Prvá návšteva zubára

ivka5386
29. máj 2014

Baby kedy ste boli prví krát s vašimi deťmi u zubára ? Riešili ste to už skôr keď vyšli všetky zúbky alebo ste čakali na prvú prehliadku až v škôlke?

titkovamiriam
29. máj 2014

ked vyšiel prví zub a potom od roka ,každý rok-teraz už dva razy do roka 🙂

monicm
29. máj 2014

s oboma synmi od cca 3 rokov.išli by sme aj skôr,ale nájsť u nás voľného zubára bolo umenie,teda,ak som nechcela ísť k súkromníkovi

zuzkaanicka
29. máj 2014

@ivka5386 priblizne v roku ... potom uz pravidelne - 2-krat rocne 😉

veverina
29. máj 2014

ja neviem,vsade je to asi ine..ja som s dvojkami isla minule,maju 3 roky a zubar povedal ze je to skoro 😕 tak neviem kedy mam ist 😒

bojovnicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
oktoberka
29. máj 2014

my sme boli na 2,5 r.....a vraj uz sme mali prist davno....a preventivka ja kazdy polrok-sice nechapem preco,lebo zubky ok...ale tak...ved zajst mozeme,aspon sa nebude bat neskor 🙂

lusyke
29. máj 2014

@ivka5386 akurat dnes som sa na to pytala mojej zubarky a povedala mi ze ked vyjdu prve zubky. Pytala sa ma ze kolko zubkov ma dcerka a ze aka je stara. Povedala som ze ma 6 zubkoy a mala rok. Tak mi povedala ze este chvilu pockame a dohodli sme sa na august. To bude mat mala 16 mesiacov. Hej a na preventivnu sa chodi 2x do roka.

zutera
29. máj 2014

My obě od roku, ta starší ani zub neměla, ale pomalu si zvykla a teď má 8 roku a narozdíl od spolužáků se zubaře nebojí i když už jí vrtali.Ta mladší má 2 a u zubaře otevře pusinu, ale sáhnout si zatím nenechá 🙂

jauzneviem
29. máj 2014

Ludia potrebujem poradit dobreho detskeho zubara v Bratislave, ake mate skusenosti? Nech tam nenecham aj oblicku najlepsie...

kiwi82
30. máj 2014

Moja bude mať 4 a ešte sme neboli. Ale už sa chystáme.

ichbinich
30. máj 2014

Syn mal asi 2,5 roka. Objednala som nas vsetkych, takze vdel, ako kontroluje zuby aj manzelovi, aj mne. Mne dokonca spravila hned jednu blombu. A potom mi syn sedel na kolenach a dal si pekne skonrtolovat zuby. Potom od nej dostal take miniauticko, ze bol taky dobry a dal sis kontrolovat zuby 😉

Na druhej kontrole mal 4 roky aj cosi, zase rodinny termin 😉 Nasla mu malicky kaz, ale ten mu opravila az na dalsom termine. Najpr opravila mne, potom si syn lahol na mna a nechal si to opravit. To ma velmi prijemne prekvapilo, lebo on zvykne chytat hysaky u jeho pediatra... Zubarka mu to vzdy ukazala, ze akym vrtakom a ako mu bude vrtat, ale najdlhsie na tom vsetkom trvalo vytvrdnutie pod UV lampou 😉
Dcere tiez skontrolovala vtedy tych asi 5 zubov, lebo syn povedal, ze aj jej treba skontrolovat. Kedze sme tam boli vsetci, tak vsetkym 😉 😀

veronicka1901
30. máj 2014

My mame 2.5 roka a o mesiac sme objednani na prvu prehliadku 🙂.

lencika
31. máj 2014

jej baby moja nina ma 3 roky a este nebola mam normalne z toho vycitky ked vidim ze vy uz chodite v 2,5 roku