• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ročné bábätko má pokazenú stoličku. Čo s tým robiť?

11. mája 2008 
Kocky, neviete mi poradit? Moja rocna dcerka ma pokazenu stolicku dole, co s tym zubar bude robit? Mam ist najskor k pediatricke?
8. máj 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj chod k zubarovi,pediatrička ta tam hned pošle.on ti urči čo stym.Neter mala tiež vtomto veku dasna až čierne jej dali mastičky a zubky krasne vyliezli,s kazom no neviem ale určite si zajdi.
8. máj 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, ona nema cierne dasienka, len v korunke ma cierne, z bokov zubku nie... :unamused:
8. máj 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni, zavolej svému zubaři, určitě malou prohlédne. K pediatričce bych nešla, ta s tím nic moc neudělá. Možná to nebude kaz, naše malá měla taky černou tečku na korunce a byla to jen pigmentová skvrna.
9. máj 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pokiaľ si dobré pamätám, tak kaz na mliečnych zuboch je bielej farby, preto ho laik ťažšie nájde. Neskúšala si to vyčistiť?
11. máj 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinni to je jasny kaz, mojmu hugovi to opravil. daj si pozor k akemu zubarovi pojdes, musi byt citlivy a jemny, lebo pod zubkom ma dalsi zub {trvaly} a ten sa nesmie poskodit.
11. máj 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemusi to byt kaz, aj moja ma take cierne zvrchu, a zubarka jej spravila aj rontgen aj pozrela do ust a veru to kaz nie je. Ona si ani nestazuje, zubky umyvame aj 3 krat za den, takze nemusi to byt kaz a ani vycistit to nejde.
11. máj 2008 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok