Ako prežívajú bábätká silvester?

pipi1211
20. dec 2007

ahojte baby aj vy mate strach z toho ako vase babo prezije silvestra? my mame sice plastove okna ale ked niekedy detska uz teraz hadzu tych piratov tak to je dost pocut a mala so sebou normalne mikne a ked haja tak ocka otvori ze co sa to deje ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ bojim sa toho ☹ ☹ ☹

ria80
20. dec 2007

Ja taky.Mala je hodne citliva na hluk,vzbudi ji uplne vsechno.Cekam,ze budu celou noc uklidnovat rvouci dite.Jinak moc hezky spinka,kdyz ji nic nebudi.Mam z toho strach.Premyslim,ze ji odstehuju do sklepa a budu tam spat s ni.

sisstin
20. dec 2007

pipi:já též 😠 ale zas tygr spí fakt hoooooooooodně tvrdě 😕

junovka
20. dec 2007

ja sa nebojim, Nelka je na hluk zvyknuta uz od narodenia, nakolko mam Timeiku, a ta je dost hlucna 😀 Timka, ked bola mala, tak ju ani keby dela pri uchu strielali, nezobudili 😉

pipi1211
autor
20. dec 2007

no moja mala ked pri hluku zaspi tak spinka a nevadi jej to ale ked je klud a zrazu nieco padne alebo zavrzgaju nase uzasne zachodove dvere uz je hore 😒

niega
20. dec 2007

Ahojte, Edík sice spinká vzorně, ale tohle mu určitě neujde. Beru to tak, že je to jen jedna noc v roce a že ho v nejhorším budu chovat nebo nosit. 😝

junovka
20. dec 2007

alebo tak niega 😉

lefika
20. dec 2007

ahojte, tak pre nas to bude uz treti silvester 🙂 ten prvy saska prespala, kedze mala len par dni. ten druhy prebehol tak, ze sa zobudila cca o 11, ked pubertaci hadzali "treningove" piraty, ale potom sa nebala: nadsene pozerala z okna, co sa to tam deje 😉 akurat ze potom bola hore do 3 😠

aponchie
20. dec 2007

ja si lehnu kmale a prospime to spolu pac necekame na pulnoc a jdeme spat normalne takze vseci tri spinkame spolecne v loznici tulime se a ani neslysime zadny hluk ale letos budeme na chate na samote u lesa se znamou takze to bude jeste lepsi

trixi
20. dec 2007

Nas uz na to zacinaju pripravovat. Kazdy vecer niekto zacne rachat rachacky a odstrelovat vsetky tie hluposti. Mna vzdy az vystrie, co sa zlaknem a Matko zatial spinka, ale pri kazdej rane nim poriadne trhne a rozhodi rucicky.
Doma mame kvoli rachackam a ohnostrojom rozpor s mojim bratom. On to zboznuje a stale to detom nakupuje, ja zasa to povazujem za nebezpecne a zbytocne vyhodene peniaze. Paci sa mi, ze napr. v Kanade to nepoznaju, Silvester je tam pokojny, ludia nemozu praskat ohnostroje hocikde a kedy sa im zachce.

ria80
20. dec 2007

No kdybych vedela,ze vzbudi o pulnoci,tak by chvilku koukala na ohnostroj a sly bysme spat.Ale mam strach,ze bude vzhuru celou noc,porad neco boucha.A ona je zvykla v noci súpat,to by ji pekne rozhodilo.Nevim,co budu delat.

petraluk
20. dec 2007

Ahoj holky, taky jsem na to myslela, jestli ten ohňostroj malýho zbudí. Většinou teda křičet na celý barák a on spí jak zabitej, ale tohle bude určitě delší dobu. Jakmile se mu naruší režim spánku, jak usínání tak celý spánek, nechce se mu potom vůbec spát a je protivný. 😒
Uvidíme jak to dopadne 🙂

apricots
20. dec 2007

Tak hlavně myslim že ten ohnostroj bude otázka nejvýš půl hodiny - a to mi někdy, když je rýma, nosíme o hodinu🙂takže myslim žádná tragedie, ale my teda pojedem na chatu a tam ohnostroj nebude, takže to naštěstí nemusím ani řešit...ale stejnak si myslim, že těch pár ran dovnitř ani moc slyšet nebude ne?

petraluk
20. dec 2007

Teda Apricots nevim kde bydlíš, ale ať jsem byla v Plzni kdekoliv tak je to slyšet minimálně půl hodiny před půlnocí a hodinu po. A slyšet to je teda hodně 😉

tilly
20. dec 2007

ja táááák nenávidím tie petardy, a nechápem to, čo je to za zábavu? podľa mňa sú to zbytočne vyhodené peniaze a najviac ma vytočí, keď vidím, že decko zo sociálnych bytov, obaja rodičia na socke a decko má plnú ruku pirátov, otras, na toto používajú naše peniaze??? 😠

a k veci, môj malý mal prvého silvestra 4 mesiace a zvládol to v pohode, trošku sa pomrvil, ale spinkal, minulý rok trošku zamrnčal, ale utekali sme k nemu, aby sa neprebral, hladkali sme ho a on spal, tento rok sa chystám ho dať na silvestra neskoro cez obed spať, aby dlhšie spinkal a počkal na polnoc a tie ohňostroje si pozrel, tu blízko máme hotel, kde robia dobré silvestrovské oslavy a veľké ohňostroje, takže to bude pekné

kamilecka
20. dec 2007

Ja som zvedava ako to bude Davidko prezivat,byvame na prvom poschodi tak to nam racha rovno pod okami :-/ co mysliste radsej ho zobudit a ukazat mu alebo sa spoliehat na to ci sa zobudi na tie rachetle alebo nie???

apricots
20. dec 2007

Bydlím na Slovanech a začne to tak deset minut před a trvá tak půl hodky po...a když sou zavřený okna, tak to rozhodně není slyšet tak, aby to někoho probudilo....ale bydlíme teda až u Homolky, u parku, je to vlastně konečná, tak možná to tu není taková síla🙂

lindda
20. dec 2007

ja som dnes bola na DH a bola to katastrofa hadzu to z okna Nino skoro infart dostal chudacik ja by som to zakazala predvat aspom tych bôbych piratov 😠 😠 😠 ☹

pipi1211
autor
20. dec 2007

no linndi a ja tu byvam 😠 😠 😠 😠 😠 preto sa tak bojim ☹

lindda
20. dec 2007

sa ti necudujem ja som bola u Sisi a normalne som zdrhla je to velmi nebezpecne Gabika isla s malym a nekto jej z balkona alebo s okna rovno do kocika hodil opalok s cigy a mali sa popalil a na kociku diera ☹
Ani si neviem predstavit co by sa stalo keby tam padol pirat ☹ ☹ ☹ Ja som veeeeeeeeeeeelmi proti tomu

pipi1211
autor
20. dec 2007

coze? opalok z cigy? no hned by som mu to sla na krk opalit keby sa mi daco take stalo.debil sprosty (slusne napisane) no ja sa tu uz s malou ani nikde neprechadzam lebo to je hroza 😠 😠 😠 😠 😠

dannynka
20. dec 2007

ahojte,tak my sme prveho silvestra prespali vsetci traja v posteli a teraz uvazujem ako to spravim tento rok,ci dam skvor spinkat a v noci hore aleo klasika 😒 😅

lindda
20. dec 2007

ved aj ona by isla a aj kricala ale nevedela ,ze odkial to bolo maly iba krical ze pali ,ale ona netusila ,ze co chidacik este ,ze to neslo do tvaricky ☹ ludia su debily a nerozmyslaju 😠 😠

dannynka
20. dec 2007

inak baby citam co tu pisete a to neni normalne,ze oharok z cigy,ved mohol malinkemu ublizit to sa vobec nekukal ci co????K...t jeden debilny,veru šturila by som jenu ten ohorok do zadku 😠

lindda
20. dec 2007

ved ona vykrikovala ako blazon ,ale nevedela kde to bolo ona aj 50m preslakym si vsimla ze sa nieco deje mna by aj j..lo

vivian
20. dec 2007

Tak ze Silvestra obavy nemám, malá spí jako dřevo a hluk jí nevadí, můžu klidně pustit vysavač nebo fén, nebo může za stěnou začít soused vrtat do zdi vrtačkou, a ona se neprobudí... A když se ozve rána (třeba mi něco spadne), tak se malá lekne a rozhodí ručičkama, ale neprobudí se... tak myslím, že Silvestra taky v pohodě přežije, u nás to naštěstí nebývá nějak moc divoké...

lindda
20. dec 2007

vivian pockaj to pride je este malicka aj nino bol taky ,ale to prejde potom budes chodit po spickach 😀 😀

dannynka
20. dec 2007

linnda veru podobne to je aj u nas 🙂 🙂
teraz ked cez obed spi tak len tichucko sedim aby si pospinkala co najdlhsie 😀 😝 😝

lindda
20. dec 2007

dany ze aj Nino spal aj pri vrtani ,ale tak okolo pol roka to skoncilo ani nedycham len aby spal 😀

pipi1211
autor
20. dec 2007

no ja u nas to tak bolo 😀 ale teraz sa aj bojim tukat do klavecnice aby sa nahodou mala nezobudila 😅 😅 😠 😠 😠 😀 😀 😀

tilly
20. dec 2007

vivian, nepoteším ťa, ale aj u nás to tak bolo