozny a unaveny...o nas ani nehovorim....A ano, viem, ze to vude este milion krat, ale ide mi pomoct jemu, nie ani tak sebe 😊
Vdaka za dobre mienene rady ♥️

eririka
8. sep 2021

@jane1987 Čipky nepomohli? Viburcol i nás zaberal fantasticky

jane1987
autor
8. sep 2021

@eririka davam, len nemozem mu stale rektalne davat cipky. Hlavne ja fakt netusim, kolko to bude trvat. Zeby som naozaj jednoznacne videla a citila cosi pod dasienkom, tak to povedat nemozem. Ale slince, strka az nervne rucky do ust, strasne podrazdeny, tre si neustale ocka, spanok stoji za houby, nic ho nebavi....

eririka
8. sep 2021

@jane1987 Chápem, jasne ztrbs vyskúšať všetko. nijaké gély, nech malý netrpí

evica17
8. sep 2021

@jane1987 skus hryzatko s vodou, s tym ze daj ho do hladnicky, pripadne na chvilu do.mraziaka aby bolo chladne. Maj ich viac a striedaj. Nam toto pomohlo

jane1987
autor
8. sep 2021

@evica17
Ahoj, toto sme skusali, len on este nevie velmi uchytit tie hryzatka a u nas sa vsetky robia take ,,velke" nie do jeho rucky .... Prave som sa vratila z mesta a asi po dvoch hodkach hladania som nasla take z prirodnej gumy na hryzkanie ideal pre neho, oplachla vodou a dala do chladnicky, snad to zaberie lebo uz som fakt zufala.

lenicka777
8. sep 2021

Nám sa osvedčilo curaprox hryzatko 🙂 skusk kuk

jane1987
autor
8. sep 2021

@lenicka777 vdaka moc, pozriem 🤗

tehotna40
8. sep 2021

Za mňa monkey hryzatko, ale aj tak to väčšinu času boli ruky v ústach 😀 tiež sme sa trápili od 4 mes zúbok vyšiel až v 8. A na zubky odporúčam od saloos bio olej prvý zúbok sa vola. Prajem veľa trpezlivosti

jane1987
autor
8. sep 2021

@tehotna40 ahoj, to vazne? Krpec sa sprava akoby ten zub mal cochvila vyjst, den za dnom horsie a horsie 🥺

tehotna40
8. sep 2021

@jane1987 tak každé dieťatko je iné, držím palce nech je to co najskôr, my sme sa dlho potrápili.

srferreira
8. sep 2021

My mame Matchstick. Nepusti ho z ust od 2 mesiacov.

evica17
8. sep 2021

@jane1987 my sme mali tiez take velke, ale ja som mu to davala do ust kusat.

ciarra66
15. sep 2021

@jane1987 ahoj.Tak ak necitis ziadne hrbolceky a ani nic nevidno tak to kludne moze byt aj to,ze sa mu tie zubky posuvaju.Aj to je dost neprijemne pre dieta.Kazdopadne nech najdes nieco co pomoze;)

jane1987
autor
15. sep 2021

@ciarra66 ahoj, vdaka za odpoveď, velmiu pomahaju Vinurcol cipky a Chamomilla vulg.