Aké vložky do podprsenky sú lepšie??

bielanevesta
6. máj 2007

Ahoj, zaujímalo by ma aké vložky do podprsenky sú lepšie: Tie jednorázové čo sa potom vyhodia alebo také tie ako látkové vyprateľné? A aká zančka je asi najlepšia? Ďakujem za všetky skúsenosti a názory 😉

zuzidr
12. júl 2007

asi to veľmi závisí od toho,koľko komu tečie mličko,ja som mala tescové,boli fajn,teraz mám A-vata,tiež v pohode.niekedy ich musím meniť častejšie,inokedy menej. 😀

sisulik
12. júl 2007

na vecer si nedavam vlozky...ale tie musle do aventu..vecer toho vyteka najviac a takto sa mi to aspon nazbiera v tych musliach. 😀

zuzidr
12. júl 2007

tie mušle sú super nápad,ale zdajú sa mi zbytočne drahéééé(450,-) 😠

sisulik
12. júl 2007

ale okrem toho ze zbieraju mliecko, tak maju aj hojive ucinky... 😀

matar
12. júl 2007

ja som si na odporúčanie známych kúpila medela vložky a vyzerajú super- sú velmi jemné a vraj aj dobre sajú a neprepustia. v balení sú 4ks za 250 sk a perú sa. odporúčajú ich hlavne na prvé mesiace, ked sú ešte prsia velmi citlivé, lebo vraj výborne odvetrávajú a tým umožnia bradavkám hojiť sa

koc
15. júl 2007

ahojky, já jsem vyzkoušela fixies, baby love, helen harper, johnsonns, ale vzhledem k množství mléka, které jsem měla jsem musela používat najednou i dvě vložky na jeden prs a často měnit (o suchu nemohla být ani řeč), v noci dokonce i dvě na sobě protekly a já musela převlékat i 2x za noc sebe i povlečení, nebo si ještě dávat pod sebe ručník. A to nemluvím o strachu, že mi někde vložky do podprsenky protečou na veřejnousti...😝 . Po hledání a zkoušení se mi nejvíc osvědčily chicco tampony sensitive. Jsou sice o malinko dražšší jež jiné (nejlevněji vyjdou asi ve firemních prodejnách - cca 60 ks za 199,- Kč), ale nepropouštějí vlhkost ven a nakonec si myslím že, když vezmu v úvahu, kolik jsem vydala peněz na ty "na nic" (např. 3 balení fixies x 1 balení chicco)se vyplatí i finančně. 😀

maca793
15. júl 2007

ja som používala jednorázové vložky z Tesca tie sa mi osvedčili. aj cenovo boli fajn. nemala som s nimi nijaký problém.

maca793
15. júl 2007

skúsila som aj prsné vložky od VATA a tie boli hnusné. rozpadávali sa už pri nasatí trošky mliečka.

dobromila
20. júl 2007

ahojte, baby, kde predavaju znacku BABYLove? Chcela by som vyskusat vlozky do podprsenky tejto znacky, kedze ich tu vacsinou odporucate.
Zatial som vyskusala A Vatu a Fixies, tie prve su smejdy a druhe celkom fajn,ale musim casto menit a su drahe.

Dakujem

vava
20. júl 2007

Ahoj,
kozmetiku Babylove ma DM drogeria. Tusim iba tam ....

draga
20. júl 2007

já také používám tesco a jsem spokojená jsou takový "slabší" než ty ostatní

bielanevesta
autor
23. júl 2007

Tak sa mi výborne osvedčili Chicco sú úplne skvelé. Raz som si dala aj tie vyprateľné Avent ale boli naprd 😠 . Také akoby neohybné a strašne mi tlačili na bradavky a to bolelo 😢
Takže hlasujem za Chicco 😵

zevina
23. júl 2007

chicco jsou super 🙂 sice za větší peníz, ale tekutina se mění na gel, takže nikdy neprotečou, jsou jemné, nedráždivé a když to srovnám s levnějšíma (např. fixies, které navíc pouští chlupy 😝 ) které jsem musela měnit po každém kojení, nakonec to vyšlo na větší ranec peněz, než dražší chicca 😉

drago
23. júl 2007

🙂 Používala jsem chicco, byly úpně super.

janaboris
14. jún 2008

Měla jsem od canpol babies a ty byli špatné.Kroutil se ve vnitř ten savý materiál.A trhali se po bokách.Teď mám babydream od rossmanna a ty jsou úžasný a levný!🙂

wladka
14. jún 2008

jednoznacne chicco 😉 naj naj naj.. sice drahsi, ale najlepsi..

ostatne stali na prd 😒 , pretiekli..

chicco ma na druhej strane nepriepustnu foliu 😉 , tak nehrozia mokre flaky 🙂

haluskacz
14. jún 2008

pouzivala jsem pratelne ruznych znacek a z ruznych materialu. Nejvic mi vyhovovaly bavlnene.

janaboris
14. jún 2008

Mě se zatím ještě nestalo že by mi protekli(ani od canpolu ani od babydream),ale já je teda dost často měním,teda spíš ze začátku,to jsem měla spotřebu 6 denně,teď už mi stačí 2 😉

mywiel
14. jún 2008

Mne sa pozdavaju jednorazove samonaliepacie Chicco. 😉

aktak
14. jún 2008

skusila som asi vsetkz, aj chicco a avent, ale najlepsie sa mi ydaju Johnsons 🙂

georgine
14. jún 2008

ahoj pro me byli nejlepsi Fixies.. stoji kolem 80kc coz je sice vice nez len´vnejsí ale , neprotíkají a jsou prijemne na omak, proste fajne, tadka uz nepouzívám zádne. 😀

cazadora
14. jún 2008

Tak mě mlíko stříkalo skoro pořád proudem takže sem měla avent prací a to bylo na nic pár kapek a měla sem mokrý i tričko. Super jsou johnson a chicco jiné pro mě byli na nic ale já stejně měnila tak jednou za dvě hodiny a to sem si myslela že s dvouma baleníma vydržim do konce kojení 😀 no a nakonec mě stáli víc jak plínky

vikinka27
14. jún 2008

ahoj, ja mam pratelne babylucy.
pri prvom synovi som mala jednorazove: fixies, chicco, tesco, ale vadilo mi na prsiach, ked premokli a ako rychlo premokli. babylucy necitim ked premoknu, ani mi nepretecu na podprsenku (dobre zachytavaju, maju vnutornu vrstvu).
ked mi tieklo este vela mlieka, a v sestonedeli, tak som najprv dala odmocit do studenej vody a prala na 60 s plienkami. teraz periem s plienkami a detskymi vecami na 40.
a tiez som pocula, ze tie s hodvabom su este lepsie.... aj pri kvasinkach a zapaloch.

otaznik
14. jún 2008

Mě vyhovují Chicco, 60ks za 219,-. Jednou jsem si v nutnosti koupila v Tescu a hrůůůůůůza!! strašně smrdí!! 😖

maca793
14. jún 2008

ja som pužívala z tesca boli dobré, a sú aj cenovo prijateľné

lusinta
14. jún 2008

ahojky,já jsem taky používala pratelné. ze začátku jsem si vybrala špatné-vlněné, které mě škrábaly a tak jsem nějakou dobu nosila jednorázové. Ale bylo to hodně nepohodlný, někdy se mi prsa na vložky přilepila (taky jsem měla různé značky) a nemluvě o létu, kdy bych kvůli kvasinkám do neprodyšných jednorázových už nikdy nešla...
Plno kamarádek muselo zbytečně patlat na bradavky genciánku, protože z nich právě měly plísně...

Pratelný jsou v poho.Stačí dva páry na střídání. S tím,že jako jediné fakt nedoporučuju vlnu (ani s hedvábím).
DObré jsou imse vimse flanelové, které jsou spíš až na ustálenou laktaci.

Hodně univerzální jsou MaM bambusové, které jsou i skvěle tvarované,že v podprdě nejsou vůbec vidět a navíc díky materiálu nikdy neprotečou.

haluskacz
14. jún 2008

mne se vlneny po prani silene vytahaly a byly uplne nepouzitelny - a byla to vlna s hedvabim.

lyzenka
14. jún 2008

fixies, johnson

atreides
14. jún 2008

Johnson 😉

johanda
14. jún 2008

no mě se vytáhly i bavlněné, naštěstí jsem po 6 nedělí už téměř žádné nepotřebovala, jen na noc. Z jednorázovek jsem asi 2x použila fixies a 2x Chicco - ty chicco byly strašně nepříjemné