Ročné bábätko má pokazenú stoličku. Čo s tým robiť?

tinni
8. máj 2008

Kocky, neviete mi poradit? Moja rocna dcerka ma pokazenu stolicku dole, co s tym zubar bude robit? Mam ist najskor k pediatricke?

womenne
8. máj 2008

Ahoj chod k zubarovi,pediatrička ta tam hned pošle.on ti urči čo stym.Neter mala tiež vtomto veku dasna až čierne jej dali mastičky a zubky krasne vyliezli,s kazom no neviem ale určite si zajdi.

tinni
autor
8. máj 2008

no, ona nema cierne dasienka, len v korunke ma cierne, z bokov zubku nie... 😒

johanda
9. máj 2008

tinni, zavolej svému zubaři, určitě malou prohlédne. K pediatričce bych nešla, ta s tím nic moc neudělá. Možná to nebude kaz, naše malá měla taky černou tečku na korunce a byla to jen pigmentová skvrna.

jaduska
11. máj 2008

Pokiaľ si dobré pamätám, tak kaz na mliečnych zuboch je bielej farby, preto ho laik ťažšie nájde. Neskúšala si to vyčistiť?

melory
11. máj 2008

tinni to je jasny kaz, mojmu hugovi to opravil. daj si pozor k akemu zubarovi pojdes, musi byt citlivy a jemny, lebo pod zubkom ma dalsi zub {trvaly} a ten sa nesmie poskodit.

luciask
11. máj 2008

nemusi to byt kaz, aj moja ma take cierne zvrchu, a zubarka jej spravila aj rontgen aj pozrela do ust a veru to kaz nie je. Ona si ani nestazuje, zubky umyvame aj 3 krat za den, takze nemusi to byt kaz a ani vycistit to nejde.