Upraví sa jej zákus?

lenka_da
15. mar 2009

Viete mi niekto poradit? Malicka ma uz vonku dolne aj horne zubky ale ked ma zatvorenu pusu, tak som si vsimla, ze tie dolne su vpredu, pred hornymi. Normalne by to malo byt naopak, horne by mali trosku prekryvat tie dolne... Je sice pravda, ze tie horne zubky este nema uplne narastene, zeby sa to upravilo, kym uplne narastu??? Nevsimli ste si, ako to bolo u vasich babatiek?

dudinka21
15. mar 2009

no ja si pamatám, že moj syn má horné tak dosť od seba a do tej medzierky si dáva dolné tak, že jeden pred horným a druhý za horným a tie dolné mu z toho zostali také trošku krivé uvidíme, ked vyrastú úplne...

aponchie
15. mar 2009

to neni ani tak rustem zubu ,ale celisti 😅 ja to mam od mala a je mi 30let a nezpravili to ani rovnatka jen operace,ale treba to neni vas pripad ja bych teda spis volila odbornou radu a pomoc od lekare 😉 btw nasi male rostly uplne v pohode bala sem se,ze to bude mit po me,ale nastesti ne

bambusko
15. mar 2009

lenka a ako to vyzera pri pohlade zboku, nema mala podhryz? tiez som to mala ako dieta, bol to zlozvyk, vysuvala som spodnu celust, ale nebolo to tak ako u aponchie. chodila som asi od 7r. na celustnu ortopediu, cvicila spravny hryz a upravilo sa to, je to ok 🙂 no teraz to robi aj moja mladsia dcera 😖 tu hned upozornujem, aby jej to nezostalo