Ako riešite dojčenie, keď idete na vychádzku?

natsa
31. okt 2008

Ako to riešite ked idete na vychádzku z krmením?Nemám mliečko navyše len to čo si potiahne.Mámsi brať do flašky umelé mlieko?

kili
31. okt 2008

natsa, a nemôžeš nakojiť v teréne? že si napríklad sadneš do nejakej "krčmy", veľa ich má aj nevajčiarskú miestnosť a tá je obvykle prázdna.

alica147
31. okt 2008

natsa ved teraz v zime už s takým malým bábom by som na dlhšie von nechodila,a dve hodky vydrží bez dojčenia,nie?určite nedávaj umele a z flašky ked dojčíš

amatula
31. okt 2008

natsa ved,ked nevydrzi nakrmis vonku....nie.mi sa kojime kade chodime je to normalne.snad ho nenecham hladneho 😉

cicushka
31. okt 2008

vytiahnem prso a kojim. 😀

zuzka99
31. okt 2008

ja som v zime chodila von medzi kojeniami, a ked sa blížil termín išla som blizko k domu a ked sa zobudil len sme zbehli domov a bolo.

evixa
31. okt 2008

robim ako pise zuzka99. Ale doteraz, za moje kratke kojenie som prsko "tasila" aj v cakarni u doktora a bezne papame v aute.

annag
31. okt 2008

natsa, ako vidíš, dievčatá Ti dali inšpirácie, dá sa to aj bez fľaše, dojčené bábo nemá poznať žiadnu fľašu a nepotrebuje ani inú tekutinu okrem MM. V záujme úspešného dojčenia odlož, prosím, fľašu hlboko do skrine 😉 🙂

eros
31. okt 2008

natsa suhlasim s cicushkou a ak by daco zajdes do obchodu a nakojis znova.ja som tak kojila maleho aj v tescu medzi regalikmi 😀

sirinka
31. okt 2008

natsa ja som kojila kde bolo treba...ved v prsku mas mliecko najlepsie uskladnene...ja zo zaciatku som sa aj hanbila na verejnosti, ale po par dojceniach som si zvykla a dnes to beriem celkom ako beznu sucast zivota... 😉

lienockaa
31. okt 2008

pokym bol maly iba dojceny a bez prikrmov, tak to bola pre mna najvacsia sloboda na svete..vychadzky mohli byt vlastne vzdy..ide len o zvyk, ze sa da dojcit aj inde ako doma.. 😉 samozrejme, ze v zime na ulici nevytiahnes prsnik, ale zase v zime sa nechodi von na tak dlhy cas a tak daleko, ze sa nemas kam ukryt..

dudri
1. nov 2008

kojila som tesco v skusobnej skrinke 😎 . v lete ne kuchajde na lavicke aj v lese vonku... aj ako zuza99

dudri
1. nov 2008

moze byt aj oblecečnie na dojcenie.kukni na www.nosenie.sk 😉

lyongirl
1. nov 2008

v zime sme chodili von medzi kojeniami, ale to už bol vačší, keďže sa narodil v apríli, čiže najvačšie kojenie nás zastihlo keď bolo pekne a kojila som všade, v reštike, na lavičke na ihrisku, tiež v skúšobnej kabínke, proste som si našla miesto, kde sa dalo, ale napr. na námestí by som nekojila, radšej by som odbehla pár krokov ďalej aj keby bábo plakalo.

dididi30
1. nov 2008

ja kojim vsade, v meste na lavicke, v obchodoch, ale chvala bohu v anglicku myslia na deti a na kazdom rohu su miestnosti na prebalovanie a kojenie , dokonca niekde najdete aj plienky a vlahcene obrusky, to na sk by sa nestalo a ani by to tam nevydrzalo 😀

mywiel
1. nov 2008

Podobne ako Didi, ja zijem vo Svajciarsku, ked sa neda inac, alebo je vonku zima tak kojim v aute. 😉

bihan
1. nov 2008

Toto som tiež nikdy neriešila - buď som si naplánovala vychádzku medzi dojčením, alebo som dojčila "za jazdy". Navyše v babyvaku alebo v šatke sa to dá kedykoľvek a kdekoľvek.

mywiel
1. nov 2008

Ale uz som kojila aj v skusobnej kabinke, predavacka sa urcite cudovala co tam tak dlho skusam... 😀 😀 😉

edita33
1. nov 2008

aj ja som kojila kde prislo,zrovna v obchodoch nie,ale ked sme isli niekde sadnut na pivko,,alebo na ihrisko , v aute ked sme niekam isli ale to asi kazda,,ale az tak na verejnosti asi nie,,ako centrum,a tak,,,par krat mi vyslo ked som cakala niekde u lekara,ale to som sa stiahla radsej do kuta,a prikrila sa plienkou,