Ako prežívajú bábätká silvester?

pipi1211
20. dec 2007

ahojte baby aj vy mate strach z toho ako vase babo prezije silvestra? my mame sice plastove okna ale ked niekedy detska uz teraz hadzu tych piratov tak to je dost pocut a mala so sebou normalne mikne a ked haja tak ocka otvori ze co sa to deje ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ bojim sa toho ☹ ☹ ☹

vivian
20. dec 2007

Ach jo, to mi musíte kazit radost? 😀

danulka2
21. dec 2007

ahojte, my sme prveho silvestra prespali v pohode, maleho obcas trhlo pri petarde ale prespal. Uvidime tento rok. Cakam, ze ho to zobudi, prebere sa pri ohnostroji a budeme do 3tej hore 😠 😝 .Je to presne ako pisala lindda a pipi 😀

maca793
22. dec 2007

ja sa už na silvestra teším, minulý rok sa malá pobudila pred polnocou, a tak si užila prvý ohňostroj. teraz neviem, ako bude reagovať, keď to bude všetko búchať.

maca793
22. dec 2007

dvojičky sú už od narodenia navyknuté každý silvester oslavovať. oslavovali ho prvý krát v 9 mesiacoch.

flow111
28. dec 2007

No ja petardy a vsetky tie zabavne hracky velmi nemusim, lebo ked to rachne tak skacem az po strop jak sa zlaknem... decka su take blbe, ze im je jedno ci to hodia cloveku pod nohy alebo na balkon.... 🙄 no a co sa tyka maleho tak ja mam skutocne obavy, lebo aj teraz ked rachne petarda tak ho chudaka az vystrie jak sa zlakne a ja s nim 😅 no som zvedava ako to bude ked tak ho budem mat na rukach a konejsit mojho drobca tak ako na vianoce ked tu buchali piratky jak blazni 😉

lindda
28. dec 2007

jezis uz sa to blizi moj Nino sa tak strasne vzdy trhne neznasam tych blbych piratov 😠 😠 😠

pietra
28. dec 2007

ja tiez neznasam tieto rachajuce blbosti a vobec nechapem, co na tom ludia vidia. Este ako tak dokazem pochopit ohnostroj, ale co ma niekto z toho, ze robi hluk? Najviac ma stve, ze je mimo Silvestra zakazane zabavnu pyrotechniku pouzivat, tu to decka hadzu rovno policajtom pod okna a nic sa nedeje 😠 😠 😠

lindda
28. dec 2007

pitra nam to podlo vedla kocika normalne ma skoro porazilo kde maju tie deti rodicou by ma zaujimalo by to spravilo moje decko tak mu dam taku po prstoch a co vobec by mi to do bytu nedonieslo !!!
Ale najhorsie natom je ze aj dospelych to maju vlaske poznam taky zopal debilou !

lindda
28. dec 2007

prave hodil niekto petardu co ci a zobudil my syna slak ich traf 😠 😠 😠

dadulik75
28. dec 2007

no ja tesim tiez deniska sa nezobudila ,a cakam co bude u patulky....Lukino ten je uz velky ten uz bol s nami hore ale teraz su aj s dencou u nasich takze mame len patku ked tak ju s tatinom ponosime 🙂

kacici
28. dec 2007

Holky po me zkusenosti,kdy me nejaky idiot hodil petardu primo pod kocarek pred tydnem,kdyz jsem prochazela podchodem a mala se ani nevzbudila,jen ja neslysela jeste dalsich 5 minut a brecela asi 10,jak jsem z toho byla v soku pri predstave,ze by me to ten idiot hodil male primo do kocaru nebo me do kapuce. Nekdo to hodil seshora,vypadalo to jako nedokoureny doutnik,nevedela jsem co se deje a najednou strasna racha a vsude dym - neodsuzujte me,ale tomu kretenovi preju aby mu to priste bouchlo v ruce,hodil petardu do podchodu,kam nevidel a mohlo to nekomu hodne vazne ublizit.Od te doby nechodim podchodem,ale obchazim to pres daleke semafory ☹
Takze kdyz malou nevzbudila takova racha,spoleham na to ze i silvesr bude v pohode

tilly
28. dec 2007

kacici, takému to prajem tiež, nič iné si nezaslúži, kretén 😠

lindda
28. dec 2007

to je ako mojeje sesterke s tym ohorkom kreten by si zasluzil aby mu to to treniek nietko strcil 😒 😒 😠

elise
28. dec 2007

vlani mal malý dva týždne spinkal a presne o polnoci sa zobudil na papanie tak som ho kojila a vonku bol ohnostroj 😉 som zvedavá čo bude tento rok ale rozhodne budeme s malým doma vôbec neplánujeme ísť do ulíc ved aj mrzne

ulicnice
28. dec 2007

Kacici, ten tvůj zážitek je fakt úděsnej. Úplně s tebou souhlasím. Ať to tomu debilovi příště utrhne minimálně prsty na ruce!!!! Tyhle lidi jsou fakt hovada, nechápu, co z toho maj, že dělaj kravál. Tyhlety debility by se měly začít prodávat maximálně den před Silvestrem, aby byl trochu klid. My bydlíme kousek od školy a jak skončí vyučování, můžu každou chvíli čekat, že to práskání začne. Takoví žáčkové si maj hrát s autíčkama a ne si kupovat tyhle bejkoviny! Bohužel tady kousek má krámek Vietnamec - a ten co by pro kšeft neudělal, že? Tam snad kdyby přišlo 5letý dítě, tak mu to prodá taky!

veverica
30. dec 2007

ja som akurat vcera robila u nas na sidlisku krik. Malicky mi spal na balkone a nejake soplave deti ledva mohli mat 6 rokov hadzali piratov jedneho za druhym a samozrejme ho zobudili. Tak ma nasrali, ze som vybehla na balkon a spustila som taky krik, ze cele sidlisko zrazu stichlo a dobrych par hodin nebolo pocut ziadneho pirata. Jeden otecko hned vybehol a zobral detom piraty, ale skovaval sa v brane namiesto toho, aby im vycistil zaludok este aj on. No co uz nejak to budeme musiet vydrzat 😝

lindda
30. dec 2007

veverica my hovor a revem kazdy den kde v ba vyvas ?

veverica
30. dec 2007

na Dlhacoch. Nebodaj si ma pocula? 😀 Ty kde byvas pridem narobit krik?

lindda
30. dec 2007

Tusim som troska pocula 😀 😀 😀
Ale nie ja byvam v ruzinove ,ale kludne prid 🙂 😉

binki
31. dec 2007

Tak si představte, že v okolí domu, kde bydlíme hází děcka petardy na balkon, pak máme sousedy, kteří hází petardy za lidi venčící psy a taky už tři týdny trénují s ostatními střelivy na silvestra. Ještě jsem nikoho nepřistihla, ale mám trojnásobný důvod k pomstě 🙂 Dítě, pes a kocour, všichni tři se lekají a zvířata panikaří. Umíte si představit ovčáka, jak vám stojí na ramenou nebo leze po zdi? 🙄

elize
31. dec 2007

binki, tak to si fakt neviem predstavit 😀
Ja sa bojím aj prskavky 😅 Myslela som, že Maxík prespí celé to "bombardovanie", pretože pri ňom môžem aj vysávať a nezobudí sa. Ale po včerajšku si nie som taká istá. Vonku začali veľké rachoty a on sa tak strhol a začal plakať, že som ho nevedal utíšiť dobrých 10 minút. Ja by som tie decká za to vyťahala za uši.

veverica, ja som z Petržalky ale tuším som ťa počula až k nám 😀

lindda
31. dec 2007

no uz sa tp blizi kurni u nas je zatial ticho nastastie

gabca1
31. dec 2007

hm, u nás u začínaj votravovat. Uspávám a každá rána nás budí. To bude fakt super...

lindda
31. dec 2007

ja asi necham maleho az pokial nebude uplne unaveny az mu bude uplne hotovy

maca793
1. jan 2008

ahojte, tak my sme ho prespali a to z toho dôvodu, že sme znova po 2 týždňoch chorí. ☹

tak som sa tešila, že budeme spolu pozerať na ohňostroj ☹

nenka83
1. jan 2008

maca co nespis? kua a ja tiez... 😀

maca793
1. jan 2008

už aj by som išla ale nejako sa mi nedá 😀
tak pozerám, kde ešte popísmenkujem
ako sa máš,

nenka83
1. jan 2008

zle, je mi priserne zle. na vracanie stale. uz sa to opakuje 2 tyzdne.dufam ze nie som tehotna 🤐
ale zas davali sme si pozor 😅 no ja neviem. idem hajiky.dobru nocku 😵

maca793
1. jan 2008

tak dobrú a pre istotu si sprav test. 😵 pa
idem aj ja už má toho na dnes dosť

ivanocka331
1. jan 2008

tak ludia, ja babo este nemam ale na petardy som aj ja alergicka...mne sa uz ani nikam vonku nechce ist na silvestra, lebo vecne sa len ohanam z asoplavymi deckami ktory hadzu petardy rovno pod nohy...
ja by som to vsetko zakazala 🙄 a dovolila jeden ohnostroj, bnech spravi primator- starosta o polnoci a hotovo..a nie taky rachot ako keby tretia svetova zacala... 😠 😠 😠 🙄 🙄
nas psik(mame ho vonku) no dnes bola vynimka cely vecer presedel s nami v izbe, lebo chudak nevedel sa kam skryt...
uz je vonku a este teraz mi skrabe po dverach....
tak dobru noku a STASTNY NOVY ROK hlavne vela zdravia a radosti z Vasich deturencov...