10 dňové bábätko. Môže ísť von na prechádzku?

deniskajakubko
11. jún 2009

môžem ísť s malým na prechádzku keď má 10 dní? a na ako dlho?

zukab
23. júl 2009

tiez som bola v porodnici minimalne, tri dni s cisarskym rezom. mala isla von na prechadzku na stvrty den, ked som sa mohla uz normalnejsie hybat.

jankapiknova
23. júl 2009

je to zaujmave jak kratko ste moli v porodnici, to u vas tak rychlo pustaju? u nas normalny porod na 4-5den a cisarsky na 5-6 den

zukab
23. júl 2009

ano, minimalne teda v UK pustaju okamzite po porode (tusim si musis odlezat 6 hodin kvoli pozorovaniu, atd). po cisarovi, ak je vsetko v poriadku, na treti, stvrty den ides domov. ja som porodila v pondelok naobed a v stredu uz som spala doma.
podla mna to je super, ze to takto riesia, v nemocnici by som sa zblaznila! islo ma tam porazit uz tie dva dni, co som tam lezala. ked je v poriadku dieta a aj matka, nie je dovod, aby tam lezali. moj nazor. 🙂
a bolo to skvele na psychiku.

jankapiknova
23. júl 2009

ved hej, aj ja som sa nevedela dockat, mala som cisarsky v utorok a v nedelu som isla domov, ako tie prve tri dni mi to bodlo,lebo sa mi tazko stavalo z postele ale uz potom som sa nevedela dockat kedy vypadnem

christopheralex
7. máj 2014

Kedze ma vcera prepustili nebudem riskovat ist vonku tak skoro aj ked piatok by som chcela ist s malym vonku ak bude pekne aspon na pol hodku.myslite ze 8den je skoro?

miku1
7. máj 2014

@christopheralex Keď bude pekne a nebude hlavne fúkať vietor, tak na tú pol hoďku kľudne choď.

prstek
7. máj 2014

ja som pri druhom synátorovi prišla z nemocky tuším piatok a už od pondelka hned som si väčšieho nosila do a zo škôlky aj drobcom 🙂 musela som, lebo som bola sama 🙂

adulla2
7. máj 2014

úplne v pohode ak sa cítiš ty dobre...ja som bola s malou vonku na druhý deň ako som prišla z pôrodnice, jasné že to nebola 3-hodinová prechádzka ale tak na pol hodinku - hodinku sa dá 🙂

al2002
3. júl 2014

Ja mam tiez 10 dnove oblec mu tielko, body, ponozky, mikinku a nohavice ciapocku a asi na pol hodinu 🙂