Zubná pasta pre ročné bábätko

smajluska
3. feb 2021

Maminky akými zubnými pastami čistíte zúbky svojim bábätkám? Budeme mať 1 rok a chceme sa inšpirovať. Môžete pridať aj foto zubnej pasty, ktorá je podľa Vás tá naj 🙂 Ďakujem

queenofdisaster_7
3. feb 2021

Weleda zubný gél pre deti

090255
3. feb 2021

@smajluska elmex Kids od prvého zubka po 6 rokov tusim

nikpa
3. feb 2021

@smajluska weleda, moze aj prehltat

nyphadora
3. feb 2021

@smajluska chodte k zubarovi na preventivku a spytjte sa na pastu, aku odporuci. Tiez mame elmex na mliecne zuby, ale pred tym sme mali bez flouridu.

evkamotka
3. feb 2021

https://www.notino.sk/jack-n-jill/natural-priro...

Maju rozne prichute, su bezne v dmke aj so silikonovou zubnou kefkou

ivula0807
3. feb 2021

Elmex

simca06022011
3. feb 2021

v roku som neumyvala ziadnou...

bubuzu
4. feb 2021

Moj ma dva roky a umyvam iba vodou.od akeho veku sa odporuca pasta?

nyphadora
4. feb 2021

@bubuzu od kedy ma dieta zuby 🤦🏼‍♀️

bubuzu
4. feb 2021

@nyphadora naozaj?a to tu pastu ked este nevie vypluvat potom prehlta?

nyphadora
4. feb 2021

@bubuzu ano, pretoze na kefku davate len trosick pasty, a co viem tak aj trojrocne deti nevedie vyplut( niektore), idelne ist na preventivku 👌🏻, tam sa popytat

janynyna
7. feb 2021

U nás je 1 elmex. Všetky ostatné pasty malý odmieta.

selu11
7. feb 2021

@bubuzu Mne raz dentálna hygienička hovorila, že či pastu použiješ alebo nie, zuby si umyješ stále rovnako. Úplne stačí čistá voda a kefka, pasta ti len navodí pocit, že sú čistejšie lebo príjemne vonia, sviežo. Ak umývaš dvojročnému zuby len čistou vodou a kefkou, nič zlé nerobíš.

@smajluska My používame tiež už spomenutú Jack N'Jill. Malá videla, že my používame pastu a tak si bez pasty nechcela umývať zuby ani ona. Inak by sme boli stále bez pasty, má dva roky.

hanka1505
7. feb 2021

@selu11 anooo presne tak 🙂 , dieťa v roku nepotrebuje pastu, podstatou je správna technika umývania zúbkov, a hlavne u starších detí docistovanie dospelými. Naj kamka je zubarka takže info z prvej ruky 🙂 ja som happy ze malému umyjem zuby lebo sa vzpiera už rok, nepomáha ani pasta🙂ale chvalabohu už sa poddava konečne a nerobí také protesty ako na zaciatku😂

lenkike
7. feb 2021

@nyphadora presne ako napísala @selu11 mne to isté povedal zubár, ktorého názoru dôverujem. Dôležitá je technika umývania, nie pasta. Môj manžel si umýva zuby bez pasty, ja s pastou, práve kvôli tomu pocitu sviežosti, a obaja riešime tak 1-2 kazy do roka, takže rozdiel nevidím 😉 u dieťaťa by som umývala zuby bez pasty, kým si ju výslovne samo nevyžiada, nech zbytočne neprehĺta chémiu. Naša 3,5 r už si pastu pýtala, ale ešte som ju odhovorila, že pasta je štipľavá a že by jej nechutila 😅

jenny257
7. feb 2021

bez pasty . Bolo mi povedane , ze pastu vtedy az bude vediet vypluvat . Nema ani jeden kaz