2-mesačné dieťa spí v noci vkuse 10 hodín. Je to OK?

vasko
11. sep 2008

mala uz mesiac taha v noci osmicky a sem tam da aj desat.. je to v pohode ? je plne dojcena, cez den niekedy aj po hodine 🙂 najcastejsie po dvoch.. kolko vam spia detvaky ? 🙂

susika
12. sep 2008

fíha, baby, tak to máte super. ja osm sa v noci nevyspala do roka. asi do 8 mesaica vstávala každé 3 hodiny, presne naprogramovaná a potom raz v noci.prvýkrát prespala noc, ked mala asi rok.ale čo už. spapala menje a častejšie 😀

matru
12. sep 2008

mně teda malá taky spí úžasně, 10 hodin teda ne, ale většinou usne kolem 21 a budí se až po páté ráno a někdy i později...je plně kojená, tak si to vynahrazuje přes den, to jíme po dvou hodinách i častěji....občas se taky vzbudí častěji, ale to je vyjímečné 😉 je to zlatíčko 🙂

sisa88
12. sep 2008

matru- mas statsie- moja je tiez plne kojena a je stale vo dne v noci, teraakoy pomenej, ale to je nachlazena..a sestra ma 2 rocnu dcerku a to bola hore kazdu hodinu do 1 roka aj v noci! zmenilo sa to , az ked zacala jest maso...tiez bola kojena..proste su deti a deti.....uz som skusala kadeco aby vyspala viac, ale jednoduho je ten typ, ze nie..proste na svoju "porciu" sa stale rada zobudi 😎 tak jej to musim dopriat... 😀

matru
12. sep 2008

jo, to mám štěstí, já hrozně ráda spím a neumím si představit, že bych s ní prochodila celou noc...i první dcera byla hodná, tak jsem za to moc ráda 😀

sisa88
12. sep 2008

uhm ja tiez rada spim 😎 a preto sa uz fakt tesim, ale podla mna to pride az s jedlom...takze si este pockam.. 😲

anta
12. sep 2008

Ahoj holky, tak našemu prdelkovi jsou skoro tři měsíce a spinká nám 9-10 hodin, dnes ale trhnul rekord spal opravdu 12 hodin, ale vím, že je to tím, že dostává příkrm 😉 🙂

sisa88
12. sep 2008

anta ahoj, no ja som to skusila dat este nieco navyse okrem kojenia na vecer aby spala dlhsie , a zobudila sa o 3 hodky tak ci onak, takze som s tym prestala, lebo to nema zmysel...proste baby mate statsie, tie co prespite cele noci 😎

matru
12. sep 2008

Anta: Honzíček je teda brouček zlatej, je pravda, že děti po příkrmu vydrží déle, to je jasný 🙂 Sisa tak po půl roce zkus kaši a uvidíš, že bude spinkat lépe 🙂

sisa88
12. sep 2008

uhm, uz som skusila.... 😎 ja neviem, uz necakam ziadny zazrak, uz som sa zmierila s tym "spankom" ale urcite verim,ze ak zacne normalne papat, tak sa to zmeni 😝

ivulinda
12. sep 2008

Naše malá taky spinká celou noc od narození...od měsíce a půl spala od 19-4rána a od 3měsíců spí od 21-7 někdy do 8hod.rána.Ráda si pospí 😀

matru
12. sep 2008

Ivulinda: tak další vzorné děťátko 🙂

anta
12. sep 2008

Tak to teda ale máme sakra štěstí, jak to tady člověk čte, tak si toho váží víc a víc. Těm maminkám a tatínům, kteří toho moc nenaspí, moc přeji, aby se to brzy zlomilo a malí vám spali jako zařezaní 😉 , my jsme se s manžou přizpůsobili a chodíme spát v osm se slepicemi vyloženě, ale co nám to nevadí, aspoň jsme vyspalí a máme síly na toho našeho malého loupežníka 😉 🙂

anta
12. sep 2008

Matru - máš krásnou okatou princezničku 😉 Je fakt nádherná, je vidět, že jste si dali zááááležet 😀

anta
12. sep 2008

Abych to nepsala každé zvlášť 😀 😀 😀 tak Ivulinda má též nádhernou Adélku, to jsou dětičky jak malované 🙂 A co se mi nejvíc líbí, jak na těch fotkách ty děti vypadají tak klidně, ale nikdo pak nevidí, jak řádí, když se zrovna nefotí 😀 😀 😀

matru
12. sep 2008

Anta: děkuju 😀 taky jsem mrkla na Honzíka, je krásnej a vlasatej a umí pěkně vyplazovat jazyk 😝 a myslím, že máme stejný kočárek akorát jinou barvu 🙂

anta
12. sep 2008

Jooooooooo? Stejný kočárek, tak to je náhoda. Je náhodou dobrej, si myslím, má slušný kola a přejedu s ním každou nerovnost jako nic 😉 Děkuji za pochvalu, ta tvoje slečinka, to bude nevěsta jako lusk, to abyste pak chodili se vzduchovkou okolo domu, až se na ní začnou lepit od školky nápadníci 😀 😀

matru
12. sep 2008

Já jsem s ním taky moc spokojená, takovej teréňák 😀 😀 akorát dost těžkej, ale to zas tak neva...táta si holky ohlídá, neboj, jsou to jeho miláčci 😀 😀 😀

nikuska123
12. sep 2008

NAsa mala spinka tiez celu noc asi od dvoch mesiacov, od 20.00 asi tak do 7. 30 😉

ivulinda
12. sep 2008

matru jj vzorné dítko to je

shela
12. sep 2008

Nasa mala spi celu noc od 2 mesiaca...prvy mesiac sa budila len raz..podla mna je to OK ked pekne pribera ....

anta
12. sep 2008

No aby jednou na ty tvý holky, ale spíš na Nelinku nepřišel náš Honzulák, tak na toho prosím nestřílet 😀 😀 😀

anta
12. sep 2008

To bylo pro Matru 😀 😉

matru
12. sep 2008

Anta: neboj, my nemáme žádnou zbraň a taky jednou budeme chtít, aby se vdaly 😀 😀 😀 😀 😀 tak když přijde váš Honzík, bude vítán 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀

anta
12. sep 2008

On by stačil klíďo i prak. A neboj, Honzík je taky moc hodné miminko, vychováme z něj slušného chlapíka a výborného ženicha 😀 😀 😀

xsuzzi
12. sep 2008

Ahojky🙂
tak my patříme taky k těm co od dvou měsíců spali 8-10 hodin v noci 😀

cvika
12. sep 2008

caute baby , moja mala sa budi 2krat na papanie....cez den mavala take 15 minutove spanky, no teraz prespi aj 2hod.zobudi sa a hned zaspi,ani papanie jejj nechyba,je t normalne?predtym zvykla byt cez den dlhsie hore....poradte

sisstin
12. sep 2008

vasko: tak ve dvou měsících to byl veget, spal 12-14h bez buzení, zato ted spí tak 8 a je stokrát vzhůru 😖

petulienka
12. sep 2008

vasko,

moj maly prve tri mesiace zivota spaval 9 hodin v noci, pytala som sa dokiho a povedal mi ze aby som bola rada 😀 potom mu zacali ist zubky a spanok sa pokazil, teraz ma 9 mesiacov a 8 zubov, tak snad budeme mat chvilku lud, ale uz v noci nepapava, takze uz sa to celkom da 😉

monaberuska1
13. sep 2008

ahojky holky🙂maminky🙂mě malá od 2 měsíců taky spínká celou noc a spínká celou noc až do ted🙂nebudila jsem ji, a jsem ráda že mi spínká celou noc🙂

sisa88
13. sep 2008

cvika: je to normlane, to sa hrozne meni, ak ti spi, tes sa, ona to teraz potrebuje....neboj ,este pridu dni, ked bude cula a nebude sa jej chciet spinkat a ty budes chciet zase opak. 😎 .ja mam doma nespavca, takze viem o com hovorim 😀 ten rezim sa do toho roka hrozne meni, ovlyvnuje to hrozne vela faktorov, rast priberanie, zuby a co ja viem co este a podla toho sa meni aj ta potreba spanku