Ako často chodievate na prechádzku?

pekacka
9. sep 2008

ako často chodievate s vašimi miláčikmi na prechádzku vy?
nám sa to nepodarí každý deň. na druhej strane sa musím prispôsobiť tomu kedy má papať, lebo dojčím a sme zvyknutí papať poležiačky, ked sme niekde a dávam mu papať tak že ja sedím tak len plače. ani sa nenaje. tak musíme utekkať domov.

jahodka11
9. sep 2008

pekacka-ja som tiez kojila len po leziacky, to nie je ziadna chyba 🙂 snazila som sa chodit aspon raz denne, vedela som, ze po kojeni vydrzi 3 hodinky, tak sme sa prechadzali po vonku....najradsej som chodila aj rano, aj poobede, ale niekedy sa nepodarilo vobec, to je v pohode, myslim, ze to vobec nevadi, aspon u nas to tak bolo....s vacsimi detmi sa chodi viac von, lebo sa doma nudia... 🙂

asitka
9. sep 2008

ja sa snažím každý deň...ale nie vždy mi to vydá...keď je škaredo...alebo fúúúúka...nechodím vôbec..

vieruna
9. sep 2008

my sme asi do troch mesiacov chodili raz denne a od vtedy chodime vzdy dva krat denne za kazdeho pocasia 😎

daisy33
9. sep 2008

my v poslednej dobe chodime doobeda a potom aj poobede. ale tiez sa stalo ze ked velmi fukalo tak sme nesli. tiez chodim len tak ako vydrzi po napapani, ked chce papat utekame domov. to sme teda vonku tak cca 1,5 az 2 hod.

babulik22
9. sep 2008

ja by som to casovo nestihala chodit 2krat za den.ked boli strasne horucavy chodili sme rano.a teraz poobede.aj na 3hodiny.chodim aj s kamoskou nase male sa narodili v jeden den.

pietra
9. sep 2008

ja som vonku nebola len par krat, ked bolo fakt velmi hnusne alebo bola mala chora, inak chodim von kazdy den. Nemyslim si, zeby dietatu skodilo, ked nejde von kazdy den, ale zaroven som presvedcena, ze pobyt na cerstvom vzduchu je prenho viac ako dobry. Aj ked len kojis, ja by som von isla, aspon na tych 30min

saskarisko
9. sep 2008

tak casto, ako sa len da

saskarisko
9. sep 2008

pekacka - tak chodievaj len do okolia. prechadzka prospeje obom, a zlepsite si aj imunitu

ja som chodievala aj na dlhsie trasy, 2. max. 3. hodiny, a kolkokrat som isla s placucim kocikom, a aj som robila stihacie preteky 😉

a tak ako Pietra, vonku sme neboli naozaj ale naozaj velmi malo 😉

katmi
9. sep 2008

pekacka ja kym som kojila,tak som tiez mala presne ten isty problem.. ako sme boli vonku, nevedela sa napapat,lebo sme tiez boli zvyknute len po leziacky.. odkedy nekojim,je to ine, dovolim si povedat,ze lepsie.. presne viem,kedy ma papat, takze nemam ani vonku taky stres,ze co ked bude hladna..
takze teraz chodime von aj 4krat za den.. ked je pekne. ked je skaredo,tak raz.. ale niekedy nejdeme vobec..
tiez si nemyslim,zeby dietatu nejak skodilo,ked nejde von kazdy den,ale skus ty byt napr.3dni v kuse doma a uvidis ze ti to nebude dvakrat ais prijemne..
vravim,ja sa snazim chodit s malou von kazdy den a to aj niekolko krat.. 😉

pietra
9. sep 2008

mne inak doma bola spociatku mala mrzuta, nechcela spavat a vonku aj pekne v kociku pospala, aj mne bolo akosi lepsie, ked sme si urobili poriadnu prechadzku. Von chodime za kazdeho pocasia, ci svieti slnko, prsi alebo snezi. Len ked bola vichrica, burka, ... tak sme ostali doma. Velakrat som prisla z vonku, malu nakrmila, prebalila a isli sme von znovu.

dididi30
9. sep 2008

kazdy den, ci prsi ci neprsi, dieta potrebuje cerstvy vzduch a otuzovat sa 😉 , najma v zime

trixi
9. sep 2008

do minuleho tyzdna kazdy den, aj ked bol nachladnuty. Minuly tyzden sme mali siestu chorobu, tak pocas troch dni, ked mal vysoke horucky, tak sme s nim von nechodili, len sme ho nosili po zahrade. Inak ci prsi, neprsi, v kazdom pocasi chodime von minimalne na 2 hodinove vychadzky. Snazime sa 2 x za den, ale to sa nam vzdy nepodari, napr. ked ideme na plavanie, na nakupy a pod. Cim je maly vacsi, tym viac sme vonku.

azbestica
28. jan 2013

ja chodim s 8 mesacnym babom kazdy den ked je mraz tak sa naobliekame ked prsi vytiahnem gumaky prsiplast a ide sa....nebol jediny den co by sme neboli vonku v lete sme vonku aj 4 hodiny mne samej sa nepaci ze by som mala byt cely den doma. a dietatko velmi prospieva cerstvy vzduch je jedno ci ides o 8 rano alebo o 6 vecer