Ako prežívajú bábätká silvester?

pipi1211
20. dec 2007

ahojte baby aj vy mate strach z toho ako vase babo prezije silvestra? my mame sice plastove okna ale ked niekedy detska uz teraz hadzu tych piratov tak to je dost pocut a mala so sebou normalne mikne a ked haja tak ocka otvori ze co sa to deje ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ bojim sa toho ☹ ☹ ☹

majka07
1. jan 2009

ahojky

tak u nás druhý silvestr a naše malá všechno prospala, nic jí nevzbudilo, ani loni ani letos 🙂

fifinna
1. jan 2009

nas sa zobudil o pol dvanastej na buchot, uz sa mu nedalo zaspat, tak vydrzal do dvanastej a kukal z okna ohnostroj. Vôbec sa nebal.

blcha
1. jan 2009

tak nasa spala uplne tvrdo nic jej nevadilo a dokonca sa zobudila az o pol 10 takze sme sa vyspali vsetci 😀

iris
1. jan 2009

Ahojky, nám hlídali tchánovci, Tomík spal jak dřevo, nevzbudilo ho nic...a my jsme vesele slavili se známými v hospůdce 😉

katka_25
1. jan 2009

Aj nas Dominik prespal celý silvester ...chvalabohu .-)

ria80
1. jan 2009

U nás to bylo horší,kvůli sousedům.Jinak by zas krásně spala.V půl desátý jsme ji stěhovali i s postelí do sklepa,abyse trochu vyspala,a pak už spala krásně celou noc,rakety jí byly ukradený.Ale řev to byl hroznej od nich,u toho by nespal nikdo.

anta
1. jan 2009

Ahoj holky, tak malej to krásně zvládl, my s manžou byli vzhůru, neboť nás vzbudily petardy, ale malej spal jako zabitej, tak to byl slušný výkon 😀 😉

lenkazdenek
1. jan 2009

uá nás usnula v půl 8 ,ale v půl 11 ji vzbudila velká petarda pod okny a tak byla s náma vzhůlru až do půl 1 ,z okna jsme koukaly na rachejtle a moc se jí to líbylo

anavila
1. jan 2009

NO a my POZOR sme boli normalne vonku na ohnostroj, kedze sa nasa princeznicka zobudila o 23.00 a uz nechcela spat...tak som ju obliekla, ale trosku bola vonku vystrasena.... brutalne bolo to, ze nechcela zaspat potom do druhej...chudatko male ☹

anavila
1. jan 2009

mimochodom, zelam vsetkym vam stastny Novy rok, nech sa vam vsetko splni a nech su vase deturence a aj vy zdrave....cmuk

horallka
1. jan 2009

Tak môj sedemmesačný syn prežil svojho prvého Silvestra v živote v pohode- vlastne celý ho prespal. Mysleli sme si, že ho ten rámus preberie a budeme mať čo robiť,aby sme ho utíšili, ale ku podivu- chlapča ani nemrnklo a spalo celú noc- čo na tom, že delobuchy rámusili a ohňostroje vyprskovali- on sa nedal rušiť.

slunicko552
1. jan 2009

Tak prcek prospal už druhý 🙂 .Uvidím jak to bude příští rok.

miskinadamko
1. jan 2009

prajem vsetkým stastny novy rok 😉 , my sme sa tiez bali ako bude maly reagovat , ale nastastie prespal cely silvester zobudil sa az rano 🙂

carisma25
2. jan 2009

Ahojte....stastny novy rok vsetkym! Tak nas prvy Silvester nedopadol najlepsie ☹ kedze sme mali hlucnu navstevu, maly sa pravidelne zobudzal, potom ako-tak zaspinkal, no a potom sa prebudil presne o 00:00 na delobuchy a ohnostroje...samozrejme vystraseny s velkym placom 😖 ale to musim podotknut, ze moj syn ma velmi slaby spanok a spinka ako zajacik 🙂
...uvidime o rok 😉

danu
25. dec 2009

lenka1smejka • 1d • Včera o 21:31
Mam skoro 9mesacnu dcerku a uz aj teraz ked niekto vecer zacne strilat piratov tak je mala hore.Chodi spavat o osmej.Bojim sa uz teraz Silvestra ako nam bude plakat ked zacnu tie rachoty.Ako ste to prezili vy mamicky,plakali vam deticky?

nikollette • 1d • Včera o 21:52
Ja dúfam že tú jedno noc prežijeme, aj ked malý pojde spať trocha neskor.

lenka1smejka • 1d • Včera o 22:06
no ja pocitam ,ze pojdeme spat okolo tretej rano lebo dovtedy strielaju...No a to sa jej potom aj denny rezim posunie

dadex • 1d • Včera o 22:17
My sme boli len dvojmesacny a plastove okna, tak ho nic nezobudilo. Dokonca ma nechal spinkat pat hodin vkuse. Tento rok neviem, no myslim si ze z roko na rok to bude asi horsie.

nikollette • 1d • Včera o 22:21
Prežijeme to, aj s našimi drobcami, nebojte 😉

miskachrumka • 1d • Dnes o 09:47
ahojte
tak nasmu malemu sa to strasne paci 🙂 aj vcera vecer strielali ale len do osmej uvidime ci sa bude budit na silvestra!
ak hej tak pojdeme kuknut ohnostroje a pojde znova buvat! 😉

vinifera • 1d • Dnes o 14:31
No nemyslím si že by si kvôli jednej noci mohol posunúť režim.
Môj malý bežne chodí spávať o polnoci takže žiadna zmena 😒 Pekne budeme o 8 mej ráno hore. Ver tomu že sa snažím mu posunúť režim už dlho a už sme skúšali kadečo a nič nezaberá. Takže zaručene si pre jeden večer režim neposunie.

berus222 • 1d • Dnes o 15:15
ja ho planujem dat spat normalne (skor ako o 22 to nebude 😠 ). cez pol noc sa urcite zobudi, tak ho potom este raz uspim a bude spat dalej. a tiez si myslim, ze sa mu rezim neposunie, tiez sme toho poskusali dost a nic nezabralo.

lenka1smejka • 1d • Dnes o 20:36
no posunie sa jej rezim lebo chodi spat o osmej a vstava o osmej ona potrebuje spinkat 12hodin a kedze vstane o pol noci a to aj skor lebo kazdu chvilu strielaju tak dajme tomu,ze normalne na tvrdo zaspinka o 3rano a tym padom mi vstane o desiatej no a tym sa jej posuva cely rezim

egyptanka • 1d • Dnes o 22:30
no ja sa tiez toho obavam, malu dam spat klasicky o siedmej - pol osmej. A uvidime ako sa to vyvinie, ona aj ked je cez noc aj tri hodiny hore tak sa zobudi klasicky okolo tej siestej ... ale potom je nevrla cely den, lebo nie je vyspana ... sama som zvedava ako to zvladne.

blumka • 1d, 33tt • Dnes o 23:01
lenka, tak ju zobud rano normalne o osmej, urob jej den ako kazdy iny..bude sice mozno viac umrncana ale vecer pojde spat normalne ako kazdy den a tym sa jej rezim neposunie a na dalsi den uz bude v pohode...

lenka1smejka
1. jan 2010

Ahojte no ako ste prezili tie buchance?Ja som sa strasne bala,ze budeme celu noc hore a ona to prespala ako zabita 😀 Dokonca bez dudlika a to dudlik u nas nesmie chybat 🙂

martulikk
1. jan 2010

Ahoj, my ho nakonec oslavili všichni společně 😀 Malá usnula ve čtvrt na deset večer, ani ne za hodinu a půl se vzbudila, protože letos byl všude rachot už od odpoledne a to bez přestávky 😠 Naštěstí neplakala a byla moc hodňoučká! Půlnoc jsme strávili všichni pohromadě, což bylo moc fajn 🙂 No a pak usnula v půl druhé, před druhou se ještě vzbudila, ale byla už chuděrka moc unavená a tak za chvilku zase usnula a spinkala až do půl osmé... No, ale od rána je protivák, protože je unavená a nemůže nějak zabrat, uf... už aby to bylo vše za námi!

lumah
1. jan 2010

Naši spali včera celú noc, ani sa nepohli a to bol vonku riadny treskot! 🙂 Zobudili sa práve ked to prestalo, ale len na chvilu a hneď spali ďalej. Asi im budeme hádzať delobuchy každú noc, lebo zle spávajú a tuto noc spali ukážkovo! 😀

mayerka
1. jan 2010

Ahoj, náš taky spinkal, ale chudáci sousedi, ti mají asi 5ti měsíční miminko a to tak vřískalo, až mi z toho tekly slzy, úplně se zajíkalo, chudě...

scandya
1. jan 2010

nasa malinka sa zobudila o 5min polnoc , zbumbala mliecko a pozerala s nami na ohnostroj a vobec sa rachotu nebala. a to som sa uz mesiac triasla ako to zvladneme 🙂

nikollette
1. jan 2010

Náš tiež pozeral s nami ohnostroj, vôbec sa nebál, pozeral s otvorenými ústami 😅
úplne v pohode, sme to prežili 😉

noznicky
1. jan 2010

ahojte , tak nas maly pokladik ma 6.mesiacov, zaspinkal vecer o 19.30 a o 22.hod sa zobudil ....bol sviezi ako rybicka .....mozno buchot , mozno zubky ....
o polnoci si s nami zvital Novy rok a okolo 0.30 hod uz spinkal .....
vsetkym vam prajem stastny Novy rok ....

belanka
1. jan 2010

moje deti napriek tomu,že spia hrozne,pekne o polnoci hajali.ani ich nehlo.staršia vždy o polnoci veselo spinká 🙂 .pripíjame si s ňou ráno 😉

janulazaynab
2. jan 2010

Ahoj,
Mikulášek měl úderem půlnoci konec třetího měsíce a všechno to bouchání prospal 😎 My ovšem skoro taky 😀 Naštěstí se malý vzbudil za čtyři minuty půlnoc na kojení, takže jsem akorát poslouchala, jak začali střílet a když pak za půl hodiny malý usnul, rozesílala jsem sms s přáníčky.

bicista
2. jan 2010

Nam to doma mala prorvala od 20:00 do 24:30 🙂 takze vystarano

misellll
2. jan 2010

holky já se musím pochlubit,malá spinkala krásně,vždy se jen vzbudila na krmení a pok zase krásně usnula no prostě šikula,měla jsem z toho strach,ale bylo to ok.Ale u nás hazí petardy ještě dnes blázni 😀 😀

tinuskaha
2. jan 2010

maly zaspal cca 21:00 a zobudil sa rano o 6tej .My sme mohli bez rusenia silvestrovat 😎