Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zúbok v 6 týždni

lenca5555
5. nov 2012

Ahojte baby chcem sa spýtat, kedy najskôr ste počuli,že sa začali prerezávat zúbky. Moja susedka tvrdí, že sa jej 6 týždnovej dcerke prerezávaju 3 zúbky naraz....Ešte som o tom nepočula...a kedže človek nikdy nevie som zvedavá na vaše názory....pozrela som už vela fór no najskor bol 3 mesiac...Co vy na to ??? Dakujem

alka221
5. nov 2012

ja som pocula uz aj o skorsom zubku 😉 tusim dva mesiaciky to boli.. veru nikdy nevie 🙂

maslenka47
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenca5555
autor
5. nov 2012

@maslenka47 Nejaká múdra...nemyslím si že som zaujímavá a nepripadám si ani ako mumak....Viem o tom, že sa detičky narodili aj zo zúbkami ...Ale to je skôr anomália....Len som chcela vediet od mamičiek kedy najskor sa začali ich dietkom prerezávat zúbky....lebo vela mamičiek píše že v 2 mesiacoch začínaju slintat a davat si pästičku do pusiny,lebo ich bolia dasienka...no zubky narastu až o dva či tri mesiace neskor...

enya00
5. nov 2012

@lenca5555 mojej segry mala male uz v 2 tyzdni zub takze urcite to mozne je a ano niektore sa zo zubkom uz aj narodia priroda si robi svoje 🙂

lenca5555
autor
5. nov 2012

@enya00 To máš pravdu 😀

levandullka
7. nov 2012

Moze to tak byt, no urcite su to ojedinele pripady. Prvy zubok (dolna jednotka-jednotky) by sa mali prerezavat najskor v piatok az siestom mesiaci. Urcite by nebolo zle v takomto pripade navstivit pedostomatologa, alebo aspon dentalneho hygienika.