Šedé čiarky na mliečnych zúbkoch

petka55555
28. jan 2013

viete mi poradiť? malému som to objavila pred par dnami, sú do šedé čiarky na dvoch predných jednotkách, sladkosti nepapa, ozaj iba občas, džúsy ani sladké nápoje nepije, ani z flašky nepije, pravidelne a poctivo čistime zúbky odkedy mu narástol prvý a obaja s mužom máme zdravé zuby takmer bez kazov...k zubárovi ho zrejme nedostanem...foto sa mi lepšia bohužial nepodarila

akiram
11. feb 2013

@petka55555 ahoj, môže ísť o zubny kameň...prečo by si ho nedostala k zubárke? ... Zubárka sa pozrie, a budeš vedieť. Ja som s malu začala chodiť k zubárke nech vie ako to tam chodí, že sa nemá čoho báť, a lepšie je ísť zavčasu ako keď už budú bolavé zúbky. To by som tam malú asi už nikdy nedostala

katka2885
25. jan 2014

petka55555 ahoj, vyriešili ste to nejak s tými zúbkami? resp. mi vieš poradiť, čo to je? lebo moja malá má teraz presne to isté. všimla som si to včera. tiež to má na 2 spodných jednotkách, na každom zube má jednu čiarku cez celý zub. tak špekulujem čo to môže byť.......

mia456
4. jan 2022

@katka2885 mozem sa spytat co to bolo? Je mi jasne, ze je to davno, ale maly to ma tiez. Zubarka sama od seba nic nehovorila a ja som sa zabudla opytat., 🥴