Aj vaše dieťa sa tak veľmi potí?

nikollette
15. jún 2009

Baby aj vaše bábenká sa tak potie.. hlavne na hlavičke.. neviem ci je to normálne, ci nie, tak preto táto téma.. aj teraz malý zaspl a pozeram mu na halvičku, a mal ju dosť mokrú.. pritom ma len bodynko a polodupky.. síce je zakryty v deke, ale ajtakk..

momin
15. jún 2009

nikollette ahoj. ja nevim jak mate doma teplo nebo ne ale my mame danecka doma jenom v bodyckua ponozkach.. V noci nebyva ani prikryty-stejne se vzdycky odkopal. A Dr. nam rikala ze kdyz bude dost teplo tak doma klidne jenom v plence. pry mimi snese spise chlad nez horko-taky sme ted meli dost problemy s potnickama tak radsi oblikam min nez moc.....

nikollette
autor
15. jún 2009

my mavame v noci otvorene okno, aj ked postel mame velmi daôleko od okna, tak sa bojim aby neprechaldol, aj ked je tu starsne teplo, ale neviem... ja som vzdy mysella ze babtkomusi byt viac oblecene.. 😅 😕

elfi1
15. jún 2009

nikol - zakri ho len niecim lahuckym. ja drobca tiez obliekam tak ako ty, alebo do overaliku a prikrijem zavinovackou, kt. mu uz je mala. ale ako prikrivka super. alebo len takou upletovou prikrivkou z Tesca.

momin
15. jún 2009

Taky sem si to myslela a porad sem se snazila at ma Danecek teple rucicky.. myslela sem ze je mu zima kdyz je nemel teple. A pak sme meli tolik potnicek ze sme museli k doktorce a ta nam rekla to co sem psala... taky mivame otevrene okno..i kdyz na noc jenom mikroventilaci..A kdyz prikryvam tak jenom latkovou plenou ted v tech vedrech.. teda nevim jak je u vas.. 😀

momin
15. jún 2009

Jeste k tomu oblikani-mimi ma byt pry oblecene stejne jako dospely MAX 1 tenka vrstva navic... 😉 Teda cetla sem to tak..

pajinka23
15. jún 2009

moj drobcek sa tiez stale poti mame podkrovny byt tak je tu skoro stale teplomalinkysa stale zlosti ☹ ☹ a najviac sa zapoti ked papa tomu pot tecie prudom z hlavicky 😕 😕 ma na sebe vzdy len dupacky ale take co su cele ajz rukavmi lebo sa bojim mu dat kratky rukav je este majinky 😵 😵

matilko
15. jún 2009

momin, presne tak, 1vrstva naviac 🙂 ja sa riadim podľa seba, my sme na baráku a je tu trošku chladnejšie ako v byte, kde sme bývali predtým (zhruba 20st.), takže stále má ponožky, ľahké tepláčky a bodýčko, bud s krátkym alebo s dlhým rukávom... dnes v tom horku mala vonku v kočárku klobúčik, bodýčko s krátkym a ľahunké tenké tepláčky, aby na ňu nesmažilo slnko, potníčky z toho nemala 🙂

bertica.h
15. jún 2009

ja som sa nad obliekaním nikdy nezamýšľala..dcéra sa mi naordila na jeseň..to bolo fajn.Teraz máme doma 2týždn.bábo a dnes som sa normálne bála,že dostane úžeh..
Netušila som že je až tak teplo..malej som obliekla body,nohavice,bola v zavinovačke..a mne prišlo,že v tej korbe je hrozne teplo..tak som sa bála..jak ste obliekali deti vy?
ešte som jej dala plienku na korbu,aby na nu nesvietilo..tak snád žiadny upal ani užeh..ale cez obed už s nou von nepojdem.

takto malé deculá nemaju termoreguláciu..fakt sa bojím ako ju 😅 obliekať

nikollette moja malá sa tiež potí na hlavičke,vlásky ma mokré ako myš.ale nie často..a hlavne ked plače 😅

momin
15. jún 2009

matilko a bravate ven neco na prikryti nebo uz vubec ne kdyz je tak teplo?

mirri
15. jún 2009

maly se ted taky hodne poti na hlavicce.pres den lita jen v plince a v noci ma jen bodynko bez rukavu.pri kojeni z neho taky leje pot.
vsimla jsem si,ze je ted hodne protivny v tom teple,spatne se mu spi.kdyz je velke horko,tak zapinam klimu a prikryvky nepouzivam.

ditka1
15. jún 2009

ja davam malemu aj s kratkym rukavom ked je teplo,na noc tiez kratky rukav,ale aj dupky alebo gatuse,niekedy ked je velmi teplo len v bodycku a prikryty,aj vonku kratky rukav ked je teplo,dnes bol len v bodycku aj vonku v tieni bolo dusno,nema ani potnicky,a zatylok nema studeny-tam sa totiz da poznat ci je babtku teplo alebo zima,ak ma zatylok studeny je mu zima ak ma teply je akurat,no ak ma spoteny je mu uz velmi teplo a jednu vrstvu dole. 😉

momin
15. jún 2009

Ted sem mrkla do tematka BEZ PLENKY.. A jedna mamca tam psala ze maly byva i nahaty v kocarku.... 😀

matilko
15. jún 2009

momin, nieee neprikrývam v žiadnom prípade, deku mám v kočíku vždy, ale 100%bavlnu, ľahučkú, keby bolo chladnejšie... a plienku vešiam na korbičku proti slniečku

zuzik_p
15. jún 2009

Nase mala se taky dost poti na hlavicce. Dejte pozor na prehrati miminka v korbicce, v horkem lete muze byt uvnitr i 50 stupnu!

matilko
15. jún 2009

zuzik, presne tak, našťastie mám korbičku s vetraním, tak to mám furt otvorené a ked je veľmi teplo, tak jej čiapočku nedávam a ani klobúčik

iskricka55
12. nov 2014

Nas pol rocny sa tiez brutalne poti na hlavicke a na nozickach najmą ked ho kojim, alebo ked pije z flastickt, zrejme sa dost namaha a preto sa poti a nie preto zeby som tu mala horuco, ci? Aj v aute sato napr stalo ze mal mokru hlavku