Ako prežívajú bábätká silvester?

pipi1211
20. dec 2007

ahojte baby aj vy mate strach z toho ako vase babo prezije silvestra? my mame sice plastove okna ale ked niekedy detska uz teraz hadzu tych piratov tak to je dost pocut a mala so sebou normalne mikne a ked haja tak ocka otvori ze co sa to deje ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ bojim sa toho ☹ ☹ ☹

bielanevesta
1. jan 2008

Naša malá všetko prespala a nejaké petardy jej boli šumák 😀 vďakabohu za to 😔 🙂

niega
1. jan 2008

Ahoj, taky hlásím, že Edík všechno vzorně prospinkal, měl zrovna tu tvrdou spánkovou fázi nebo co to bylo, prostě jsem za to vděčná 😵 😵 😵 !

macanet
1. jan 2008

Adélka taky prospala ohňostroj i pořádný prdy za barákem, naštěstí 🙂 U nás ruce za hlavou ve spánku znamenají, že spí hodně tvrdě 🙂

suki
1. jan 2008

Našw malá taky všechno prospala, spíš se mi zdá, že spinkala ještě líp než normálně 😀 😀 😀 a to jsme tady měli opravdu velký rány a dlouhý ohňostroj. takže super, jsem za to ráda a konečně bude zase chvilku klid 🙂

adetka
1. jan 2008

tak nasa Mirka sa na ohnostroje zobudila uz o 23.30 hod... a nespali sme do 01.30 hod... ale bolo krasne sa pozerat na nu... ako sa tesi so svetielok... ako viskala, dupkala nozickami, ukazovala vsetkymi smermi... bolo to krasne 😀

minuly rok, ked mala necely mesiac vsetko krasne prespinkala... deti po takeho 6.... pripadne 8. mesiaca este tak nevnimaju.. takze si to uzijete s vasimi drobcami na buduci rok 😉

ulicnice
1. jan 2008

My jsme to taky zvládli na jedničku. Anitka se vzbudila akorát asi v 0:30 na krmení. Ten příští rok už to asi bude horší - jedině vypadnout někam na samotu u lesa 🙂

zdenka821
1. jan 2008

Náš Peťula tie najsilnejšie rány prespal, zobudil sa až na posledné petardy a zaspal zase až o 1h. Ale čakala som niečo horšie. 🙂

berynka
1. jan 2008

Ahojky, ze silvestrovské noci jsme meli taky strach. Naše holčička už má uši jako rys a dávno jsou pryč doby, když spala, tak jsem se mohla koukat třeba na televizi nebo prát. Ale na dnešek to bylo kupodivu v pohodě 🙂 . Vůbec se během ohňostrojů neprobudila a ani nezavrtěla. A to některé rány byly docela síla, bydlíme v paneláku a někdo odpaloval petardy z balkonu nad náma 😠

honzina
1. jan 2008

Tak u nás se spinkalo od osmi do zhruba jedné, pak se vzbudil, nejspíš nějakou rachejtlí pod oknem, a vyváděl až do čtyř do rána... 😝

andilek
1. jan 2008

tak Ondra večer řval jak tygr (asi chtěl taky slavit 😅 ), nicméně v půl desáté šel na kutě a spal až do půl šesté, kolem půlnoci se trochu mlel v postýlce, rozhazoval rukama, ale rachejtle ho neprobraly 😅

januskaababoo
1. jan 2008

Chvalim svoji prdolku! Po pripitku jsem ji sla dat hubanka a ona spala a spala...krasne se ji to spalo 😉

ria80
1. jan 2008

Tak u nas se taky spalo celou noc.Jindy ji vzbudi uplne vsechno,bojime se hnout,kdyz spi a ted nic.Okna se trasly a nic.Ale mamce spadly nuzky a zacla kricet.To nechapu,myslim,ze je vysazena jenom na nas.Ted jsem ji prokoukla! 😀

andrea73
1. jan 2008

My jsme to zvládli taky skvěle, na to, že je Mareček nemocný byl boží, vzbudil se o 3/4 na 12 a koukali jsme se až do 3/4 na 1 na ohňostroje. Pak jsem ho díky bohu celého unaveného uspala. Takže SUPER 🙂 😉
Šťastný nový rok 2008 všem!!! 😉

alcatko.j
1. jan 2008

Cus holky, ja hlasim, ze mi bychom i spali, ale Nelus chtela slavit 😀 😀 😀
Spat sla v 9, my si pripili uz v 23:00 a jelikoz nase oci byly uz temer zavrene, a taky v dobe vire, ze to cele zaspime(petardy, ohnostroje, kraval), jsme sli spat..Nelinka mezi nama, vsichni tri jsme se k sobe pritulili a spali...ale, v 23:45 se Nelus probrala, a jako by byl den!?! 😅 Tak jsme sli slavit do 2:00 prosim pekne 😅
Celou dobu chtela byt priplestena na okne a cucela na "svetylka" 😅

ulicnice
1. jan 2008

No to víš alcatko, i děti si to chtěj užít. Hlavně že nechtěla s vámi i připíjet.

alcatko.j
1. jan 2008

prave ze chtela 😅

karotky
1. jan 2008

Suki...............my to měli stejné.Sousedi nám házeli petardy a světlice do zahrady(máme tam okna z ložnice)a Áda spal ja dřevo.A dokonce na zádech 😅 .Usnul v 19.30(normálně se mi vzbudí kolem 22té,když jdu spát a otáčím ho na břicho,aby se pak do rána už nevzbudil 😉 )a chrápal do 6ti.Zato maminka zabrala jen na 3 hodiny. 😀
Jsem zvědavá,jaké to bude za rok.Ale to s námi do půlnoci určo ještě nevydrží. 😀

petraluk
1. jan 2008

Ahoj holky, my jsme to zvládli perfektně. Malej usnul jako obvykle kolem osmý a spinkal bez přestávky do půl osmý. O půlnoci sebou tedy hodně házel, jak byly slyšet ty petardy, ale úplně se naštěstí neprobudil. Asi tušil, že se rodiče taky potřebují vyspat, protože poslední 3 dny nás tedy spát moc nenechal. 🙂

susul
1. jan 2008

Ahojte, mam pocit, ze ja som mala z toho vacsie nervy nez maly, ten si pekne vegetil v perinke pri nas v posteli a cucal mliecko. 😉 Ale som rada, ze uz je to za nami

kupinka
2. jan 2008

Ahojte,tak mi to malý úplně zaspal,vůbec se naštěstí nevzbudil a to tu byl pěkný rachot.Takže jsme to přežili v klidu 😉

srnkamt
22. dec 2008

nasla som uto temu a pridavam sa,bojim sa toho mam dost citlivu malu na vsetko reaguje placom a zvlast na prenikave zvuky..neviem co sa bude diat..zaujma ma aj vasa skusenost mam 11 mesacnu dcerku ako to bolo ked ste mali priblizne male babo v takom veku?

slavica2
22. dec 2008

nasa hanka bude mat na silvestra 4 mesiace a uz teraz ked zopar nadsencov trenuje peterdy je hotova, neviem co budeme robit.

fifinna
22. dec 2008

môj maly mal minuly rok tri mesiace, byvame v meste takze rachotu bolo dost a on sa vôbec nezobudil.

schwarzovka
22. dec 2008

ahoj srnkamt: chtěla jsem se zrovna podívat, jestli tu je podobné téma...a je...mám totiž ze Silvestra hrůzu už teď, náš malej bude mít zrovna 11 měsíců a je dost háklivej na hluk...
myslím, že u těch menších je to lepší, když byl malej mrňavej, tak mohly padat trakaře, ale teď ho vše zajímá a rachot i vyleká, tak se docela bojím, co bude.

stvura
23. dec 2008

Kocky, ktore ste uz silvester zazili s detickami, ako ste to urobili?
Nas maly totizto o tej osmej lahne a spinka s prestavkami na jedenie /ale to spi/, spi do tej piatej, siestej. Okrem toho sa fakt bojim ako to prezije, lebo uz teraz poobede ako strielaju decka petardi je hore a velmi sa vylaka...

anta
23. dec 2008

Ahoj holčiny, též mám ze Silvestra hrůzu, bude to Honzíkův první a nevím, jak na to bude reagovat, 😕 ale je fakt, že nám tady házejí nějací pitomci petardy i přes den a malýho to nevzbudí. No jo ale o silvestru toho bude větší koncentrace, tak se necháme holt překvapit 😉

martinka79
23. dec 2008

No já zažila silvestra s dcerou amusím řici vždy chněla jako divá. Jen jedinkrát ji vzbudil ohňstroj co tu měla v létě jedna firma,a le porbudila se napila se ahurá sponkat. nemyslím si, že by to děti vzbudilo.Měli jsme straá i onvá okna a oboje šlo. nová jsou samo super odhlučňovací. 😉 nebojte se. 🙂

monka88
23. dec 2008

Ahojte,ja tiez rozmyslam ako to na Silvestra poriesit. Ci drobca nemam radsej nejako jemne predtym zobudit a nech je radsej hore,ako ho to ma zobudit a vystrasit. Fakt neviem co by bolo najlepsie.Kazdopadne u nas to aj cez plastove okna a zasklene balkony paradne tresti...

martinka79
23. dec 2008

fakt jsem nikdy toto neřešila. takže neporadí, ale dkyž u něk budeš tak to bude Ok.

vejinka
23. dec 2008

no nas zobudi aj najmensi hluk..takze skusim to naplanovat aby bol hore a kukali sme sa spolu cez okno 😉