Žltý povlak na jazyku

kukinkova
10. júl 2012

mám asi týždeň žltý povlak na jazyku a neviem prečo,neviete mi poradiť,čo to može byť?Kdesi som sa dočítala,že to može znamenať,že možem mať chorú pečeň,hm... 😒

anjelicek26
11. júl 2012

@kukinkova - moze to byt aj bakterialna infekcia, soor, na to treba nico na plesne, nabehni do lekarne, oni ti uz poradia.

kukinkova
autor
11. júl 2012

@anjelicek26 minulý týždeň som mala koprivku,myslíš,že to može mať nejakú súvislosť?

katren
11. júl 2012

@kukinkova a co tak lekar???

kukinkova
autor
11. júl 2012

@katren ja som sa chcela najskor popýtať tuna či nemá niekto stým skúsenosť.Aby sa mi doktor nesmial že som tam prišla s takou somarinou.

katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kukinkova
autor
11. júl 2012

@katren veď som si aj zisťovala,a našlo mi viac menej,že by to malo značiť poruchu pečene,žalúdka,tak neviem.

katren
11. júl 2012

@kukinkova a akoze to ti staci ako odpoved??? nedas si spravit vysetrenia???ak ano, tie ti tu my nespravime a aj tak budes musiet ist k lekarovi.....mohla si tam ist dnes a mat vysledky skor

kukinkova
autor
11. júl 2012

@katren mám malé deti,a nemám ich ským nechať doma teraz,tak proste ma už nerieš,keď ma nepoznáš,ja som chcela len názor,daj sa do inej témy,nestrácaj so mnou čas.

katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kukinkova
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
klara9
11. júl 2012

jazyk je zaciatok creva, takze moze to byt problem v zaludku, skus dat probiotika aspon tyzden a uvidis. Ale dok, aspon zavolaj co na to povie. 😉

maznacik007
11. júl 2012

@katren naco zbytocne zahlcujes temu potom je tu zbytocne vela prispevkov o nicom resp. mimo temu a ked to bude niekto nabuduce hladat tak sa bude preklikavat cez taketo zabomysie odkazy...

k otazke... skus si nasadit pecenovu dietu a este by som ti poradila caj z ostropestrec mariansky... k diete postaci vynechat vyprazane jedla, kavu, cokoladu tucne veci ako syry s vys. obsahom tuku, udeniny a pod...
ta vyrazka tiez s tym moze suviest... u svojho obvodaka by som si dala potom urobit pecenove testy a v pripade ze budu zvysene testovanie na EVB virus.. resp. teda mononukleozu... nemala si v poslednom obdobi anginu ci zvacsene uzliny nebrala si na to ATB nemala si zvacsene uzliny

katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strihalka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kukinkova
autor
12. júl 2012

@klara9
@maznacik007 máš pravdu,asi 3týždne dozadu som mala angínu a brala antb Penicilín 750,už som našla aj na nete,že to može byť po antb,tak skúsim tie probiotiká a uvidím,lebo iné ťažkosti ani nemám,len ten žltý jazyk,tak som sa troška zľakla.ďakujem za info.A ktej katren,všimla som si že je na viacerých stránkach,to je tak keď sa niekto nudí a sedí celý deń na koníku a prispieva svojimi nezmyslami do témy.Možno ju za to platia 😀

maznacik007
12. júl 2012

@kukinkova kludne to mohla byt mononukleoza a kedze je to virusove ochorenie ked sa nasadia atb na neho tak moze sa stat ze sa vyhodi vyrazka...

chod k lekarke daj si urobit pecenove testy lebo fakt to mohla byt skryta mononukleoza.. preventivne si dovtedy davaj caj z ostropestrec mariansky b complex a pecenovu dietu

katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strihalka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katren
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
strihalka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz