Aké vložky do podprsenky sú lepšie??

bielanevesta
6. máj 2007

Ahoj, zaujímalo by ma aké vložky do podprsenky sú lepšie: Tie jednorázové čo sa potom vyhodia alebo také tie ako látkové vyprateľné? A aká zančka je asi najlepšia? Ďakujem za všetky skúsenosti a názory 😉

arteph
14. dec 2009

Já mám malá prsa, takže jsem je nosila i ven, ale fakt je, že ne moc často, protože malá stihla mlíčko vypít a tak od třetího měsíce se mi samo spouští minimálně, protože pije pravidelně. Ven teď tedy nenosím vůbec nic, protože vložky nepotřebuju, když vím, že někam pocestuju, tak si mušle vezmu s sebou, Ty od medely žádné výstupky nemají, mají jen nahoře takový otvůrek, takže si myslím, že prsa se nezapařují a "dýchají", ale asi hodně záleží na tom, kolik mlíčka se Ti spustí a hlavně na vlastním pocitu. Já ty sběrače považuji za takové malé vítězství nad věčně mokrou podprsenkou či tričkem, kdybych o nich věděla, tak si je koupím už do porodnice a kašlu na vložky.

rimmel
14. dec 2009

vsetky su rovnake, je jedno ake kupite...

mywiel
14. dec 2009

Mne sa najlepsie pacia jednorazové Flawa, su jemné a netvrdnu. Ja som mala velmi vela mlieka a aj dobre sali. 😉

many
14. dec 2009

používala jsem pratelné, super 😉

omfahad
14. dec 2009

Jednoznacne od Avent......su bezkonkurencne... 😉 😉 😉

katka76
15. dec 2009

jednorazovky mi vadili, spokojna som vsak bola s muslickami od medely. prsia volne dychali, pri spustacom reflexe mliecko ostavalo v zasobniku a ten dvorcovy otvor bol uplne skvely, mala sa vedela hned prisat. a hlavne, neboli vidiet pod oblecenim.

tictactoe
15. dec 2009

tommee tippee

dahlia23
15. dec 2009

ja som mala prateľné od Baby Lucy, čisto flanel a aj s nepremokavou vrstvou (na von). mne to mlieko totiž tieklo aj po bruchu. 🙂 jednorázové som mala len od sestry fixies, fuj. 😖
teraz sa tiež obzerám po nejakých prateľných, tie čo som mala, som posunula ďalej. jednorázovky ani za nič. 😀

vieraj
17. dec 2009

pratelne od Avent,ale mliecko mi prestalo vytekat asi v 3. mes. odvtedy vobec netecie, iba ked sa mala prisaje a vtedy si dam plienku. uz ich daaavno nenosim. mala som ich len parkrat.

sayast
17. dec 2009

ja od zacatku doted pouzivam babylove a jsem s nima spokojena 🙂. vlastne jsem nikdy ani jiny nemela 😅. ale nebyl duvod menit 😉

olii
18. dec 2009

zkousela jsem pratelne, ale nakonec jsem se opet vratila k jednorazovkam a ustalila jsem se u znacky Babylove od DM, vyborne jsou ale take Avent, ale ty jsou trosku drazsi 😠

veronikapp
18. dec 2009

Najlepsie jednoznacne MAM. Vsetky ostatne bud presakovali, alebo boli prilis hrube ako vankuse...
A este som mala raz chicco, tiez boli celkom ok.

meleri
18. dec 2009

ahoj od Aventu nám nikdy neprotekly.

mami.sk
18. dec 2009

vyskusala som Chicco aj Avent ale najviac mi vyhovovali Babylove 😉

dukie
19. dec 2009

Já nesnesla Tesco (přišlo mi, že vůbec nesajou a že se mi v nich prsa zapařují), dokonale jsem byla spokojená s Johnsons. 🙂

katka55
15. feb 2011

ja som vyskusala vselijake a nakoniec som zostala pri vlozkach Mothercare. vyhral pomer cena - kvalita. 100 ks stoji 7,90e. pri vacsom mnozstve mliecka ale pretecu a ak je toho vela, tak aj trosku smrdkaju, ale riesila som to castejsou vymenou 🙂 teraz menim rano a vecer. inak boli super od Avent, ale tie su dost drahe a hrube, takze pod obleckom ich velmi vidiet. A-Vata boli uuuplne zle, mne nesedeli ani Tommee Tippee - strasne velke a hned pretiekli, Johnson a Chicco boli v pohode, Babylove z DM mi tiez pretiekli. takze je to velmi individualne a urcite nie je jedno, ake... Takze treba skusat, skusat, skusat 😅

iculka
9. mar 2013

No ja tokupujem na kila,osvedcili sa z DMka babylove,teraz mam z Lidla tie ich a aj tie su ok, tescove ok, a Johnson's mali super tvar, kvalitu aj super sali,ale ako u jedinych sa mi stavalo ze sa mi zakazdym prilepili na bradavku a musela som vzdy vytlacit trochu mlieka aby sa ''odmocili'' a dost od mlieka tvrdli, akoby to vnutri s niecim zreagovalo a uschlo, nejaka cudna chemia...ale na trhu je toho velana vyber...ale som za jednorazovky, koli hygiene.

diablicek6
19. jún 2014

Mne sa osvedčili vložky značky Organyc. Sú z bio bavlny. Veľmi jemne a príjemne na nosenie, no hlavne sú funkčne a ekologické. 😉 Navonok ich nie je vôbec vidieť, čo je super, nemusím si dávať pozor čo si oblečiem. ...aj cena je v pohode. V obchode som ich ešte nevidela, ale ja si ich aj tak kupujem stále na eshope http://www.bioteka.sk/vypredaj-organyc-vlozky-d...

luciaspain
30. jún 2014

Latkove som kupila avent a mozem povedat ze mam velmi zlu skusenost. Pretekaju, nedrzia na mieste a nechavaju chlpky. Takze som sa vratila k jednprazovym. Najlepsie boli avent ale su dost drahe tak kupujem Penaten od Johnson a tie su super. V nudzi kupim Nuk ale najhorsie asi boli Babylove a Lansinoh.

fiorka
13. júl 2014

Ahoj, ja jednoznacne odporucam pratelne ... ja som najprv pouzivala jednorazove tusim z DM, ale nevyhovovali mi a potom som nasla na stranke sashe.sk latkove (jedna strana bambus a druha flis) a som s nimi velmi spokojna a staci ich prat na 60-tke
ja osobne si neviem predstavit, ze by som pocas celeho obdobia dojcenia pouzivala jednorazovky uz z ekologickeho hladiska... ovsem mi pouzivame i latkove plienky 🙂
ale asi najlepsie je vyskusat aj jedno aj druhe 🙂

mia__b
1. okt 2015

Ahojte, pomaly si chystam veci, ktore budem po porode potrebovat, a kedze mam poukazku do lekarne na nakup, ktoru musim minut, chcela by som si nakupit do zasoby co sa da. Neviete niektora odhadnut, kolko baleni tych vloziek do podprsenky tak realne vyuzijem? Aspon hruby odhad, resp. na aku dobu vam vydrzalo 1 balenie. A tiez nieco podobne aj ohladom poporodnych vloziek co sa nosia hned po porode - odhadnete niektora, kolko ste ich cca potrebovali?
Dakujem.

kindervajicko
6. okt 2015

Myslim ze to je individualne, mne furt tecie mlieko a pocas 4,5 mesiaca som spotrebovala asi 10 baleni lansinoh vloziek. Tie su dost drahe (64 ks okolo 10 eur) ale ziadne ine som ani neskusala kedze maximalne som s nimi spokojna. A poporodne vlozky asi 5 baleni po 20 ks, potom uz len tenke vlozky.

tracka
28. dec 2015

No moja už má cez 9 mesiacov a stále používam takže je to naozaj individuálne ,mne najviac vyhovujú babylove sú také mäkké a aj dosť účinné a majú super cenu

ivciatko
22. júl 2016

Ahoj ja som mala fixies najradšej lebo z nich nič neostávalo na prsiach. Johnsons neviem idem si ich teraz kúpiť keďže o mesiac rodim. Mám aj tie pratelne Avent sú síce fajn ale len cez deň, keď sú mokré vymeníte. Na noc mi nevyhovovali boli totálne premočené a podprda a vankúš tým pádom tiež. Tie látkové musíte častejšie meniť ako jednorazové takže kúpiť kvantum tých latkovych sa podľa mňa neoplatí sú dosť drahé a potrebujete ich mat naozaj vela, nakoniec vzdy skoncite s jednorazovkami.

candii
22. júl 2016

@ivciatko ja som mala jonsons a super ani nepretiekli

kaata_
18. aug 2016

Ja mam latkove babylucy z plienka.sk a su vyborne ovela prijemnejsie ako jednorazovky. Robia ich aj s nepremokavou vrstvou aj bsz nej a mam oboje.

lilian23
18. aug 2016

Tesco alebo babylove