Aké vložky do podprsenky sú lepšie??

bielanevesta
6. máj 2007

Ahoj, zaujímalo by ma aké vložky do podprsenky sú lepšie: Tie jednorázové čo sa potom vyhodia alebo také tie ako látkové vyprateľné? A aká zančka je asi najlepšia? Ďakujem za všetky skúsenosti a názory 😉

andy.a
6. máj 2007

ja mám kúpené jednorázovky-Tesco,Fixies,Babylove-tieto som používala aj pri synovi pred 3 rokmi a bola som celkom spokojná... 🙂

mracik,pred pár dňami som ti posielala IP-dostala si ju?čakala som odpoveď...

aktak
6. máj 2007

johnsons maju aj v lekarnach napriklad

loren
7. máj 2007

najlepsie su naozaj johnson a na doma fungujem na tesco

bellasandra
7. máj 2007

Ja pouzívam bud Babylove, alebo Tesco- jednorazovky, som spokojná a v podrpesenke mi nezavadzaju 🙂

4a
7. máj 2007

já byla spokojená s těmi od Mothercare. Mlíko se v nich jakoby "srazí". U Avenťáckých mi vadilo, že pouštěli chlupy. Fajn tenký byli od Chicco, ale ty zas mají plast a to pak prso nevětrá.

susik77
7. máj 2007

4a: a ty od Mothecare jsou jednorazovky, nebo na prani?

certica
7. máj 2007

ja si nepamatam na znacky, co sa tyka papierovych mala som kadejake.... osobne sa mi osvedcili tie latkove, boli ovela prijemnejsie na dotyk a hlavne sa nelepili. minimalne na noc som ich ocenila, cez den sa to da aj castejsie striedat, tak som pouzivala na striedacku aj jednorazovky

4a
7. máj 2007

jednorázovky. Mě vyhovovali nejvíc a myslím že i cenově byli zajímavé.

nezabudka84
7. máj 2007

Ahojte, ja som doteraz mala babylove aj teskove a obidvoje mi pretekaju.Dnes som zacala pouzivat johnson, tak som zvedava.Tie pred tym, co som mala, tak som menila aj styri´krat za den aj noc a aj tak nepomohlo.Najhorsie bolo, ked maly zacal plakat, alebo som v noci zaspala na bruchu.To som sa budila , ze mam mokre tricko aj rukav a niekedy aj plachtu 😀

4a
7. máj 2007

ty mothercare zaručeně neprotýkají a neobsahují igelit. To mlíko v nich zatvrdne. Můžu doporučit.

susik77
7. máj 2007

a mate niekto skusenosti s Fixies jednorazovkami? Ja som ich dostalac ako darcek, tak ci su k necomu?

bielanevesta
autor
8. máj 2007

A koľko asi treba tých látkových. Tie Avent som videla balené po 6 kusoch tak neviem koľko balení si mám zaobstarať. 😒

aktak
8. máj 2007

susik fixies su asi najhorsie, precitaj si vsetky prispevky co tu su a uvidis

inak ja v noci nepouzivam vlozky vobec, len ked kojim tak si prilozim na druhy prsnik vlozku co si nachystam vedla postele, to vam v noci tecie mlieko len tak? a aj cez den? mne len pri kojeni 😕

pipo1777
13. máj 2007

Tesco fialové namajú chybu - cenovo aj kvalitou sú super. A tie fixies sú fakt ohromné 😒 vôbec nesplňajú účel ale tá cena 😠

martulanr
13. máj 2007

aktak ja som ako chodiaca fontána ked chrústa nekojím dlhšie ako 3 hodiny strieka mi samo
pouzívam babylove jednorázovky

aktak
13. máj 2007

marti fakt? no asi kazda zena to ma ine, mne mleiko tecie len ked maly papa z druheho prsnika, takze mozno az take extra super vlozky nepotrebujem ale aj tak, nekedy j emliecka viac nekedy menej a chcem sa citi pohodlne

inak spi niektora z vas bez podprsenky? ci som taka sama? ja neviem ale kedze nemam nejake extra velke prsia tak sa mi tak dobre spi

eleanor911
13. máj 2007

měla jsem jedny pratelný,ale ta látka mi vadila a konce mě škrábaly, pak ty fixies a je fakt,že jsem potřebovala tak 2naráz a stejně protekly 😝 pak jsem měla ještě jedny,ale nevím značku,ty měly druhou stranu nepropustnou,ale stejně mi taky moc nevydržely,měla jsem totiž pořád dost mlíka a to i v noci 😉

rozak
14. máj 2007

pokud budete mít hodně mlíka, nejlepší byly od Chicco sensitive. Drahé, ale kvalitní - zejména na noc se vyplatily. Mají i lepící fixaci a nemusíte s popraskaných bradavek obírat vatu 😠

petruska77
14. máj 2007

ja mam babylove jednorazove. Som s nimi spokojna a su jedny z najlacnejsich, 69 korun...

danona
14. máj 2007

...vyskúšala som všeličo, no najviac mi vyhovujú Chicco.. 😉

peha
16. máj 2007

hugies su velmi dobre, velmi jemne,
canpol babies - 2 druhy, tie bez samolepky su hnusne, maju taky divny okraj, ktory hryzie, no proste vsetko ma svrbelo a stale som si musela skrabat prsia, ako divna 😀
a tie sa samolepkou su uz lepsie.
ale potom som ich uz nekupila, len hugies

dasap
16. máj 2007

ahoj, tak já jsem opačný případ🙂mám teď Fixies a připadají mi v pohodě, naopak Tesco mám jednu a půl krabice a asi je vyhodím, zůstávaly mi z nich na bradavkách kousíčky a malá měla po kojení pusinku plnou papírových žmolků. Fuj. Měla jsem ještě Babylove a ty byly taky fajn. Na těch Tescách je ale dobrý, že jsou menší a nějak líp mi seděly.

newyorkgirl
16. máj 2007

Babylove urcite, super kvalita a super cena, Tescove maju igelit a mne sa napr. pod tym potili prsia, ale Babylove su priedusne 😉

susik77
16. máj 2007

aktak: aha, tak preto sme tie Fixies dostali zadarmo, ze su tak nekvalitne 😎
Inak, kupila som si jednorazovky od Aventu a Mothecare...Este take musle do podprsenky od Aventu na zbieranie mlieka...pouzivate to niekto? Ake je to?

olianko
16. máj 2007

ahojte 🙂
ja som zo zaciatku pouzivala Fixies, aj Tesco ale potom som si zozstrihala plienku a urobila si z nej vlozky do podprsenky co sa daju prat.
je to pre mna lepsie, prijemnejsie a aj lacnejsie 😉

zuzanocka
12. júl 2007

baby, kamaratka mala strasne vela mlieka. af fakt vela. tieklo jej stale a moc. ona si kupovala nejake lacne vlozky bez kridelok, tie strihala na polovicu a na sijacom stroji tie prestrihnute kraje nejak zapracovavala a to pouzivala namiesto klasickych vloziek do podprsenky. hovorila, ze inak by sa nedoplatila, alebo nedoprala... vtedy este ale nebolo pocut o tych pratelnych. inak, o tych som citala niekde, ze sa do nich nazbiera dost mlieka a ked sa zohnu, tak pretecu...
ja si mozno ale kupim balik tych od Aventu - tusim tam je 6ks - na skusku...

dadulka19
12. júl 2007

... mám vyskúšané babylove,fixies,a-vata a momentálne mám tesco 🙂 ..spotrebujem ich dosť... 😉 ...okrem iného oceňujem ten lepiaci prúžok...

sisulik
12. júl 2007

ja pouzivam take ake prave maju v tom obchode, v ktorom sa nachadzam prave vtedy, ked uz mi vlozky dochadzaju 😀 ..fixies, babylove a rozne ine...vo vsetkych vyskusanych nevidim ziadny rozdiel... 😀

androna
12. júl 2007

ahoj ja mam babylove a su super priedusne.kupila som fialove tesco ale mam od nich mokre prsia ako z bazenu.takze nic moc.

sisulik
12. júl 2007

tesco som neskusila...aj ked som bola v tescu minule ked som potrebovala prsne vlozky..ale ja tesco veci ako vlozky, vlhke utierky, jednoraz. plienky nekupujem...