Zmena správania. Sú to zubky?

dadak
27. júl 2008

baby, chcem sa opytat, ´moj maly ma 15 mesiacov a vychadzaju mu akurat vsetky stolicky naraz. jedna je uz von, este tri...ale odkedy mu idu vonku, je taky bez duse, len pride ku mne z nicoho nic, zacne sa tulit a lezi...aj pol hodiny, obcas kukne na mna s tymi jeho velkymi ocami a zase sa zamysli..neviem, co si mam o tom mysliet. potom z nicoho nic ide a tancuje...a robi somariny...nechapem...myslite si ze je to kvoli zubom?

junovka
27. júl 2008

moze to byt.Kazde dietatko to znasa inak 😉

marorlinko
29. júl 2008

aj mojmu sli vsetky stolicky naraz, maval vsetky nalady za jeden den, tiez som nechapala, co mu je, raz bol taky, raz taky, ale ked mu vysli stolicky, tak bol zase taky isty akoeho ho poznam ja, takze sa neboj, ked sa tlacia zubky ono to boli to asi vies a rovnako aj ten tlak, moj neplakal, iba bol mrzuty, nevedel co so sebou, potom bol vesely a vkuse daky divny, po zubkoch bol zase ok.

dadak
autor
29. júl 2008

och dik baby, je fajn toto forum, nie? vzdy sa kus ukludnim, ked si precitam rozne nazory...a ako dlho asi tie zubky vychadzaju? pri prvom som take problemy nemala...bol uplne iny...

tanja61
29. júl 2008

😉 chce byt s tebou uplne normalne sa tulit a tak aby citil ze si s nim 😉 inak velmi prijemny pocit,dietatko ked citi ze sa neciti dobre tak hned chce maminu,ved predsa sa stale snazime pomoct a ono to vie 😉

susik77
7. aug 2008

ahojte, nam idu ocne zuby a tiez-mala chce, aby som ju stale nosila, stale place, teraz ma vecer aj horucky.za chvilu je zase vesela, smeje sa, strasne aktivna...

marorlinko
8. aug 2008

moj ma uz aj ocne zubky,ani som si nevsimla,ze ich ma, ani neplakal, ani horucky, bol v pohode, len ked sa raz smial poriadne,tak som si ich vsimla,

maca793
9. aug 2008

ahojte neviem kde sa obrátiť, neviete mi poradiť? malá má už 2 roky a 3mesiace a nemáme ešte posledné stoličky
neviete kedy rastú? mne dvojčatá mali už v tom čase všetky

junovka
9. aug 2008

maca, je to individualne, nakolko Timeika mala skoro az v 3 roku 😉

maca793
9. aug 2008

díky 😉

michalina
9. sep 2008

Ahojte, chcela by som sa vás opýtať, môj malý má už vyše mesiaca hnačky, doktorka urobila výter a nič nezistila. Teraz sme 2 noci nespali, mali sme teploty 38. Mysleli sme že zo zubou, tak sme v pondelok zašli normálne načas do poradne. Keď som povedala lekárke, že máme stále hnačku a mali sme aj teplotu, akurát mi vynadala, prečo ked sme chorí chodíme do poradne. Tak nám urobila ďalší výter, ale výsledok bude o týždeň a pozrela mu do hrdla. To bola celá prehliadka. Neskontrovala ani uši, ani bruško, proste nič viac neurobila. Ale večer mi malý vyvracal celý olovrant a nechcel večer nič papať. V noci sa zobudil, vypil 80ml mliečka (inak pije vyše 200ml) a išiel spať. V noci sa budil, myslela som že už by mu mohli ísť zúbky, ale to vracanie sa mi nezdá. Dnes mi zas vyvracal obed, ale lekárka tam už dnes nie je. Neviete mi poradiť čo by to mohlo byť? A hlavne či to vracanie môže byť tiež zo zúbkou? Ešte nemáme ani jeden a už máme 8 mesiacov.

sirinka
10. sep 2008

michalina tazko radit, moze a nemusi, ked to vracia, chod radsej k doktorke, pokial tvoja neordinuje, musi ta zobrat ina, pripadne na pohotovost.
skus sa malemu pozriet do ust, ci ma zdurene dasna. ale pokial ma hnacku aj vracia, je nebezpecne dehydrovanie, najlepsie by bolo, keby vas videla doktorka.

michalina
11. sep 2008

Ďakujem za radu, ale v pondelok sme boli u lekárky, povedala, že 38 môže byť zo zubou a spravila výter zo zadku, lenže výsledky sú až o týždeň, čakala som, že mu vezme krv a zistí, či nemá zápal, ale nič, ani ho poriadne nepozrela. Včera sme boli zas, lebo mal v noci 39,7 a iba popočúvala a pozrela zuby a tým to skončilo. Teraz neviem, či mám vymeniť doktorku, alebo ako. Dnes teplotu nemal, ale čo ked sa to zopakuje?