Aké vlasy majú vaše bábätká?

mamacat
7. aug 2007

Maminy, chcem sa vas opytat ake vlasy maju vase babatka?
Moja Jasminka sa narodila s rysavymi vlaskami, ma ich jemne, rovnucke a dost kratke. Nikto v nasej rodine nema rysave vlasy tak neviem ci jej taketo ostanu. (ma rysave aj obocie aj mihalnice). Moj manzel ma velmi kucerave vlasy tak dufam ze aj mala ich bude mat kucerave po nom. Ja mam uplne rovne vlasy... 😝 Tak ma este zaujima, ak vase deti maju kucerave vlasy, kedy im zacali kuceraviet?

katusha
7. aug 2007

vraj sa vacsina deticiek rodi s tmavohnedymi vlaskami, ktore by mali tak do 3.mesiaca vypadat a potom by mali narast uz skutocne vlasky ... o rysavych babatkach som veru necitala nic 😀
nasa mala ma tmavohnede vlasky, ako vacsina a uz jej dost vo velkom vypadavaju a su uuuuuuuuuuplne vsade 😅

margaretka11
7. aug 2007

Ahoj. Ja som tiež veľmi zvedavá na vlásky mojich drobčekov. Keď sa narodili, Simonko bol úplný blonďáčik a Simonka mala trošku tmavší blond. Ja mám svoje povodnú farbu špinavý blond (hrozne ho neznášam, taká nijaká farba) a manžel má vlasy dohneda. A obaja, keď sme sa narodili, sme mali čierne vlásky a čierne obočie a mihalnice. A moji maličkí majú úplne svetlé, skoro neviditeľné obočie aj mihalnice. Podľa fotiek sme prišli nato, že farbu vlasov, obočia a mihalníc obaja asi zdedili po manželovej mame, ona bola tiež taká svetlá. Myslím, že ak sa Tvojej Jasminke budú kučeraviť vlásky, tak až potom, ako vypadajú tieto prvé vlásky. Ale v tomto Ti neviem poradiť.

veronika13
7. aug 2007

môj má tmavé vlásky, obaja s mužom máme také, tak nebolo čo riešiť. Zatiaľ mu ale veľmi nerastú, má ich stále rovnaké a vypadávajú mu akosi postupne, najskôr nad uškami, potom zozadu, uvidíme kde bude pokračovať 😀

mamacat
autor
7. aug 2007

mojej malej tiez zacali vypadavat vzadu.. tam asi kde lezi najviac... 😅

masinka
7. aug 2007

ahoj
nelka mala tmavohnede vlasky. najprv jej vypadali hore a potom si vzadu vylezala plesinku
vlasky co jej dorastli su tiez hnede, ale take trochu svetlejsie, obcas az do blond, ale neviem po kom to ma, kedze s manzelom mame obaja tmave vlasy

tiki
7. aug 2007

Zdíša se narodila s černýma, postupem času "přepelichala", ale taky do černých...

dannynka
7. aug 2007

ahoj
no moja mala ked sa narodila mala tmave huste vlasky a teraz sa mi zda ze huste ich ma stale a aj sa jej kuceraveju a sa mi zda ze aj po bokom brcaveju..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katusha
7. aug 2007

masinka, ja ked som bola babatko som mala tiez blond vlasky a teraz ich mam skoro cierne a priatel bol takisto blondacik a teraz je tmavovlasy 😀
uvidime ci sa to nase dieta na nas poda 🙂
tiez jej vypadavaju najviac vzadu vlasky ... tam kde sa hlavicka trie o podlozku myslim 😉

mamacat
autor
7. aug 2007

aj ja som ich mala dost svetle ako mala a teraz taka nijaka farba (ako margaretka spominala)... manzel bol uplne holohlavy do 12m...

arabela36
7. aug 2007

Nasa Ella ked sa narodila mala stredne hnede vlasky ale sestricka nam hned povedala, ze bude blondina, lebo mala blondate obocie. Teraz jej pomaly tmave vypadavaju a rastu svetlejsie. My sme obaja boli blondaci, ked sme boli mali.
Mamacat: pocula som, ze rysave vlasky mozu byt, ked jeden z rodicov je blondak a druhy tmavy. Tak neviem.

arabela36
7. aug 2007

Mamacat: malicka je zlatunka a tie vlasky jej aj pristanu 🙂

mamacat
autor
7. aug 2007

arabela diky! aj tvoja mala je zlata 🙂

mikca
8. aug 2007

ahoj macanet, náš malej když se narodil, tak měl vlasy černé, ty mu vypadaly a má ted něco mezi blond a světle hnědé.
myslim si že pokud má tvá malá zrzavé obočí i řasy, tak jí to nejspíš zůstane.Koukám že ty jsi blondýna, neni tvůj manža černovlasej, nebo tmavě hnědy, to by vysvětlovalo tu barvu.
jinak máš malou krásnou je to kukačka 😀

loren
8. aug 2007

nasa mala uz bola vlasacka pri narodeni a stele ma take vlasky len jej trosilinku zosvetlili,a ak sa jej vymienaju tak postupne lebo dako enormne jej nevypadavaju

matar
8. aug 2007

ahoj, moja malá ked sa narodila mala husté čierne vlasiská, ktoré jej nikdy nevypadali, naopak, ked mala asi 7-8 meisacov sme ju museli ostrihať, lebo jej padala ofinka do očí. vlásky mala ruličkové do 2,5 rôčka, ked sme ju ostrihali vyrovnali sa jej a teraz ked má zase dlhšie sa jej začínajú robiť ruličky. ale z čiernych vláskov je blondínka 😀 tak som zvedavá aké vlásko bude mať teraz naše druhé bábo 🙂
inak, mamacat - kamoškina dcérka ked sa narodila bola úúúplne ryšavá (jej otec je až do červena) a teraz bude mať rôčik a je čistá blondínka- škoda, ved ryšavé ženy sú nádherné (viem čo hovorím, aj moja segra je ryšula a to je iná kočka 😀 😉 )

kamajka
8. aug 2007

Ahojček. Moja bambuľka mala na hlave "tri vlasy" keď sa narodila, čierne ako uhoľ. Okolo 10 mesiacov sa jej začali točiť a teraz má také ako v albume 🙂 .
Synček nemá vlasy doteraz, iba pár. 😀

benabianca
8. aug 2007

Tak moje deturence boli vlasate ako opice(viz fotky),tmavohnede az cierne dlhe vlasky,huste.Do 3.mesiaca vypadali postupne sa vymienali za nove a teraz su obidvaja svetlovlasi,cez leto az blondati

biccy
8. aug 2007

Ahoj,nasa Zoe sa narodila s hustymi rovnymi tmavymi vlaskami.Teraz ma svetlo hnede,az do blond,huste a zacinaju sa jej kuceravit.My s manzelom sme blondaci-ja mam uplne rovne a manzel mierne vlnite vlasy. 😉

milhaus
9. aug 2007

moja ešte ani teraz nema poriadne vlasy, narodila sa s čiernymi a teraz ma bledohnede asi po tatovi lebo on take ma a ja mam tmavohnede ale mne sa točia a jemu nie ale jej sa ešte netočia lebo ona ma na hlave tak 1 cm dlhe vlasky a to je len take paperie že vypada ako bez vlasov

maca793
9. aug 2007

dvojičky mali jedna blond a druhá hnedé vlasy. nevypadali im žiadne len dorastali a keď mali rok, tak sme robili už copíky. maličká mala blond vlásky a tie jej aj ostali. vypadali jej postupne a teraz jej dorastajú. trošku sa jej brčavejú ale hlavne vtedy, keď je spotená alebo okúpaná.

shiju23
17. aug 2007

moj maly ked sa narodil mal cierne vlasy tak stredne huste,ked mu vypadali,tak mu zacali rast tmavo blond,nema ich vela, skor hore do jezka mu rastu. ja mam blond vlasy,manzel ma cierne.ked sanarodil mal blond obocie,ale mu stmavli ma ich jak vlasy.

zuz11
24. aug 2008

jela7 • Včera o 16:30
Ahojte, neviete nahodou ako to je s farbou detských vlaskov, kedy zvyknú vyblednut?

gucz • 1d • Včera o 19:08
no moja malá sa narodila s čiernymi vlasmi, potom ich mala hnedé, hnedo ryšavé, potom jej vypadali (asi v šiestich mesiacoch) teraz jej narástli blonďavé, ale zatiaľ len veľmi jemné. Tak isto sa "vyvíjali "vlasy aj mne, a aj MM, takže je to asi dosť dedičné

zuka • 1d • Včera o 21:11
Ja by som sa asi mala pytat, kedy zacnu tmavnut 😀 My sme s muzom obaja tmavi a maly je uplny blondiacik. Ale je pravda, ze ako male deti sme obaja boli blond. Ja mam fotky v albume asi do 2 rokov uplne blond, potom mi zacali tmavnut...

sirinka • 1d, snž • Včera o 21:21
zuka aj u nas je to tak, akurat, ze blond byval manzel....a dnes cerny jak.... 😅

dididi30 • 2d • Včera o 21:23
zuzka, no zacnu mu tmavnut vekom a rastom, neboj budu tmavie 🙂 , mozno 😀
ja mam tmave a muz tiez, akurat on bol ako maly blondiacik a tak obe deti mam blondave, len uz malej trocha tmavnu ale stale su svetlejsie 😉
no a mojej dcere ked vypadali,zacali jej rasit riedke blondave
synovy rasia huste a svetlo hnede

ninka123 • 1d • Včera o 21:38
ahojte, no som zvedava, ci mojej malej vypadaju vlasky, zatial ich ma dost dlhe, par jej ich vypadalo vdaka seborei na hlavicke. pri narodeni ich mala takmer cierne, trosku jej zbledli, tak dohneda, ale manzel bol ako dieta blondiacik, tak som zvedava, co ma este caka.. 😉

sirinka • 1d, snž • Včera o 22:23
ninka123 niekedy sa vlasky vymenia tak postupne, ze si to ani nevsimnes...tie tmave padaju postupne a svetle zase rastu.

jela7 • Dnes o 09:07
moj maly ma uz desat mes., ma vlasy hnede, narodil sa s tmavymi a hustymi, po mne...ibaze manzel asi v dvoch rokoch bol blond, tak by ma zaujimalo, ci je teraz farba uz definitivna...

elize • 1d • Dnes o 10:53
Nasmu Maxinkovi vlasy vypadali do jedneho mesiaca (narodil sa s hnedymi a hustymi) Potom zacali rast nove. Su blond, huste a uz aj dost dlhe. Obaja s manzelom sme tmavy, ale on ako dieta mal vlasy blond a kucerave. Jedneho dna ho mama ostrihala dohola a zacali mu rast tmave rovne vlasy.

zrzulka
6. máj 2009

Kocky a co s kuceravymi vlaskami? malej sa vzadu robia take chumace tak aj uvazujem ze ju dam ostrihat len zase by som bola rada keby mala uz aj dlhsie vlasy a nie ju vzdy ostrihat. Ja aj ked ju ucesem tak ma na hlave vrabcie hniezdo. Ako sa upravuju taketo nepodajne vlasky u babetka. mozem pouzit kondicioner ked ma rok a pol?

Co sa tyka farba vlasov a zlozenia tak deticky dedia po starych rodicov. Vlastne vsetko dedia po starych rodicov.nasa dcerka aj krv zdedila po babke ci dedovi🙂 po nas budu dedit az nase vnucatka🙂)))
ja mam rysave vlasy a mala je blond. Avsak jej deti budu pravdepodobne rysave.
Ak je tvoja dcera rysava a nikto v rodine take vlasy nema tak sa jej este mozu zmenit. nasa je blond ale pravdepodobne bude hnedovlaska🙂

stvura
6. máj 2009

Fiha, to som si nemyslela o tych starych rodicoch, ale nieco na tom bude, ja mam povahu a vyzaz po jednej babke a sesra po druhej, i ked ona je skor kopia mamy.
Nas maly ma blond, ked sa narodil mal tmave a vsetci sa divili ze po kom je, ked obaja sme s manzelom boli v detsve blondiaci.
Inac vlasky sa menia okolo toho 3 tieho roka, ja som mala ako mala uplne kucery a ako ma mama ostrihala tak sa mi zmenili na rovne. Moja sestra bola ako mala rysava a v troch sa jej zmenili na uplne blond ako zito.

daisy33
6. máj 2009

nasa mala mala dost dlhe tmave vlasky, teraz ma trochu svetlejsie, ale vobec jej medzi tym nevypadali. ja som tiez mala vlasky ked som sa narodila a tiez mi nevypadali. malej sa tiez trochu vlnia vlasky, ked ju oceseme je pekna ale o chvilu je strapata akoby sa tyzden necesala. sponky moc este neznesie.

susik77
8. nov 2009

Ahojte, u nas mala Veronika po narodeni tmave vlasy, celkom dost, vobec jej nevypadali, ale skor este zhustli, od 3.mesiaca jej zacali blednut, od roka kuceraviet. Teraz ma huste, polodlhe, spinavy blond. Terezka mala po narodeni hnede, strasne vela, teraz v 2 mes. jej zacinaju vlnit. Asi bude este vacsia vlasana ako Veronika 🙂
Veronika ma farbu vlasov po mm, kvalitu po mne a Terezka bude mat asi uplne po mne-tmave-kucerave 🙂

momin
10. nov 2009

Holky kdy ste poprve strihali vlasky miminkum?

zedra1
10. nov 2009

Když se Radeček narodil měl černý háro a dneska má na hlavě světloučký vrabčí hnízdo 😀 Vlásky se mají stříhat až po roce 😉

susik77
11. nov 2009

no,my sme museli strihat malej ofinu uz asi v 5-6 mesiacoch...

momin
11. nov 2009

My sme taky strihali kolem 5 mesice...skoro sem se to tu bala napsat 😎 Slysela sem ze se nema strihat pred rokem ale nezjistila sem proc.