Spánok 9 mesačného dieťaťa cez deň

lucia006
30. júl 2013

Kolko krat a ako dlho spi vase dietatko vo veku okolo 9mesiaca?(pytam sa preto ,lebo mame problem vnoci so spankom)dakujem

sandrika1986
30. júl 2013

Ahoj, dcérka spí cez deň max. raz alebo 2x, a to 2 hodiny a potom hodinu. Večer zaspí okolo 21h a spí do 7h ráno. 🙂

lucia006
autor
30. júl 2013

@sandrika1986 no moj spi hodinku doobedu ,hodinku poobede a okolo 17tej este polhodinku lebo mi nevydrzi do vecera kym ide spinkat o 20:00hod.a budi sa mi vnoci aj 15krat a netusim preco uz som hocico skusala ,co mi radili a nic ziadna zmena! 😒

sandrika1986
30. júl 2013

Nemôže to byť kvôli zúbkom ?

lucia006
autor
30. júl 2013

@sandrika1986 od narodenia? 😒

malapepka
30. júl 2013

@lucia006 nemyslím, že naše odpovede o spánku našich detí vyriešia tvoj problém ☹ ak môžem, spýtam sa.... dojčíš alebo je drobec na UM? spáva sám či s vami v posteli?

lucia006
autor
30. júl 2013

@malapepka som si toho vedoma,len uz sa povazujem za totalne na nic matku a som strasne unavena neviem co sjeho spankom mam robit co robim zle 😖 mali je skoro od narodenia na um ,spi vpostielke hned vedla mojej postele ,skusli sme vsetko dat ho medzi seba na moju stranu postele ,menej obliect prikryt odkryt viac mliecka menej mliecka ,homeopatyka caj smedovky kasu na vecer,ale ja uz fakt neviem co este dnes som ho dala iba dvakrat spat cez den inak chodil 3 krat ,zaspava krasne polozim dopostielky za 5minut zaspi sam ,a okolo 22hej hodiny to zacina,mrvenie hadzanie ,mrncanie,plac,potom zas ticho neda sa utisit hockedy ,nevie spat vjednej polohe hadam ani 5minut 😒 riesila som to s pediatrickou aj neurologickou ,pomoc ziadna!

malapepka
30. júl 2013

@lucia006 tak potom... je to asi v ňom ☹ všetko si už napísala, čo by mi napadlo vyskúšať ☹ jedine ťa môžem utešiť, že to nebude trvať večne, dúfaj, že zmena čoskoro príde. 🙂 Asi bude v tomto smere náročnejší. Tak som nepomohla, prepáč ☹

lucia006
autor
30. júl 2013

@malapepka nevadiii,aj tak dakujem.tiez ma uz nic ine nenapada pocuvla som hockoho naokoli co mi radili mamicky skusenejsie kedze toto je moje prve dieta,a predpokladam ze aj posledne,kedze je to tak narocne ! 😒 az mi je doplacu ked pocujem druhe maminy ako im spia deti celu noc vjeho veku alebo dokonca mladsie ,alebo sa sem tam zobudia,mne nevadi ze mu vnoci este robim papat ale to budenie medzi tym nachvilku sa prebudi ,mne potom trva 10minut kym zaspi a este nestihnem poriadne zaspat maly uz zas mrnci a to fakt stale dokola 😲

malapepka
30. júl 2013

@lucia006 jáj, ale nenechaj sa odradiť 🙂 kamoška mala prvú dcéru strašne, ale strašne náročnú. Má už 2 roky a ešte stále - ako ona hovorí - je to čert (to ona hovorí, ja by som si to nedovolila 🙂 ) A teraz má druhé chlapca a že je to úžasné, pokojné, usmievavé dieťatko, radosť byť mamou 🙂 a prajem ti, nech sa to čoskoro zmení 🙂

lucia006
autor
30. júl 2013

@malapepka ako kazdy mi hovori tuto verziu ,ze kazde dietatko je ine 😉 ale akosi v momentalnej situacii by som vblizkej dobe neriskovala,postacuje mi moj Leo 😀 chapem fakt,ze to raz prejde a nic netrva vecne,ale neviem to vysvetlit svojmu telu,kedze sa citim akk niejaka starena ,dolamana vecne zaspata a s depresivnou naladou! 😒

talula
30. júl 2013

@lucia006 moja v tom veku spavala 1x za den a to cca 3 niekedy aj 4hod, ale vzdy ked sa zle vyspala cez den spala zle aj v noci... ☹

lucia006
autor
30. júl 2013

@talula no moj nikdy tak dlho nespal ze 3 hodky vkuse ne to este 4 😒 moj ked hodinu spi ta som rada cize dokopy to mozno je max3hodiy ked spi 3krat denne ,ale dnes som skusila ho dat uz len dvakrat ,tak uvidime co bude zas vnoci 😔 modlim sa aby vstal len do 5krat ,lebo som totalne vycerpana .k.o. 😒 ☹

talula
30. júl 2013

@lucia006 aj moja sa budila v noci dost casto, sice teraz uz ma 4r. ale aj teraz sa stava, ze sa (chvala Bohu) zobudi len raz, ja som sa vyspala normalne asi ked mala 3r, drzim ti palce...

lucia006
autor
31. júl 2013

@talula tak to ste ma nepotesili ☹ ale dufam,ze aspon zlepsenie bude

gyarmati
31. júl 2013

@lucia006 Lucka moja,neboj to prejde,uvidíš že na to zabudneš a príde obdobie keď Leo bude dobre spinkať a ty sa tiež vyspinkáš!Ani ja to nemám ľahké,ale my ženy vydržíme všetko,a keď sa na nás tie naše detičky usmejú zabudneme na všetko 😅 lebo oni sú pre nás tie naj v živote.Posielam vám veľkú pusu 😉

talula
31. júl 2013

@lucia006 ale zlepsenie urcite pride aj u nas to tak bolo a kazde dieta je ine, mozno vas syn sa nauci prespat celu noc ovela skor 😉

lucia006
autor
31. júl 2013

@gyarmati dakujem 😉

lucia006
autor
31. júl 2013

@talula keby ccel 😝 vsimla som si ,ze stale mu idu zubky a viac naraz mozno aj to ho rusi vnoci lenze on od narodenia zle spi ☹

milota164
31. júl 2013

moja spavala v noci do pol roka od 19tej do siestej ale od pol roka sa budi. Budievala sa aj 4, 5 krat teraz sa to zlepsilo , ale stale je hore min 2x za noc, a cez den spavala dvakrat ale mala aj obdobie ked nespavala vobec. Asi od roka sme na jednom dennom spanku