• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aké vložky do podprsenky sú lepšie??

18. augusta 2016 
asi to veľmi závisí od toho,koľko komu tečie mličko,ja som mala tescové,boli fajn,teraz mám A-vata,tiež v pohode.niekedy ich musím meniť častejšie,inokedy menej. :grinning:
12. júl 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na vecer si nedavam vlozky...ale tie musle do aventu..vecer toho vyteka najviac a takto sa mi to aspon nazbiera v tych musliach. :grinning:
12. júl 2007 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie mušle sú super nápad,ale zdajú sa mi zbytočne drahéééé(450,-) :angry:
12. júl 2007 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale okrem toho ze zbieraju mliecko, tak maju aj hojive ucinky... :grinning:
12. júl 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si na odporúčanie známych kúpila medela vložky a vyzerajú super- sú velmi jemné a vraj aj dobre sajú a neprepustia. v balení sú 4ks za 250 sk a perú sa. odporúčajú ich hlavne na prvé mesiace, ked sú ešte prsia velmi citlivé, lebo vraj výborne odvetrávajú a tým umožnia bradavkám hojiť sa
12. júl 2007 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, já jsem vyzkoušela fixies, baby love, helen harper, johnsonns, ale vzhledem k množství mléka, které jsem měla jsem musela používat najednou i dvě vložky na jeden prs a často měnit (o suchu nemohla být ani řeč), v noci dokonce i dvě na sobě protekly a já musela převlékat i 2x za noc sebe i povlečení, nebo si ještě dávat pod sebe ručník. A to nemluvím o strachu, že mi někde vložky do podprsenky protečou na veřejnousti...:stuck_out_tongue_closed_eyes: . Po hledání a zkoušení se mi nejvíc osvědčily chicco tampony sensitive. Jsou sice o malinko dražšší jež jiné (nejlevněji vyjdou asi ve firemních prodejnách - cca 60 ks za 199,- Kč), ale nepropouštějí vlhkost ven a nakonec si myslím že, když vezmu v úvahu, kolik jsem vydala peněz na ty "na nic" (např. 3 balení fixies x 1 balení chicco)se vyplatí i finančně. :grinning:
15. júl 2007 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som používala jednorázové vložky z Tesca tie sa mi osvedčili. aj cenovo boli fajn. nemala som s nimi nijaký problém.
15. júl 2007 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúsila som aj prsné vložky od VATA a tie boli hnusné. rozpadávali sa už pri nasatí trošky mliečka.
15. júl 2007 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, baby, kde predavaju znacku BABYLove? Chcela by som vyskusat vlozky do podprsenky tejto znacky, kedze ich tu vacsinou odporucate.
Zatial som vyskusala A Vatu a Fixies, tie prve su smejdy a druhe celkom fajn,ale musim casto menit a su drahe.

Dakujem
20. júl 2007 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,
kozmetiku Babylove ma DM drogeria. Tusim iba tam ....
20. júl 2007 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já také používám tesco a jsem spokojená jsou takový "slabší" než ty ostatní
20. júl 2007 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak sa mi výborne osvedčili Chicco sú úplne skvelé. Raz som si dala aj tie vyprateľné Avent ale boli naprd :angry: . Také akoby neohybné a strašne mi tlačili na bradavky a to bolelo :cry:
Takže hlasujem za Chicco :dizzy_face:
23. júl 2007 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chicco jsou super :slight_smile: sice za větší peníz, ale tekutina se mění na gel, takže nikdy neprotečou, jsou jemné, nedráždivé a když to srovnám s levnějšíma (např. fixies, které navíc pouští chlupy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) které jsem musela měnit po každém kojení, nakonec to vyšlo na větší ranec peněz, než dražší chicca :wink:
23. júl 2007 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Používala jsem chicco, byly úpně super.
23. júl 2007 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Měla jsem od canpol babies a ty byli špatné.Kroutil se ve vnitř ten savý materiál.A trhali se po bokách.Teď mám babydream od rossmanna a ty jsou úžasný a levný!:slight_smile:
14. jún 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jednoznacne chicco :wink: naj naj naj.. sice drahsi, ale najlepsi..

ostatne stali na prd :unamused: , pretiekli..

chicco ma na druhej strane nepriepustnu foliu :wink: , tak nehrozia mokre flaky :slight_smile:
14. jún 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pouzivala jsem pratelne ruznych znacek a z ruznych materialu. Nejvic mi vyhovovaly bavlnene.
14. jún 2008 o 10:05  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě se zatím ještě nestalo že by mi protekli(ani od canpolu ani od babydream),ale já je teda dost často měním,teda spíš ze začátku,to jsem měla spotřebu 6 denně,teď už mi stačí 2 :wink:
14. jún 2008 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa pozdavaju jednorazove samonaliepacie Chicco. :wink:
14. jún 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusila som asi vsetkz, aj chicco a avent, ale najlepsie sa mi ydaju Johnsons :slight_smile:
14. jún 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pro me byli nejlepsi Fixies.. stoji kolem 80kc coz je sice vice nez len´vnejsí ale , neprotíkají a jsou prijemne na omak, proste fajne, tadka uz nepouzívám zádne. :grinning:
14. jún 2008 o 10:41  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak mě mlíko stříkalo skoro pořád proudem takže sem měla avent prací a to bylo na nic pár kapek a měla sem mokrý i tričko. Super jsou johnson a chicco jiné pro mě byli na nic ale já stejně měnila tak jednou za dvě hodiny a to sem si myslela že s dvouma baleníma vydržim do konce kojení :grinning: no a nakonec mě stáli víc jak plínky
14. jún 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja mam pratelne babylucy.
pri prvom synovi som mala jednorazove: fixies, chicco, tesco, ale vadilo mi na prsiach, ked premokli a ako rychlo premokli. babylucy necitim ked premoknu, ani mi nepretecu na podprsenku (dobre zachytavaju, maju vnutornu vrstvu).
ked mi tieklo este vela mlieka, a v sestonedeli, tak som najprv dala odmocit do studenej vody a prala na 60 s plienkami. teraz periem s plienkami a detskymi vecami na 40.
a tiez som pocula, ze tie s hodvabom su este lepsie.... aj pri kvasinkach a zapaloch.
14. jún 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě vyhovují Chicco, 60ks za 219,-. Jednou jsem si v nutnosti koupila v Tescu a hrůůůůůůza!! strašně smrdí!! :confounded:
14. jún 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pužívala z tesca boli dobré, a sú aj cenovo prijateľné
14. jún 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky,já jsem taky používala pratelné. ze začátku jsem si vybrala špatné-vlněné, které mě škrábaly a tak jsem nějakou dobu nosila jednorázové. Ale bylo to hodně nepohodlný, někdy se mi prsa na vložky přilepila (taky jsem měla různé značky) a nemluvě o létu, kdy bych kvůli kvasinkám do neprodyšných jednorázových už nikdy nešla...
Plno kamarádek muselo zbytečně patlat na bradavky genciánku, protože z nich právě měly plísně...

Pratelný jsou v poho.Stačí dva páry na střídání. S tím,že jako jediné fakt nedoporučuju vlnu (ani s hedvábím).
DObré jsou imse vimse flanelové, které jsou spíš až na ustálenou laktaci.

Hodně univerzální jsou MaM bambusové, které jsou i skvěle tvarované,že v podprdě nejsou vůbec vidět a navíc díky materiálu nikdy neprotečou.
14. jún 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne se vlneny po prani silene vytahaly a byly uplne nepouzitelny - a byla to vlna s hedvabim.
14. jún 2008 o 15:31  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fixies, johnson
14. jún 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Johnson :wink:
14. jún 2008 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mě se vytáhly i bavlněné, naštěstí jsem po 6 nedělí už téměř žádné nepotřebovala, jen na noc. Z jednorázovek jsem asi 2x použila fixies a 2x Chicco - ty chicco byly strašně nepříjemné
14. jún 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok