Aké vložky do podprsenky sú lepšie??

bielanevesta
6. máj 2007

Ahoj, zaujímalo by ma aké vložky do podprsenky sú lepšie: Tie jednorázové čo sa potom vyhodia alebo také tie ako látkové vyprateľné? A aká zančka je asi najlepšia? Ďakujem za všetky skúsenosti a názory 😉

mysinka
14. jún 2008

Já mám vlna/hedvábí Popolini a jsou perfektní 🙂 I když vyteču, na podprďu se to nedostane a navíc to krásně větrá, takže jsem se zbavila i kvasinek, které jsem měla právě z jednorázovek (konkrétně Babylove). Střídám s bavlněnými Imse Vimse.

haluskacz
14. jún 2008

ze me vzdycky v noci teklo mliko proudem, takze jsem si na noc usila specialni tlustovlozky z plinek 😀

haluskacz
14. jún 2008

mysinko, a tobe se ty popolini nevytahaly?

listicka77
14. jún 2008

Já teda zkoušela babylucy oba druhy - ty flanelové se strašně deformují a málo nasají, ty s polyesterem strašně zapařují. Jednorázovky znám Fixies a natracare a nevidím ani moc rozdíl. Pratelné mám teď jedny MaM. Ale když je teplo, tak při nošení v šátku je to brutál vždycky, strašně je zpotím a zapařej se a a zdeformujou se a fuuuuj(jednorázovky i pratelné).

haluskacz
14. jún 2008

no ja je teda prestala nosit jeste driv, nez mi ustaly mlecny nehody... nejak jsem se radsi smirila s tim, ze budu mit mozna flek na triku. Zapareny jsou fakt hnus.

kacamar
14. jún 2008

fixies - protekaly mi a ted pouzivam Johnsons a ty mi vyhovuji - jeste neprotekly

danullinnka
15. jún 2008

Ahojky holky,já při kojení měla ze začátku fixies,hoodně protékaly a pak už jen Chicco,byla jsem s nima mooc spokojená. 😉 sice dražší,ale dobré,přilepily se do podprsenky,držely a neprotekly,teda pokud mléko nevalilo proudem a to proteklo spodem.

nensy
15. jún 2008

ahoj já jsem používala Fixies 😀

alififi
15. jún 2008

pouzivam Fixies, Avent, Johnson, Babylove, skusla som aj Tesco, Vata ( tie su hrozne )
uz toho mam dost, uz som na to minula tolko prachov. teraz som si objednala flanelove Babylove - tak uvidim

mysinka
15. jún 2008

Haluš, já jsem je zatím prala jen jednou v ruce...nechala jsem je dlouho odmáčet ve slizu a studené vodě, vymačkala jsem je do ručníku a dala na šňůru. Nosím je prakticky furt a jsou fajn...je teda fakt, že je mám teprve asi tři týdny... 🙂

eho
15. jún 2008

Já jsem používala Chicco na noc a Babylove nebo Fixies přes den. Chicco jsou spolehlivé, babylove zase příjemně měkké 🙂

listicka77
15. jún 2008

Mysi a které popolini máš?

dahlia23
15. jún 2008

ahoj,
ja som mala jednorazové fixies a chicco, ale používala som látkové od baby lucy. Sú super. Iné značky som neskúšala, ale určite by som radšej volila bavlnu než papier.

androna
15. jún 2008

ja som pouzivala babylove jednorazovky a latkove avent ale tie mi nestacili..babylove boli krasne bavlnene a prijemne.ale teraz odkedy su v takom zltom baleni su docela podobne tesco a su take igelitove.sklamali.

vrtule83
15. jún 2008

Já jsem nejspokojenější s Chicco, jsou nejspolehlivější, bradavky jsou v suchu a nejdou vidět pod oblečením, jinak na noc Chicco+babylove a po každém kojení jsem je měnila, byla jsem jak průtokáč, teď už moc ne.

lenerka
15. jún 2008

ahoj
tak já jsem používala jen ty pratelné od Aventu
měla jsem 2sady
ty jednorázový mi nevyhovovaly

bublina7
15. jún 2008

Já teda přes den fixies a na noc chicco a na to, že mi mlíko valilo, tak nikdy neprotekli 😅

danuska24
15. jún 2008

ja pouzivam fixies a johnson, tie sa mi osvedcili najviac- a tesco a babylove mi pretiekli 😝

mikula
16. jún 2008

Já používám od začátku Fixies a jsem spokojená..měla jsem jeden balík Tesco ale po použití prvního tamponu letěl do koše. 😝 ,mě prostě nevyhovovaly.

polabanka
23. apr 2009

Nejlepší pro mě - pratelné celobavlněné vložky do podprsenky Anita. Nejhorší pratelné Avent. Jednorázové jen do porodnice.

aponchie
23. apr 2009

ja mam z DM drogerie ty zlute babylove a vyhovuji mi maximalne v prvnim tehu a po porodu a doufam,ze budou i ted ..mam jen dve baleni kdyby nahodou ne.. 😎

danulik
23. apr 2009

jednorazove babylove, prip. fixies (podla mna je to to iste), avent tiez v pohode, aj chicco..

georgine
23. apr 2009

souhlas fixie a johnson..ty jsou pro me nej... 😉

norik1
23. apr 2009

aj pre mna boli Fixies super 😉

miradka
13. dec 2009

pratelné ste teda ani jedna neskúšala? 😨 Koľko vyjdu jednorázové zhruba tak na mesiac? 1 balenie asi nebude stačiť, však?

nikollette
13. dec 2009

avent 😉

kaleilah
13. dec 2009

žádný 😉 Na noc si skládám plenky do sportovní podprdy( belindy) a přes den chodim bez..když proteču, převlíknu triko nebo to nechám zaschnout, uschlý to je za půl hodiny. Z vložek mě pak strašně pálí bradavky, jak je to nasáklý a přitom mám pocit sucha...a je nepříjemný když je velká zima a mokrá vložka 😝 😝 ale na ven používám babylove, to mi stačí na tu chvilku 😉

arteph
13. dec 2009

holky mně se nejvíce osvědčily při kojení umělohmotné mušle se silikonovou podložkou od Medely na sběr mléka, dají se nosit nejen přímo na kojení na sběr mléka z druhého prsu, ale i přes den a mušle od Aventu mají prý i nějaké větrací otvůrky, sice větší investice (cca 380,- za pár, ale mám jen jedny), ale když sečtu, kolik stály balíky vložek před tím, tak jednozančně vyhrávají i cenově, po kojení umyju, osuším a použiju znovu, po šestinedělí mlíka ubylo, takže jsem nemusela používat už téměř žádné vložky ,ale dobré jsou babylove. Johnssonsky mi připadly nejhorší, strašně škrábaly na bradavkách.Koupila jsem v mamaja taky tři páry (pár za cca 50,-)pratelných ellas house a taky nebyly špatné, ale asi jen na doma, do podpry mi připadaly kapánek objemnější.

kaleilah
13. dec 2009

arteph, a ty sběrače nejsou vidět v podprsence? Dají se nosit i ven? 😅

emjee
13. dec 2009

mala som pratelne od aventu - vlastne mam, ale nestiham ich tocit, tak pouzivam babylove jednorazovky

mam aj zberace od aventu - tie som pouzivala, ked som mala ragadu a kvasinky, na bezne nosenie to podla mna nie je, pretoze su tam take vystupky, ktore drazdia bradavku a mam pocit, ze toho mliecka tecie potom nejak vela (zberac bez vetracich dierok sa moze pouzit len pocas dojcenia na prsnik, z ktoreho prave nedojcis; zberac s dierkami sa moze pouzivat cely den - lenze ono to cez tie dierky vyteka 😀 ked sa nahnes a tak 😀 to si clovek neuvedomi a hned ma durchom mokre tricko, pripadne kaluz na zemi 😀)
a zberace su vidiet v podprde viac ako vlozky 😉