Aké vlasy majú vaše bábätká?

mamacat
7. aug 2007

Maminy, chcem sa vas opytat ake vlasy maju vase babatka?
Moja Jasminka sa narodila s rysavymi vlaskami, ma ich jemne, rovnucke a dost kratke. Nikto v nasej rodine nema rysave vlasy tak neviem ci jej taketo ostanu. (ma rysave aj obocie aj mihalnice). Moj manzel ma velmi kucerave vlasy tak dufam ze aj mala ich bude mat kucerave po nom. Ja mam uplne rovne vlasy... 😝 Tak ma este zaujima, ak vase deti maju kucerave vlasy, kedy im zacali kuceraviet?

simca06022011
10. máj 2013

moja mala do roka nemala skoro ziadne vlasy, potom zacali pomaly rast, ked boli kratke tak nie velmi kucerave, sem tam ked boli mokre.. ale teraz je riadny baran z nej :P Uz som ju aj strihat musela. Ale u nas su to geny, priatelova rodina, na ktoru sa mala podoba, je cela brckava...

petula8
11. júl 2013

moja sa narodila vlasatá, má pieskovohnedé rovné, jemné vlásky 😉

zandaa
11. júl 2013

maly ma blond asi po susedovi 🙂 lebo ja mam hnede a tato cierne

bronia13
11. júl 2013

moje vsetky 3 deti sa naordila s hnedo tmavymi vlasmi, potom im nejak vypadali a teraz maju svetlo hnede a donedavna kucerave a teraz ked ma drobec uz 4,5 roka skoro rovne, ja som dufala ze mu tie kucery ostanu po manzelovi 😎 ale ony sa kotuhy narovnali 😒 - ale co ked si nemozeme vyberat no nie?

ninarigova
25. júl 2013

Moje sa narodili rysave 😀 nikto znas nema risave.Dost dlho som s tym bojovala,1dcerka raz v skolke pochytala bohuzial vsi,vtedy som ju ostrihala a cuduj sa svetu zacali jej rast tmave vlasky.Synovy vypadali a zacali rast tmave,2 dcerka ich ma este vseliake,rastuje aj tmave aj risave 😀 a nas najmensi tak isto v predu riskave v zadu tmave 😀 TO JE ZMESKA

barborka551
9. aug 2013

Nam sa tiez malicky narodil s rysavymi vlaskami. Boli sme velmi prekvapeny kedze s manzelom sme tmavovlasi a narodili sme sa ako blondaci. 🙂 Ked malemu vypadali prve vlasky tak sme cakali ze ake mu budu rast dalej ale zatial to ma miestami blond a miestami take medove alebo zlate :D Neboj nic mozno sa vam este farba zmeni 😉

petaov
25. sep 2013

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, kdy vašim dětem ztmavly vlásky, pokud jste oba rodiče tmavovlasí. Máme s přítelem oba hodně tmavé vlasy, skoro až černé. Malý je blonďáček, teď v létě mu vlasy ještě víc zesvětlaly od sluníčka. Nevadilo by mi to, ale už jsem slyšela několik narážek na toto téma...

barny
25. sep 2013

@petaov časom mu môžu stmavnúť a keď nie bude blonďák, napr. sestra ma dve deti, ktoré majú ryšavo hnedé vlásky a nikto v rodine nemá, nepočúvaj také narážky, a neter má takú krásnu farbu, že ja by za ňu vraždila 😀 . Ja aj mm máme hnedé a syn ma špinavý blond, síce v rodine máme aj blonďáka, aj čierne aj hnedé a švagor ten je total blonďák a svokra aj svokor majú hnedé 😉

marylis
25. sep 2013

@petaov priatel ma rodicov, ktori su obaja tmavovlasi. Blond vlasky mal cca do 3 rokov. teraz ma este tmavsie nez oni 😀 Ale pri tychto detoch to vidno, ze to je taka "ina" blond ako pri normalnych blondakoch, co taki aj ostanu.. neviem, ale myslim, ze sa mu urcite coskoro sfarbia 😉

petaov
25. sep 2013

@barny
@marylis díky holky 🙂 Někdy prostě takové řeči naštvou.

snehulienka1986
29. sep 2013

malinky sa mi narodil s tmavsimi vlaskami,take tmavohnede,teraz ma 10 mesiacov a je skoro blondak.....a to ma prekvapilo,ze mu vobec nevypadli,skor naopak,od narodenia stale rastu.Tiez nema byt po kom blondavy 🙂 .

sher0on
7. okt 2013

Naše malá měla od narození světle hnědé, teď je má pořád stejné, akorát víc k blond 😉

m_ij_ka
7. okt 2013

moja malá sa narodila s vláskami, má ich bledohnedé, a teraz také krepovité

zigzag
7. okt 2013

tmave dlhe, tiez nevypadali 🙂 a tiez ma teraz svetle vlasky

kri
7. okt 2013

Naše malá se narodila s hnědými vlásky a modrýma očima, no a do roka jsme z ní měli bloňďatou holčičku s hnědýma očima. 😉 Jsem zvědavá jestli jí ty vlásky ztmavnou, ale řasy má úplně tmavé a obočí takové světle hnědé, tak počítám že ano.

giovanna2012
11. okt 2013

Holce bude tenhle měsíc rok a je plešatá. Má opravdu malinko. Ani pidi culíčka neudělám. 😀

lubikan
11. okt 2013

mna by zajimala reakcia manzela autorky....ci veril,ze je otec 😀

martin1234567890
15. okt 2013

Muj syn je blond a ma modri kukadla ale nik nikdy znas ani z jej strany takhle nevipadal,ja promyslim ze ten soused by odpovidal.Sakra co dnes ty zenske delaji za blbosti 😕

nellinka171
7. aug 2017

@mamacat ahoj je to uz 10 rokov stary prispevok, urcite uz mas doma krasnu slecnu ☺ len ma zaujima ci dcerke rysave vlasy zostali? 😉

jahoda30
Autor odpoveď zmazal
Zobraz