• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

2-mesačné dieťa spí v noci vkuse 10 hodín. Je to OK?

12. októbra 2016 
fíha, baby, tak to máte super. ja osm sa v noci nevyspala do roka. asi do 8 mesaica vstávala každé 3 hodiny, presne naprogramovaná a potom raz v noci.prvýkrát prespala noc, ked mala asi rok.ale čo už. spapala menje a častejšie :grinning:
12. sep 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mně teda malá taky spí úžasně, 10 hodin teda ne, ale většinou usne kolem 21 a budí se až po páté ráno a někdy i později...je plně kojená, tak si to vynahrazuje přes den, to jíme po dvou hodinách i častěji....občas se taky vzbudí častěji, ale to je vyjímečné :wink: je to zlatíčko :slight_smile:
12. sep 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matru- mas statsie- moja je tiez plne kojena a je stale vo dne v noci, teraakoy pomenej, ale to je nachlazena..a sestra ma 2 rocnu dcerku a to bola hore kazdu hodinu do 1 roka aj v noci! zmenilo sa to , az ked zacala jest maso...tiez bola kojena..proste su deti a deti.....uz som skusala kadeco aby vyspala viac, ale jednoduho je ten typ, ze nie..proste na svoju "porciu" sa stale rada zobudi :sunglasses: tak jej to musim dopriat... :grinning:
12. sep 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, to mám štěstí, já hrozně ráda spím a neumím si představit, že bych s ní prochodila celou noc...i první dcera byla hodná, tak jsem za to moc ráda :grinning:
12. sep 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhm ja tiez rada spim :sunglasses: a preto sa uz fakt tesim, ale podla mna to pride az s jedlom...takze si este pockam.. :astonished:
12. sep 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj holky, tak našemu prdelkovi jsou skoro tři měsíce a spinká nám 9-10 hodin, dnes ale trhnul rekord spal opravdu 12 hodin, ale vím, že je to tím, že dostává příkrm :wink: :slight_smile:
12. sep 2008 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anta ahoj, no ja som to skusila dat este nieco navyse okrem kojenia na vecer aby spala dlhsie , a zobudila sa o 3 hodky tak ci onak, takze som s tym prestala, lebo to nema zmysel...proste baby mate statsie, tie co prespite cele noci :sunglasses:
12. sep 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anta: Honzíček je teda brouček zlatej, je pravda, že děti po příkrmu vydrží déle, to je jasný :slight_smile: Sisa tak po půl roce zkus kaši a uvidíš, že bude spinkat lépe :slight_smile:
12. sep 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uhm, uz som skusila.... :sunglasses: ja neviem, uz necakam ziadny zazrak, uz som sa zmierila s tym "spankom" ale urcite verim,ze ak zacne normalne papat, tak sa to zmeni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. sep 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naše malá taky spinká celou noc od narození...od měsíce a půl spala od 19-4rána a od 3měsíců spí od 21-7 někdy do 8hod.rána.Ráda si pospí :grinning:
12. sep 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivulinda: tak další vzorné děťátko :slight_smile:
12. sep 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to teda ale máme sakra štěstí, jak to tady člověk čte, tak si toho váží víc a víc. Těm maminkám a tatínům, kteří toho moc nenaspí, moc přeji, aby se to brzy zlomilo a malí vám spali jako zařezaní :wink: , my jsme se s manžou přizpůsobili a chodíme spát v osm se slepicemi vyloženě, ale co nám to nevadí, aspoň jsme vyspalí a máme síly na toho našeho malého loupežníka :wink: :slight_smile:
12. sep 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matru - máš krásnou okatou princezničku :wink: Je fakt nádherná, je vidět, že jste si dali zááááležet :grinning:
12. sep 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Abych to nepsala každé zvlášť :grinning: :grinning: :grinning: tak Ivulinda má též nádhernou Adélku, to jsou dětičky jak malované :slight_smile: A co se mi nejvíc líbí, jak na těch fotkách ty děti vypadají tak klidně, ale nikdo pak nevidí, jak řádí, když se zrovna nefotí :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anta: děkuju :grinning: taky jsem mrkla na Honzíka, je krásnej a vlasatej a umí pěkně vyplazovat jazyk :stuck_out_tongue_closed_eyes: a myslím, že máme stejný kočárek akorát jinou barvu :slight_smile:
12. sep 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jooooooooo? Stejný kočárek, tak to je náhoda. Je náhodou dobrej, si myslím, má slušný kola a přejedu s ním každou nerovnost jako nic :wink: Děkuji za pochvalu, ta tvoje slečinka, to bude nevěsta jako lusk, to abyste pak chodili se vzduchovkou okolo domu, až se na ní začnou lepit od školky nápadníci :grinning: :grinning:
12. sep 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já jsem s ním taky moc spokojená, takovej teréňák :grinning: :grinning: akorát dost těžkej, ale to zas tak neva...táta si holky ohlídá, neboj, jsou to jeho miláčci :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NAsa mala spinka tiez celu noc asi od dvoch mesiacov, od 20.00 asi tak do 7. 30 :wink:
12. sep 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matru jj vzorné dítko to je
12. sep 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nasa mala spi celu noc od 2 mesiaca...prvy mesiac sa budila len raz..podla mna je to OK ked pekne pribera ....
12. sep 2008 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aby jednou na ty tvý holky, ale spíš na Nelinku nepřišel náš Honzulák, tak na toho prosím nestřílet :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To bylo pro Matru :grinning: :wink:
12. sep 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anta: neboj, my nemáme žádnou zbraň a taky jednou budeme chtít, aby se vdaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak když přijde váš Honzík, bude vítán :wink: :wink: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
On by stačil klíďo i prak. A neboj, Honzík je taky moc hodné miminko, vychováme z něj slušného chlapíka a výborného ženicha :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky:slight_smile:
tak my patříme taky k těm co od dvou měsíců spali 8-10 hodin v noci :grinning:
12. sep 2008 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby , moja mala sa budi 2krat na papanie....cez den mavala take 15 minutove spanky, no teraz prespi aj 2hod.zobudi sa a hned zaspi,ani papanie jejj nechyba,je t normalne?predtym zvykla byt cez den dlhsie hore....poradte
12. sep 2008 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vasko: tak ve dvou měsících to byl veget, spal 12-14h bez buzení, zato ted spí tak 8 a je stokrát vzhůru :confounded:
12. sep 2008 o 18:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vasko,

moj maly prve tri mesiace zivota spaval 9 hodin v noci, pytala som sa dokiho a povedal mi ze aby som bola rada :grinning: potom mu zacali ist zubky a spanok sa pokazil, teraz ma 9 mesiacov a 8 zubov, tak snad budeme mat chvilku lud, ale uz v noci nepapava, takze uz sa to celkom da :wink:
12. sep 2008 o 18:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky holky:slight_smile:maminky:slight_smile:mě malá od 2 měsíců taky spínká celou noc a spínká celou noc až do ted:slight_smile:nebudila jsem ji, a jsem ráda že mi spínká celou noc:slight_smile:
13. sep 2008 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cvika: je to normlane, to sa hrozne meni, ak ti spi, tes sa, ona to teraz potrebuje....neboj ,este pridu dni, ked bude cula a nebude sa jej chciet spinkat a ty budes chciet zase opak. :sunglasses: .ja mam doma nespavca, takze viem o com hovorim :grinning: ten rezim sa do toho roka hrozne meni, ovlyvnuje to hrozne vela faktorov, rast priberanie, zuby a co ja viem co este a podla toho sa meni aj ta potreba spanku
13. sep 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok