• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako naučiť dieťa na cumel?

25. augusta 2016 
Mne sa osvedcilo namocit cumel do borovicky, ale samozrejme zase nie vela, lebo to co uz by bolo. :slight_smile: :slight_smile:
4. okt 2013 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este navarit makovy odvar aby prespalo cely den. Ako v 19.storoci!!!
4. okt 2013 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Neverím že niekto sa môže toto opýtať
4. okt 2013 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rheia27 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no to ani mne sa nechce verit, na tom sa da iba fajne pobavit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. okt 2013 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@magimary ahoj citala som tvoju rady ohladom cumlika...ja mam taky probkem tiez mam 3 mesacneho chlapceka a prestal mi brat cumlik na zaciatku v pohode a teraz vobec...dokonca ked mu ho dam do pusy nevtiahne ho iba zuje...a predtym sa este sj dr cudovala ako ho mal silno vtiahnuty...teraz vobec...ked mu ho tlacim nasilu zacne ho dlavit obcas...a este mi aj zacne revat riadne....je kojeny...zaspava v pohode bez cumlika ani nie je daky uplakany ale su siruacie kedy zacne plakat napr v kociku a nemam ho ako utisit...vies mi nieco poradit? Dik
8. jún 2016 o 15:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja len dúfam, že už ho aj od toho cumlíka odučila, vek na to má :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. jún 2016 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzi26 my mame uplne to iste. Maly ma 13mesiacov a tiez premyslam ako naucit maleho na dudel. Je stale kojeny a inak ani nezaspi ako len na prse :persevere: uz som s toho zufala. Idu malemu zubky a je to horor. Stale len na prse.
12. aug 2016 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@marinka70 @mamis1 podaril sa boj s cumlom? :wink:
25. aug 2016 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamis1 to poznam je to hrozne ani na vecko sa mi niekedy nepodari odist :disappointed: teraz som jej kupila kaucukovy na skusku ale letel po celej izbe ked ho hodila :grinning: musi vymysliet nieco ine
25. aug 2016 o 13:33  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v januári 2018 (27. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@avokado28 nie nepodaril...prehrala som...mame skoro polroka a cumel ani za svet...tak to uz neriesim
25. aug 2016 o 14:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok